Ivibet New Casino Rishikoni

Age Limit
Ivibet
Ivibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Paysafe Card
Trusted by
Curacao

Ivibet

Qindra platforma iGaming vazhdojnë të lansohen në mbarë botën, me kazinotë e reja duke u bërë të njohura për shkak të përdorshmërisë së tyre të shkëlqyer. Ivibet është një kazino e re që sapo u lançua në 2022 dhe është në pronësi të TechOptions Group BV Është një kompani motër e Hell Spin Casino. Platforma është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao.

Ivibet ofron një spektër të plotë shërbimesh kazino dhe libra sportive gjithëpërfshirëse. Lojtarët e kazinosë mund të zhyten në seksionin e kazinosë dhe të eksplorojnë hollin e gjerë të kazinosë dhe bonuset fitimprurëse. Ivibet strehon mbi 4000 lojëra kazino dhe 300+ lobe të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Çfarë mund të shijojnë më shumë lojtarët në këtë kazino të re?

Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të kazinosë Ivibet për të marrë më shumë informacion nëse është marrëveshja e vërtetë.

Pse të luani në kazino Ivibet

Edhe pse është një nga kazinotë më të lançuara së fundmi, Ivibet është shtëpia e mbi 3000 titujve të lojërave, duke përfshirë kazinotë live të transmetuara në mbarë botën. Lojërat ofrohen nga ofruesit më të mirë të softuerit, si Pragmatic Play, Evolution Gaming, Bgaming dhe Belatra. Kazinoja ka një holl të gjallë me lojëra aktuale për lojtarët.

Lojtarët në platformë janë gjithashtu të interesuar për shumë shpërblime, promovime dhe bonuse që e bëjnë lojën më emocionuese. Ivibet është një platformë e sigurt lojrash me mbrojtje të kriptimit dhe licencim për të mbrojtur llogaritë e njerëzve nga hakerat. Operacionet e kazinosë mbështeten nga një ekip mbështetës i besueshëm dhe miqësor ndaj klientit.

About

Kazino Ivibet është një kazino në internet e lançuar në vitin 2020 nga kompania e lojërave TechOptions BV Ajo mban një licencë për lojërat e fatit nga autoriteti i lojërave të Curacao. Kjo kazino është miqësore me kripto dhe fiat dhe disponohet në të paktën 10 gjuhë. Ai gjithashtu bashkëpunon me ofruesit kryesorë të softuerëve, si NetEnt dhe Pragmatic Play, për të ofruar lojëra gjithëpërfshirëse dhe me cilësi të lartë.

Games

Kazino Ivibet ka mbi 4000 lojëra, shumica e të cilave janë lojëra elektronike. Kjo përfshin tituj të lëshuar së fundmi si Cash of Command, Fisher King, Wolf Strike, Gemini Joker, Big Benji Bonanza, Merlin's Revenge Megaways, Dia Del Mariachi Megaways dhe Wild Portals Megaways. Kazino ofron gjithashtu lojëra të ndryshme tavoline, duke përfshirë Ruletën Evropiane ose Amerikane, Blackjack Red Queen ose Single Deck, Sic Bo, Pontoon, Teen Patty, Triple Edge ose Caribbean Poker, Deuces Wild, Baccarat dhe Craps.

Slots

Lojërat me slot kanë qenë të lehta që nga fillimi. Ju vendosni një monedhë, tërhoqët një levë dhe kërkuat një kombinim simbolesh në linjat e pagesës. Më pas duhet të zgjidhni shumën për të vënë bast, të futni një faturë ose biletë dhe të shtypni një buton ose ekran për të filluar lojën. Ju mund të vini bast sa më pak se 1 cent për rresht për rrotullim ose deri në 100 dollarë për rresht për rrotullim në të njëjtën makinë. Nga Ivibet, lojërat slot që mund të luani përfshijnë:

 • 20 Boost Hot
 • 9 monedha
 • Nën diellin e pestë
 • Rhino Hold and Win
 • Elvis Frog në Vegas

