Horus Casino

Age Limit
Horus Casino
Horus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Horus Casino

Kjo kazino e re në internet ka marrë emrin e saj nga Horus, një hyjni e fuqishme dhe jetike që thuhej se sundonte qiejt. Është tërësisht në pronësi dhe operuar nga Mirage Corporation NV, e licencuar nga qeveria e Curacao.

Lobi i lojës strehon më shumë se 4000 lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe dhoma me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kjo kazino me temë egjiptiane është e përshtatshme për sundimtarët dhe anëtarët e familjes mbretërore.

Përveç një koleksioni të gjerë lojërash, Horus Casino gjithashtu krenohet me një dizajn të fortë, ndihmë për mbështetjen e klientit 24/7, një program VIP dhe një paketë mbresëlënëse mirëseardhjeje për lojtarët e rinj. Horus Casino ka karakteristika të jashtëzakonshme. Lojtarët e rinj mund të lexojnë këtë rishikim të ri të kazinosë në internet Horus për të ditur se çfarë pret në anën tjetër.

About

Horus është një kazino e re në internet që u krijua në 2019. Në pronësi të plotë dhe operuar nga Mirage Corporation NV, e licencuar nga qeveria e Curacao. 

Ju mund të lexoni kategori dhe opsione të ndryshme lojrash, duke përfshirë gjithçka nga kartat gërvishtëse dhe lojërat e çmimit të parë deri te Blackjack, Ruleta dhe automatet me para të vërteta.

Pse ia vlen të luash në Horus Casino?

Horus është një platformë e re kazinoje në internet që fitoi popullaritet të shpejtë. Ai ofron lojëra me karakteristika unike në hollin e lojës. Kazino Horus ofron mundësi novatore për lojtarët që të fitojnë pagesa të mëdha. Lojtarët gjithashtu mund të përfitojnë nga një program fitimprurës VIP. Këto oferta synojnë të zgjerojnë bankrollin e lojtarëve. 

Kazino online Horus synon tregje të ndryshme lojtarësh për shumë gjuhë, monedha dhe mënyra pagese. Horus Casino pranon transferta bankare në internet, kuleta elektronike, kriptovaluta dhe më shumë, me metoda që përfshijnë Bitcoin, iDebit, Interac, Visa, Neteller, Ethereum, Litecoin dhe Ripple, vetëm për të përmendur disa.

Një ekip i besueshëm dhe miqësor i mbështetjes së klientit është gati të ndihmojë lojtarët në çdo kohë. Kazino online Horus mban një reputacion të mirë dhe rregullohet nga Komisioni i Lojërave të Curacao, një autoritet me reputacion i lojërave të fatit.

Komoditeti i lojtarit është një përparësi kryesore në këtë kazino. Falë teknologjisë së kriptimit SSL dhe pajtueshmërisë me PCI, të dhënat e lojtarëve janë të sigurta.

Games

Kazinoja online Horus mund të jetë e re, por ajo është e vendosur t'u ofrojë të gjithë lojtarëve të saj një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Ajo ka një holl të vogël kazinoje me përzgjedhje të kufizuar të titujve klasikë dhe individualë të disa ofruesve të programeve kompjuterike. Lobi i lojës strehon mbi 4000 lojëra të tilla si lojëra elektronike, blackjack, ruletë, karta gërvishtëse, video bingo, video poker dhe të tjera.

Slots

Kazinoja e re në internet Horus ka një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike të videove në internet. Lojërat vijnë në tema të ndryshme, linja pagese dhe veçori të tjera unike bonusesh. Mund të gjeni lojëra elektronike me motorë me linja fikse pagese ose motorë mega mënyrash me linja pagese. Disa nga këto lojëra elektronike përfshijnë:

 • Gator Gold
 • Libri i Cupigs
 • Kënaqësi me fruta të nxehtë
 • Ari madhështor
 • Dinopolis

Jackpot

Seksioni i jackpot-it është tërheqja kryesore për lojtarët e lartë në kazino Horus. Ai ofron jackpote progresive dhe fikse me pagesa masive. Shuma aktuale e jackpot-it zakonisht shfaqet në pjesën e sipërme të lojës. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Gjurma e Buallit
 • Shpella e Fatit
 • Romancë e pavdekshme
 • Fryma e Egjiptit
 • Monedha mbretërore

