Rishikimi i ri i bonusit të Hyper Casino

Hyper CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.87/10
BonusBonus 100 dollarë
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Promocione emocionuese
700+ lojëra
Turne
Hyper Casino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Siç pritej nga një sajt i ri lojrash, Hyper Casino ofron disa nga bonuset më të mira të kazinosë. Me ofertat si rrotullimet falas, ndeshjet e depozitave dhe më shumë, patjetër që do të gjeni diçka që i përshtatet stilit tuaj të lojës. Nëse po kërkoni diçka pak më unike, shikoni promovimet dhe ofertat speciale të Hyper Casino . Përpara se të kërkoni bonuset dhe promovimet, vini re se disa shpërblime mund të kërkojnë një depozitë minimale për t'u aktivizuar. Gjithashtu, lojtarët mund të duhet të përmbushin kërkesat e basteve për të tërhequr fitimet e bonusit. Pra, lexoni gjithmonë termat dhe kushtet e një bonusi përpara se ta kërkoni atë.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Lojëra elektronike në Hyper Casino

Ka qindra lojëra për të luajtur në Hyper Casino. Këtu do të gjeni lojëra nga zhvillues gjigantë softuerësh si Microgaming, Scientific Games, Evolution Gaming dhe shumë të tjera.

Këta ofrues kanë një reputacion të jashtëzakonshëm për krijimin e lojërave me RTP të mirë dhe veçori të shumta bonus. Disa nga titujt e njohur të kazinosë përfshijnë Grand Fruits, Power Stars, Sizzling Games, Wild Respin dhe më shumë.

Lojërat kazino të disponueshme në Hyper

Për më tepër, biblioteka e lojërave përmban lojëra të tjera të njohura të kazinosë, të tilla si blackjack online, baccarat, ruletë, lojëra llotarie, video poker, si dhe lojëra kazino live. Ndryshe nga lojërat elektronike në internet, disa lojëra tavoline si blackjack dhe video poker kërkojnë që të aplikoni strategji për të fituar.

+2
+0
Mbyll

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë Microgaming për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Hyper Casino ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Neteller, MuchBetter, Visa, Bank Transfer, Credit Cards .

€10
Depozita minimale
€30
Tërheqja minimale

Deposits

Një nga qëllimet e Hyper Casino është t'u sigurojë klientëve një mjedis të sigurt lojrash. Ata përdorin teknologji të sofistikuar për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet tuaja personale të jenë të sigurta në çdo kohë.

Ju mund të zgjidhni të depozitoni ose tërhiqni paratë tuaja duke përdorur opsione të besuara si Mastercard, Visa, Skrill, Paysafecard dhe Trustly. Për më tepër, shuma minimale e depozitës është 10 €, dhe maksimumi i parave të gatshme në ditë është 5000 €.

Përvojë e përgjithshme

Në përgjithësi, Hyper Casino është një faqe e bukur lojrash. Sajti jeton me premtimin e tij për të ofruar përvojën më të mirë të lojrave. Ka shumë lojëra që ofrohen nga disa prej zhvilluesve më të mirë në botë.

Përveç kësaj, operatori shpërblen një bonus bujar mirëseardhjeje për lojtarët e rinj dhe shumë promovime të shpeshta për lojtarët besnikë. Së fundmi, mbështetja e klientit është e shkëlqyeshme dhe e disponueshme gjatë gjithë kohës përmes emailit, bisedës së drejtpërdrejtë ose telefonit.

Withdrawals

Tërheqjet në Hyper Casino janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Hyper Casino ka një vlerësim të lartë 7.87 dhe ka funksionuar që nga 2018 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Hyper Casino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Hyper Casino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Hyper Casino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Hyper Casino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Hyper Casino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti i kufirit të seancës kohore
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Hyper pretendon të jetë një nga platformat më të mira të lojërave të fatit në treg. Kjo faqe kazinoje është në pronësi dhe operuar nga L&L Europe Ltd, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Faqja e internetit pret një sërë lojërash kazino nga kompani të shumta softuerike më të mira. Këta tituj janë ndërtuar duke përdorur teknologjinë më të fundit të avancuar që u mundëson atyre të funksionojnë pa probleme në pajisje të ndryshme si smartphone, tablet dhe desktop.

Ju duket interesante kjo kazino online? Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të plotë për të ditur për ofertat e bonusit, metodat e transaksioneve, mbështetjen e klientit dhe shumë më tepër.

Hyper Casino

Fakte të shpejta

Kompania: L&L Europe Ltd
Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Hyper Casino . Vizitoni faqen Hyper Casino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Vini re se Hyper Casino është e përkushtuar t'u ofrojë lojtarëve mbështetje të shpejtë dhe profesionale për klientët. Ata do t'ju ndihmojnë me çdo pyetje sa më shpejt të jetë e mundur.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Hyper Casino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Bingo, Ruletë, Slotat, Blackjack, Poker për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Hyper Casino e kupton emocionin e lojërave në internet dhe ata dinë se si t'i bëjnë lojtarët të kthehen në faqe. Operatori përdor lloje të ndryshme bonusesh dhe ofertash promovuese për të joshur klientët. Sidoqoftë, duhet të kuptoni se këto oferta u nënshtrohen kushteve dhe kushteve të caktuara që duhet t'i plotësoni përpara se të mund të arkëtoni fitimet.

Paketa e bonusit të mirëseardhjes

Kur regjistroni një llogari të re, do të shpërbleheni me një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 300 € në dy depozitat e para.

 • Depozita e parë: 100% bonus ndeshje deri në 100 €
 • Depozita e dytë: 50% bonus ndeshje deri në 200 €

Për t'u kualifikuar për paketën e bonusit të mirëseardhjes, duhet të depozitoni një minimum prej 10 €. Për më tepër, bonusi është i vlefshëm për 30 ditë dhe i nënshtrohet kërkesave të bastit 45 herë. Për më tepër, ka promovime të vazhdueshme nga të cilat mund të përfitoni kur të bëheni anëtarë në Hyper Casino. Ato përfshijnë:

 • Turne Pimped;
 • Çmime ditore deri në 300 rrotullime falas;
 • Twisted Love Tournament;
 • Jackpot të mëdhenj;
 • 10% kthim parash.
About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov