Haiti Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Haiti Casino
Haiti Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ Bonuset ditore
+ 7000+ lojëra
+ Bonus bujar i mirëseardhjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Holandeze
Polake
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
MonedhatMonedhat (48)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Bolívari Venezuelian
Dinar Jordanez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Zloty Polak
ShtetetShtetet (13)
Australia
Austria
Finlanda
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Tajlandë
Ukraina
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (36)
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
August Gaming
BGAMING
Bally Wulff
Belatra
CQ9 Gaming
CT Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Espresso Games
Gamefish
Gamevy
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Golden Hero
GreenTube
High 5 Games
Iron Dog Studios
Leander Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Nolimit City
Pocket Games Soft (PG Soft)
Push Gaming
Real Time Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SimplePlay
Spadegaming
Spinmatic
Stakelogic

Haiti Casino

Haiti Casino është shtesa më e fundit në listën e kazinove nga SG International NV Ajo drejtohet nga një ekip entuziastësh dhe lojtarësh të pasionuar të kazinove me përvojë të madhe në drejtimin e entiteteve të lojërave dhe duke luajtur. Haiti Casino ofron një koleksion të shkëlqyer lojërash kazino të mundësuar nga zhvilluesit më të mirë në industri, si Vivo Gaming, Booming Games, Evolution Gaming dhe NetEnt. Si një kazino e re, ajo ka zgjedhur një dizajn elegant me një temë blu të errët me një shkrirje të jetës në plazh.

Haiti Casino ofron pajtueshmëri të përsosur me pajisje të shumta, të tilla si PC, tableta dhe telefona inteligjentë. Ky rishikim i Kazinosë në Haiti do të shpalosë të gjitha tiparet që lojtarët duhet të dinë përpara se të luajnë për para të vërteta.

Pse të luani në Haiti Kazino

Lojtarët në Kazinonë e re të Haitit mund të përfitojnë nga një paketë e veçantë nxitëse e mirëseardhjes që përfshin 10 rrotullime falas dhe një bonus 210% deri në 4700 €. Përveç kësaj, lojtarët ekzistues kanë akses në paketa të shumta bonusesh dhe marrëveshje promovuese. Të pajisur me bonuse fitimprurëse, lojtarët mund të gëzojnë akses në një holl të gjerë kazinoje të mundësuar nga zhvillues softuerësh me reputacion.

Për të përqafuar dinamikën e teknologjisë së pagesave, Haiti Casino mbështet kriptovalutat e njohura. Lojtarët mund të depozitojnë fondet e tyre duke përdorur çdo kriptomonedhë kryesore të listuar në opsionin bankar PayCrypto të Haiti Casino. Përveç kësaj, kjo platformë përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL dhe muret moderne të zjarrit për të siguruar që lojtarët të gëzojnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash. Së fundi, lojtarët gëzojnë akses 24/7 në një ekip të besueshëm dhe miqësor të mbështetjes së klientit në Haiti Casino.

About

Haiti Casino është një platformë e re e kripto-bixhozit e lançuar në vitin 20221. Ajo i bashkohet listës së kazinove të operuara nga SG International NV, e cila përfshin Betzino, SpotGaming dhe HulaSpin. Kazinoja Haiti është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Gjatë disa viteve, ajo ka marrë vlerësime pozitive në forume të ndryshme të lojrave.

Games

Në kazinonë e Haitit, lojtarët mund të eksplorojnë një koleksion të madh të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit e programeve të njohura si BetSoft, Evolution Gaming, Microgaming dhe Pragmatic Play. Tipari argëtues i kësaj kazinoje është opsioni falas për të luajtur lojëra. Përfshihen të gjitha lojërat e njohura si lojëra elektronike video, lojëra tavoline, video poker, karta gërvishtëse, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Slots

Aktualisht, automatet janë loja më e luajtur e kazinosë. Një lojtar vendos një bast dhe rrotullon një grup rrotullash të mbushura me simbole. Slots vijnë në tema dhe lloje të ndryshme dhe gjithashtu ofrojnë veçori unike bonus. Disa nga lojërat e njohura slot në Kazino Haiti përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Relike të humbura
 • Kulla e Fortuna
 • Merrni Mbretërinë
 • Tajlandeze Blossoms

Blackjack

Blackjack është një lojë popullore tavoline e bazuar në motorin RNG. Ai ofron një lojë emocionuese ashtu si ajo e tavolinave të kazinove me bazë tokësore. Shumica e lojtarëve me përvojë i referohen kësaj loje si Njëzet e Një, megjithëse luhet me një kuvertë me 52 letra. Disa nga tavolinat e njohura të blackjack janë:

 • Premier Blackjack 
 • Blackjack me 7 duar
 • Back Blackjack
 • Blackjack 21+3
 • Blackjack me një dorë

 

Ruletë

Ruleta gjithashtu ka fituar vendin e saj në mesin e lojtarëve të kazinosë. Ai ofron një lojë të thjeshtë me një dizajn elegant të kombinuar me ngjyrat e zeza dhe të kuqe. Ju nuk mund të mërziteni patjetër me opsionet e shumta të basteve të disponueshme në ruletë, duke përfshirë bastet anësore. Zgjedhjet e njohura në këtë kategori përfshijnë:

 • Ruletë franceze
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Diamanti
 • Vegas Ruletë
 • Ruletë x5

Bonuses

Lojtarët që regjistrohen në Haiti Casino hapin një botë me bonuse të mira dhe oferta të rregullta promocionale. Lojtarët e rinj gëzojnë një bonus mirëseardhjeje me 3 nivele prej 210% deri në 4700 dollarë plus 10 rrotullime falas ose një bonus 777% kripto mirëseardhjeje deri në 1,5 BTC plus 555 rrotullime falas. Depozita fillestare ju jep një bonus 150% deri në 500 dollarë, dhe më pas merrni një bonus 50% në depozitën tuaj të dytë, deri në 1000 €. Së fundmi, depozita e tretë ju jep një bonus 10% deri në 2700 € dhe 10 rrotullime falas. Ju lutemi vini re se kërkesat e basteve për bonuset e depozitës së parë dhe të dytë janë përkatësisht 30x dhe 5x për bonusin e depozitës së tretë. 