Kartë gërvishtëse

Lista e lojërave nën markën Horus është e madhe. Nuk kufizohet vetëm në lojëra elektronike dhe jackpot-e; lojtarët mund të gjejnë lojëra emocionuese nën Lojëra me gërvishtje seksioni. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të gërvishtin një kartë për të zbuluar detajet e saj. Çdo kartë ka një shumë të caktuar pagese. Disa nga titujt e njohur përfshijnë: 

 • Safari i nxehtë
 • Gërvishtja e përsosur
 • Ndeshje me gërvishtje
 • Simite në furrë
 • Fetë & Dice

 

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Seksioni i kazinosë live është vendi ku do të ndryshoni nivelet tuaja të adrenalinës. Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë po bëhen gjithnjë e më të njohura. Ato ofrojnë një lojë emocionuese të kontrolluar nga një tregtar i drejtpërdrejtë dhe i gjithë veprimi zhvillohet në kohë reale.

Bonuses

Kazino online Horus ofron bonuse dhe promovime të ndryshme ashtu si të tjerat kazino të reja në internet. Ka veçori standarde që lojtarët i marrin parasysh kur bashkohen në një kazino të re. 

Të gjitha bonuset e disponueshme në kazino Horus janë të listuara nën Promovimet faqe. Bonuset pretendojnë të jenë plotësisht pa baste. Lojtarët mund të kenë akses në shumicën e bonuseve 30 ditë pas regjistrimit. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus emocionues të mirëseardhjes deri në 1000 € plus 125 FS. 

Depozita minimale është 20 €, dhe një kërkesë për bast 30 herë duhet të plotësohet përpara se të arkëtohet. Lojtarët gjithashtu mund të regjistrohen në programin VIP dhe të shijojnë shpërblime të personalizuara ndërsa përmirësohen në nivele të ndryshme.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Festa e Bonusit të Fundjavës
 • Sloti i muajit
 • Bonusi i kazinosë kripto
 • Kthim parash i pakufishëm
 • Turneu iSoftBet

Payments

Horus Casino pranon transferta bankare në internet, kuleta elektronike, kriptovaluta dhe më shumë. Nuk do t'ju ngarkohet një tarifë transaksioni, por do t'ju duhet të depozitoni të paktën 20 €, ose ekuivalentin, në monedhën tuaj të preferuar.

Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kenë vonesa në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. Disa nga metodat janë:

 • Bitcoin
 • iDebit
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Ripple

Languages

Horus Casino si një kazino ndërkombëtare ofron një platformë shumëgjuhëshe që lojtarët mund të kenë akses në rajone të ndryshme. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme duke përdorur ikonën e globit në këndin e poshtëm të majtë. Disa nga gjuhët e disponueshme përfshijnë:

 • anglisht 
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • norvegjeze

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Një nga arsyet kryesore që po lexoni rishikimin tonë të Horus Casino është të mësoni rreth lojërave të disponueshme. Ndoshta do të ishte më e shpejtë për të përshkruar lojërat që nuk janë të disponueshme, pasi faqja krenohet me mbi 4000. Po, e lexuat saktë.

Shumica e ofruesve të programeve kompjuterike në kazinotë në internet Horus janë shumë të njohura midis kazinove të vjetra dhe të reja në internet. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Mos harroni, të gjitha lojërat në internet në kazino Horus janë optimizuar për pajisje të shumta. 

Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Betsoft
 • Elk Studios
 • NetEnt
 • Tigri i Kuq
 • Microgaming

Support

Kazinoja në internet Horus mbështet lojtarët e saj përmes një lehtësie të bisedës live në dispozicion 24/7. Kjo ndihmon për t'u kujdesur për të gjithë lojtarët pavarësisht dallimeve në zonat kohore. 

Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit support@horus.com. Përveç kësaj, seksionet e FAQ ofrojnë disa përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat.

Deposits

Pjesa e tregut të Horus përbëhet nga lojtarë që banojnë në rajone të ndryshme. Kjo kërkon nevojën për të pasur disa monedha të përbashkëta në këto rajone. Opsioni i monedhës është specifik për vendndodhjen; prandaj nuk ka nevojë të kaloni midis monedhave. Monedhat e mbështetura përfshijnë: 

 • dollarë australianë
 • dollarë kanadezë
 • dollarë amerikanë
 • euro
 • dollarë të Zelandës së Re
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus nuk ka basteshBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
AstroPay
Bitcoin
EPS
EcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Ripple
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Austria
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Asia Gaming
BF Games
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felt Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Push Gaming
Quickspin
RTG
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet