HeySpin Kazino E Re Rishikoni

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
BonusDeri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
Depozita e shpejtë e parave të gatshme
SSL i koduar
HeySpin
Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Një nga ofertat më shpërblyese në faqen e HeySpin është oferta e Regjistrimit që u jep anëtarëve të rinj një bonus 100% të përputhshëm me para në dorë dhe 100 rrotullime falas. Rrotullimet falas ngarkohen në llogarinë e lojtarit për tre ditë, sipas kushteve të bonusit. Kjo është 20 rrotullime në ditën e parë, 40 rrotullime në ditën e dytë dhe 40 rrotullime falas në ditën e tretë.

Ofertat shtesë të anëtarëve përfshijnë ofertën mujore të kthimit të parave të besnikërisë dhe programin e shpërblimit Starburst pas grumbullimit të mjaftueshëm të pikëve të besnikërisë.

+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Opsionet e basteve në këtë kazino shkojnë përtej titujve të ofruar në kazinotë e zakonshme në internet. Lojtarët mund të bastojnë në sporte virtuale si Liga e Anglisë, Gara e Artë dhe Kampionët e Turneut. Kazinoja live përfshin lojëra të tilla si Grand Roulette, Dream Catcher, Blackjack The Strip, Lightning Dice dhe më shumë. Përveç kësaj, lojtarët mund të rrotullojnë rrotullat në lojëra elektronike të mahnitshme, duke përfshirë Book of Dead, Starburst, 9 Masks of Fire, Reactoonz, ndër të tjera.

Software

HeySpin Casino punon në partneritet me zhvillues të shumtë softuerësh për t'u dhënë lojtarëve një përvojë gjithëpërfshirëse. Lojtarët mund të luajnë lojëra të zhvilluara nga kompani të besueshme softuerësh si Play, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, iSoftBet, Inspired, Lightning Box, High5Games, Electric Elephant, Just For The Win, Realistic Games dhe më shumë. Shumica e lojërave janë të pajtueshme me pajisjet celulare, si dhe me kompjuterët Apple dhe Windows.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, HeySpin ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ MasterCard, Neteller, Visa, EcoPayz, Skrill .

Deposits

Pagesat në kazino bëhen shpejt dhe në një mjedis të sigurt. Opsionet ekzistuese për lojtarët që duan të bëjnë depozita përfshijnë kartat e kreditit Visa dhe MasterCard dhe kuletat elektronike si GiroPay, Interac, Easy EFT, AstroPay dhe Neteller. Anëtarët gjithashtu mund të iniciojnë transferimin e fondeve drejtpërdrejt nga llogaritë e tyre bankare ose të përdorin karta të parapaguara si Paysafe Card.

Withdrawals

Fitimet e grumbulluara nga luajtja në HeySpin Casino Lobby mund të arkëtohen duke përdorur kartat e kreditit Visa dhe Mastercard. Për më tepër, kazinoja mbështet tërheqjet e kuletave elektronike duke përdorur Trustly, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, MuchBetter, EcoPayz, PayPal, Rapid Transfer, AstroPay Card. Opsioni për të pasur fondet e arkës në llogarinë bankare të lojtarit ekziston. Megjithatë, pagesat e bëra nëpërmjet transfertave bankare zgjasin nga dy deri në gjashtë ditë për të arritur te klienti.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Lojtarët që banojnë në vende të ndryshme mund të regjistrohen për një anëtarësim në HeySpin Casino. Si të tilla, gjuhë të tilla si anglishtja, gjermanishtja, finlandishtja dhe norvegjishtja mbështeten për ta bërë atë të përshtatshme për kombësi të ndryshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

HeySpin ka një vlerësim të lartë 7.56 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë HeySpin si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në HeySpin për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të HeySpin . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

HeySpin gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. HeySpin siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

HeySpin Casino filloi të ofrojë shërbime të lojrave në internet në vitin 2020 nën menaxhimin e Aspire Global International LTD. Faqja operon nën licencimin nga Rregulloret e Lojërave në Largësi të Maltës dhe Komisionit të Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar. Një lojtar ka akses në shumë lojëra, shumë bonuse, metoda bankare të besueshme dhe më shumë duke qenë anëtar.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: HeySpin

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në HeySpin . Vizitoni faqen HeySpin dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Shërbimi ndaj klientit në HeySpin punon shtatë ditë në javë për të zgjidhur problemet në llogaritë e klientëve. Lojtarët mund të kontaktojnë me email në care@HeySpin.com ose aktivizoni butonin e bisedës së drejtpërdrejtë për të folur me një agjent. Fatkeqësisht, mbështetja gjatë gjithë kohës nuk është e disponueshme. Për përgjigje të shpejta, anëtarët këshillohen të kontaktojnë kazinonë midis orës 08:00 CET dhe 00:00 CET.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në HeySpin , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Video Poker, Blackjack, Slotat, Baccarat, Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

HeySpin ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e HeySpin janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Transaksioni me arkëtarin në HeySpin mund të bëhet duke përdorur monedhat e përdorura gjerësisht, duke përfshirë euro, dollarë kanadezë, dollarë australianë, paund britanik, krona norvegjeze dhe dollarë amerikanë. Fatkeqësisht, faqja nuk ka pranuar ende monedha kriptomonedhash të njohura globalisht si Ethereum, Bitcoin dhe Lite Coin.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:600 dollarë