 • Së bashku me bonusin e mirëseardhjes me tre nivele, disa bonuse janë në dispozicion për ju që të përfitoni. Ato përbëhen nga sa vijon:
 • Fundjavë pa kujdes
 • Bonuset javore të rifreskimit
 • Rrotullime Ditore Falas
 • Programi i Besnikërisë VIP

Payments

Një gamë e gjerë e opsionet e pagesës pranohet nga Haiti Casino. Ato përfshijnë si opsionet bankare konvencionale ashtu edhe kriptovalutat e njohura. Lojtarët mund të bëjnë depozita duke përdorur pagesa me kartë, kuleta elektronike, kuleta kripto, ose transferta bankare. Shuma minimale e depozitës është 10 dollarë, ndërsa tërheqjet javore janë të kufizuara në 5,000 dollarë. Opsionet popullore të pagesës përfshijnë:

 • Skrill
 • Neteller
 • Visa/MasterCard
 • Interac
 • PayCryptos

Monedhat

Kazinoja e Haitit pranon transaksione të kryera si në monedhat fiat ashtu edhe në kriptomonedha. Të gjitha transaksionet e kriptomonedhave përpunohen nga opsioni PayCryptos. Kazinoja Haiti do të rekomandojë kryesisht një opsion monedhe, në varësi të vendndodhjes tuaj. Disa nga monedhat përfshijnë:

 • euro
 • Dollar Kanadez 
 • Dollar Australian 
 • dollar amerikan
 • BTC/ETH/LTC

Languages

Kjo kazino e re ofron një platformë shumëgjuhëshe që kujdeset për lojtarë të ndryshëm në mbarë botën. Mund të përkthehet në shumë gjuhë lokale që zakonisht fliten nga lojtarët e tij. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet të gjitha gjuhëve të disponueshme me lehtësi. Disa nga gjuhët e disponueshme në Kazino Haiti janë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • rusisht
 • polonisht

Live Casino

Seksioni i kazinosë live është një kategori e re në një kazino. Shumica e kazinove të reja kanë krijuar një avantazh konkurrues duke përdorur këtë kategori. Ajo ofron një përvojë konkurruese të kazinosë dhe lojë emocionuese si një kazino me bazë tokësore. Disa nga tregtar i gjallë lojërat përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse
 • Kazino Hold'Em
 • Fortune Baccarat
 • Blackjack Atlantic
 • Cash ose Crash Live

Software

Pavarësisht se është e re në treg, Haiti Casino ka ndërtuar një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. Kjo nuk do të ishte e mundur pa partneritet me zhvilluesit kryesorë të softuerëve në industri. Ata përditësojnë hollin e kazinosë me lojërat më të fundit të kazinosë dhe përditësojnë rregullisht ato ekzistuese me grafikë të avancuar. 

Seksioni i drejtpërdrejtë i Haiti Casino transmetohet në HD dhe në kohë reale nga studiot e lojërave që ngjajnë me dyshemetë e kazinove në tokë. Lojërat organizohen nga krupierë simpatikë dhe miqësorë të jetës reale, të cilët sigurojnë që lojtarët të kenë një përvojë të paharrueshme lojërash. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Amatic Industries
 • NetEnt                                                   
 • Evolution Gaming
 • Microgaming

Support

Ka disa mënyra për të kontaktuar me ekipin mbështetës të Haiti Casino. Shërbimet e mbështetjes së klientit janë të disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Përveç kësaj, disa nga pyetjet e zakonshme janë të mbuluara në faqen FAQ. Fatkeqësisht, Haiti Casino nuk mbështet një strukturë bisede live; prandaj lojtarët janë të kufizuar vetëm në email (support@haitiwin.com) dhe telefonit (+42 0774 068 541). 

Pse ia vlen të luash në Haiti Casino?

Haiti Casino është një kazino relativisht e re që ofron një përvojë elegante lojrash me temë plazhi. Sigurohet duke përdorur teknologjinë e kriptimit SSL dhe sistemet e mureve të zjarrit të nivelit të lartë. Haiti Casino u lançua në vitin 2021. Është në pronësi dhe operuar nga SG International NV, një kompani lojrash e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Është një kazino motër e Casoo, HuluSpin dhe SpotGaming Casino.

Haiti Casino ofron një koleksion mbresëlënës me mbi 3,000 lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si NetEnt, Microgaming, Evolution dhe Wazdan. Ky koleksion epik plotësohet me bonuse dhe promovime të mira. Haiti Casino mbështet monedha të shumta dhe opsione pagese, duke përfshirë opsionet e kriptove. Gjithashtu, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e mbështetjes shumëgjuhëshe 24/7 përmes kanaleve të mbështetura.
Kumari është i varur; luaj me përgjegjësi.