Happy Luke

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në vitin 2015, Happy Luke është një kazino kumari që u shërben kryesisht lojtarëve nga Azia. Ai menaxhohet nga Class Innovation BV dhe aktualisht funksionon sipas rregullores nga Curacao eGaming. Faqja vjen me një faqe tërheqëse uljeje dhe lojtarët duhet të zgjedhin gjuhën e tyre ideale për të hyrë në kazinonë kryesore.

Happy Luke

Games

Happy Luke vjen me një ton lojërash kazino nën rripin e tij. Lojërat këtu mundësohen nga zhvillues si Red Tiger, Evolution Gaming, Play Pragmatic, iSoftBet, NetEnt, Genesis, Gameplay, dhe më shumë. Dashamirët e tryezës do të jenë të emocionuar nga mbi 50 varietete, duke përfshirë Baccarat, Blackjack, Red Dog dhe Pontoon. Koleksioni i vogël i varianteve të pokerit përfshin Joker Poker, All American, Jacks or Better dhe Deuces Wild. Kazinoja live përfshin lojëra si SicBo, Red Tiger, Roulette, Bakarat, Blackjack, dhe shumë më tepër. Të apasionuarit pas lojërave elektronike do të jenë të kënaqur me titujt si Mighty Tiger, Unicorn Reels, High Roller Bonanza, Sphinx Fortune, Multiplier Odyssey, Dragon Kingdom Eyes of Fire, Regal Beast dhe Fortune of the Golden Rat.

Withdrawals

Ngjashëm me opsionet e depozitave, opsionet e parave të gatshme janë gjithashtu të kufizuara. Pagesat bëhen nëpërmjet EcoPayz, Neteller dhe Skrill. Shuma minimale që një lojtar mund të tërheqë është 10 €, ndërsa maksimumi është 5000 €. Tërheqjet mbi 2500€ shoqërohen me verifikim shtesë të identitetit. Tarifat e transaksionit aplikohen gjithashtu për çdo para të gatshme që është nën €50.

Monedhat

Monedhat e pranuara në Happy Luke Casino përfshijnë VND, IDR, THB, USD dhe INR. Disponueshmëria e këtyre monedhave varet nga opsioni i pagesës që përdor një lojtar. Kazinoja kufizon lojtarët në internet nga Hong Kongu, Filipinet, Singapori, Italia, Suedia, MB, SHBA dhe shumica e vendeve që nuk ndodhen në Azi.

Bonuses

Një bonus regjistrimi mirëpret të gjithë lojtarët e rinj të Happy Luke. Ky shpërblim është i disponueshëm nëse një lojtar kontakton mbështetjen brenda 24 orëve nga regjistrimi. Bonuset e depozitave bazohen në shumën që mbush një lojtar. Depozitat e para deri në 5000 ₹ tërheqin 150% shpërblim. Stimuj të tjerë përfshijnë programet e besnikërisë dhe çmimet e turneut.

Languages

Happy Luke nuk është një faqe ndërkombëtare kazinoje. Ajo operon kryesisht në Azi. Për këtë arsye, ai mbështet vetëm gjuhët aziatike. Disa nga këto gjuhë përfshijnë vietnameze, tajlandeze dhe angleze. Dy forma të anglishtes janë të disponueshme, versioni anglisht i Indisë dhe versioni i Mbretërisë së Bashkuar. Të gjitha këto gjuhë janë në një faqe uljeje që ridrejton një lojtar në një URL specifike.

Support

Happy Luke ofron mbështetje 24/7 përmes bisedës live dhe emailit (support@happyluke.com). Lojtarët mund të presin përgjigje të menjëhershme kur përdorin opsionin e bisedës live. Faqja ka gjithashtu një seksion FAQ që përdor informacione të përgjithshme. Një lojtar mund të hyjë në të gjitha këto opsione duke klikuar në butonin e ndihmës që ndodhet në fundin e faqes së internetit.

Deposits

Fatkeqësisht, Happy Luke nuk mbështet një gamë të gjerë përpunuesish pagesash. Kumarxhinjtë janë të kufizuar në Neteller dhe Skrill. Depozita minimale e lejuar në këtë kazino është 10 €. Shuma maksimale e rimbushjes përcaktohet nga procesori që përdor një lojtar dhe statusi i llogarive të tij. Të gjitha depozitat përmes kuletave elektronike të përmendura janë të menjëhershme.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Cagayan Economic Zone Authority
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Speed Shanghai
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackCrapsDragon Tiger
Live Playboy Baccarat
Mini Baccarat
Pai GowPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayzNeteller
QR Code
SkrillVisa
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
ShtetetShtetet (3)
India
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Asia Gaming
Aspect Gaming
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron Interactive
Leander Games
Microgaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
RTG
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Slot Factory
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet