Hellspin New Casino Rishikoni

Age Limit
Hellspin
Hellspin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (1)
Bonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Franceze
Holandeze
Italiane
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
All Bets Blackjack
KenoPokerRuletë
Slotat
Sportet virtuale
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
AstroPay
Bank transfer
Coinspaid
Credit Cards
Flexepin
Interac
MasterCard
MiFinity
Neosurf
Paysafe CardVisa
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
ShtetetShtetet (5)
Australia
Brazili
Kanadaja
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (44)
Amatic Industries
Apollo Games
Atmosfera
Authentic Gaming
BGAMING
Betgames
Booming Games
Booongo Gaming
CQ9 Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Ganapati
Genii
Habanero
Igrosoft
Kiron
Kiron Interactive
Leander Games
LuckyStreak
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spigo
Spinomenal
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Hellspin

Ndërsa gjithnjë e më shumë kazino lançohen në botë, lojtarët kërkojnë më shumë sesa thjesht argëtim, dhe kazinoja Hell Spin po u jep lojtarëve shumë më tepër për të pritur. Hell Spin është një kazino e re që u prezantua në vitin 2020. Kazinoja mund të jetë e re në industri, por ka tërheqjen dhe praninë mjeshtërore të një kazinoje që ekziston për shumë vite. E zeza dhe jeshile përzihen për t'i dhënë formulimit të verdhë një front të fortë, një temë që e bën atë të bukur.

Kazinoja është në pronësi të TechOptions Group BV, një kompani që mban një licencë lojrash nga Autoriteti i lojrave në Curacao. Përveç kësaj, ai përmban një grup të pasur lojërash për lojtarët. Me shumë më tepër për të eksploruar, rishikimi ynë i ri i kazinosë Hell Spin do të zbulojë se çfarë të presim me padurim.

Pse të luani në kazino Hell Spin

Lojtarët në Hell Spin luajnë në një faqe të siguruar me qindra lojëra. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu bonuse dhe promovime dhe mundësinë për t'u bashkuar me një program besnikërie kur luajnë. Hell Spin Casino ka një platformë shumëgjuhëshe, kështu që lojtarët mund të luajnë në gjuhën në të cilën janë më të rehatshëm. Lojtarët mund të bëjnë depozita dhe pagesa në mënyrë fleksibël duke përdorur metoda të ndryshme, si transfertat bankare.

Hell Spin Casino ka përqafuar teknologjinë blockchain dhe lojtarët mund të depozitojnë dhe tërhiqen në monedhat kripto dhe fiat. Për të plotësuar të gjitha, kazinoja është partnere me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të lojrave si Pragmatic Play, BetSoft dhe më shumë.

About

Hell Spin është një kazino e re në pronësi të TechOptions BV Ajo u lançua në vitin 2020 dhe u shfaq shpejt në mesin e destinacioneve kryesore të lojërave. Kazinoja është ndër kazinotë më të mira të kriptove që mund të gjeni në industri. Të gjitha pagesat operohen nga TechOptions (CY) Group Limited.

Games

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrohen në Hell Spin. Interpretime emocionuese të ruletit, baccarat-it dhe blackjack-ut mund të gjenden në seksionin Live Casino. Zgjedhja juaj e lojës së kazinosë do të përcaktojë se si luani. Çdo lojë ka rregullat dhe taktikat e veta që duhen përdorur. Kazinoja është e disponueshme në modalitetin demo, kështu që lojtarët mund ta kontrollojnë dhe testojnë atë përpara se të vendosin ndonjë gjë.

Slots

Nga të gjitha lojërat e disponueshme të lojërave të fatit, lojërat elektronike janë ndoshta më të thjeshtat për t'u luajtur, disa prej të cilave kërkojnë shumë aftësi dhe kompleksitet. Ky fakt flet shumë vetë. Për fat të mirë, nuk ka nevojë të mësoni përmendësh ndonjë aftësi ose teknikë të ndërlikuar, sepse ato nuk kërkojnë asnjërën. Disa lojëra elektronike në kazino Hell Spin përfshijnë;

 • Thellësitë e egra
 • Partia e Artë
 • Sekretet e Magjistarit
 • Kovi i kontrabandistëve
 • 5 fundit
 • Portat e Valhallës

Lojëra tavoline

Në Hell Spin Casino, ka gjithashtu shumë lojëra tavoline të vlerësuara mirë. Këto janë zgjedhje fantastike për njerëzit që preferojnë lojëra të bazuara në strategji! Disa nga lojërat më të pëlqyera në këtë kazino aktualisht në treg janë renditur më poshtë:

 • Kuvertë e vetme Blackjack
 • Ekspozimi i dyfishtë i Blackjack
 • Kazino Hold'em
 • Ruletë
 • Ruletë franceze

Kazino live

Të shihje kaq shumë tavolina të drejtpërdrejta të tregtarëve të disponueshëm në Hell Spin Casino ishte fantastike. Disavantazhi kryesor i mungesës së një seksioni të veçantë të lojërave tavoline në këtë kazino online është mungesa e një modaliteti demonstrues për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, por përdoruesit mund të zgjidhin përsëri duke vizituar tabelat e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Disa nga titujt e disponueshëm përfshijnë;

 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Andar Bahar
 • Auto Ruletë
 • Bakarat
 • Bast në Poker

Lojëra Jackpot

Në shumicën e kazinove në internet, jackpot-et ofrojnë pagesat më të mëdha. Një lojtar duhet të përparojë nëpër nivele që të ketë sukses ose të paguhet rastësisht. Xhekpoti do të rivendoset në një nivel të paracaktuar dhe do të fillojë të grumbullohet edhe një herë pasi një lojtar të fitojë. Shumica e xhekpoteve progresive kërkojnë që lojtarët të vënë bast shumën e tyre maksimale. Në Hell Spin Casino, disa nga këto lojëra përfshijnë;

 • Netët Arabe
 • Salla e perëndive
 • Bretkocë super me fat
 • Motrat e Oz
 • Jackpots Pirate

Bonuses

Hell Spin Casino i vendos lojtarët e saj për një kohë të mirë dhe një nga mënyrat që ata e bëjnë këtë është përmes bonuseve të ofruara. Për të nisur gjërat, paketa e mirëseardhjes, e cila u ofron lojtarëve të rinj

Bonusi i depozitës së parë: 100% deri në 158,05 AUD + 100 rrotullime falas, dhe bonusi i depozitës së dytë: 50% deri në 474,01 AUD + 50 rrotullime falas. Kjo paketë ka kërkesa 40x të basteve përpara çdo parash. Përveç kësaj, ofertat e reja përditësohen shpesh në faqen e Promocioneve. Ofertat e disponueshme përfshijnë:

 • Bonusi i ringarkimit të së mërkurës
 • Rrotullime falas të Hell Spin të hënën

 

Për të plotësuar të gjitha, lojtarët mund të bashkohen me programin e besnikërisë dhe të gëzojnë bonuse të rregullta gjatë gjithë vitit.

Payments

Aksesueshmëria në metodat e thjeshta të pagesës e bën përdorshmërinë e një kazinoje një veçori tërheqëse. Lojtarët mund të bëjnë lehtësisht pagesa në Hell Spin Casino duke përdorur shumë metoda, duke përfshirë kriptovalutat. Për një kazino të re, metodat e pagesës janë mbresëlënëse, duke përfshirë, por pa u kufizuar në sa vijon;

 • CoinsPad për kripto
 • Mastercard
 • EcoPayz
 • Viza
 • Neteller

Monedhat

Kazinotë me një lejim gjithëpërfshirës të monedhave mund të tërheqin një audiencë më të gjerë, dhe në kazino Hell Spin, lojtarët mund të bëjnë transaksione, depozita dhe tërheqje në një mori monedhash. Meqenëse mënyrat e pagesës përfshijnë çdo gjë nga kuletat elektronike deri tek transfertat bankare, disa nga monedhat e pranuara në kazinonë Hell Spin përfshijnë;

 • USD
 • EUR
 • CAD
 • BTC
 • ETH

Languages

Që lojtarët të shijojnë përvojën e kazinosë, ata duhet ta bëjnë atë në një gjuhë që kuptojnë. Në Hell Spin Casino, faqja është vendosur kryesisht në anglisht, por lojtarët mund të kalojnë në gjuhë të tjera të mbështetura. Gjuhët e tjera të mbështetura përfshijnë:

 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • portugeze
 • kineze
 • Spanjisht

Software

Hell Spin i ka marrë lojërat e disponueshme nga qentë më të mirë të ofruesve të programeve kompjuterike. Edhe pse është një faqe e re, është interesante të shihet se disa nga emrat më të mirë janë në listën e ofruesve. Fatkeqësisht, disa lojëra kufizojnë shpërblimet e tyre bazuar në ofruesit e softuerit.

Studiot e zgjedhura të lojërave fuqizojnë seksionin e kazinosë live. Lojërat organizohen nga krupierë njerëzorë në kate të ndryshme kazinoje, me të gjitha veprimet e transmetuara në HD dhe në kohë reale. Lojërat kanë një veçori bisede që i lejon lojtarët të ndërveprojnë me tregtarin ose lojtarët e tjerë në kohë reale. Edhe në këtë kazino të re, do të hasni disa nga emrat më të mëdhenj, duke përfshirë;

 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • BetSoft
 • Luaj'n GO
 • Amatic Industries

Support

Supozoni se një lojtar dëshiron ndonjëherë të hyjë në shërbimin e klientit të kazinosë Hell Spin. Në atë rast, ekipi i këndshëm është i disponueshëm përmes një emaili ose sistemit të biletave në internet. Për më tepër, ekziston një seksion FAQ me shumë pyetje të përgjigjura që lojtarët mund të përdorin në rast se është një problem i zakonshëm. Opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është dëshmuar të jetë një kanal më i lehtë dhe më i shpejtë për të arritur ekipin mbështetës.

Pse ia vlen të luash në Hell Spin Casino

Edhe me statusin e tij fillestar të kazinosë, Hell Spin ka qenë në gjendje të ofrojë disa xhevahire të mira lojrash për audiencën e tij. Kazinoja ka një nivel të lartë kriptimi dhe mban një licencë lojrash nga autoriteti i lojërave të Curacao. Edhe pse kjo kazino e re është e kufizuar në shumë vende, ne shpresojmë se do të marrë më shumë licenca lojrash dhe do të hapet për më shumë lojtarë në mbarë botën.

Hell Spin duke qenë një faqe kripto-miqësore, ka ndihmuar në popullaritetin e saj në mesin e njohurive të teknologjisë. Së bashku me një përzgjedhje të mirë të mënyrave të tjera të pagesës dhe monedhave fiat, nuk është çudi që mijëra lojtarë dynden në sit për të luajtur dhe për të fituar. Në rast të një pyetjeje, kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit nëpërmjet kanaleve të mbështetura.