Lojëra tavoline

Në gjuhën e kazinosë, "lojërat e tavolinës" është termi për lojërat e fatit, të tilla si blackjack, craps, ruletë dhe baccarat të luajtura kundër një kazinoje dhe të drejtuara nga një ose më shumë tregtarë të drejtpërdrejtë. Luaj kundër lojtarëve të tjerë në vend të automateve ose kazinove në Ivibet në disa nga këto lojëra:

 • Ruletë evropiane
 • Blackjack Mbretëresha e Kuqe
 • SicBo
 • Adoleshenti Patti
 • Deuces Wild

Kazino live

Kazinotë e drejtpërdrejta i bëjnë lojtarët në një humor konkurrues pasi ata mund të luajnë një lojë live, ashtu siç do të bënin në një kazino fizike. Këto lojëra priten nga krupierë të jetës reale në studio të ndryshme lojërash. Kazino Ivibet ka disa nga zgjedhjet më të mira për lojërat e kazinosë live, të cilat përfshijnë:

 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë ndriçuese
 • Aurora Blackjack Virgjëresha
 • Koha e Çmendur
 • Boom City

Lojëra të tjera

Përveç lojërave tradicionale të disponueshme, mund të prisni të gjeni lojëra të tjera të kuruara nga ofruesit e programeve kompjuterike për platformën Ivibet. Ato përfshijnë lojëra me temë Halloween, blerje bonus dhe lojëra jackpot. Ato përfshijnë:

 • Shkretëtirë e ftohtë
 • Luftëtar majmuni
 • Paratë e Caishen-it
 • Elvis Frog Trueways
 • Bonanza e Halloween

Bonuses

IviBet u ofron lojtarëve të rinj të kazinosë një paketë mirëseardhjeje deri në 300 € dhe 170 rrotullime falas në dy depozitat e tyre të para. Atëherë mund të merrni një ndeshje 100% deri në 100 € plus 120 rrotullime falas në depozitën tuaj të parë dhe deri në 200 € plus 50 rrotullime. Aplikohet një bonus ndeshje 50% në depozitën tuaj të dytë.

E premtja ka një bonus ringarkimi 50% deri në 150 € dhe 50 rrotullime falas në lojërat e kazinosë. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në një garë slot të quajtur Viking Treasure Battle, ku mund të konkurroni për çmime ditore prej 500 € dhe 500 rrotullime falas dhe çmime mujore prej 15,000 € dhe 15,000 rrotullime falas.

Shënim: Është gjithmonë e mençur të rishikoni kushtet e bonusit përpara se të merrni pjesë në ndonjë bonus kazino.

Payments

Ivibet Casino ofron mënyra të shumta pagese. Numri i opsioneve bankare të disponueshme përcaktohet nga vendndodhja juaj. Lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur transferta bankare, kuleta elektronike, pagesa me kartë dhe kriptomonedha. Ivibet Casino rekomandon që lojtarët të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për depozita dhe tërheqje. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Giropay
 • Visa/Mastercard
 • Jeton Cash
 • Bitcoin
 • Ethereum

shënim:

Kufiri minimal i depozitave dhe tërheqjeve është 10 €. Tërheqjet janë të kufizuara në 4000 € në ditë, 16000 € në javë dhe 50000 € në muaj. Të gjitha depozitat i nënshtrohen ligjeve të zakonshme kundër pastrimit të parave, të cilat kërkojnë që depozitat të bastohen të paktën 3 herë përpara se të arkëtohen.

Monedhat

Kazino Ivibet mbështet fiat dhe kriptomonedha, duke e bërë atë një nga më të hapurat dhe më të aksesueshmet. Lojtarët mund të depozitojnë, tërhiqen dhe të bastojnë në disa monedha dhe shumë të tjera.

 • EUR
 • USD
 • BTC
 • CAD
 • ETH

Languages

Për të ofruar gjithëpërfshirje dhe dizajn të mirë të përdoruesit për audiencën e tyre globale, kazino Ivibet është në dispozicion në më shumë se 15 gjuhë. Kjo i lejon përdoruesit të luajnë në një gjuhë me të cilën janë më të kënaqur. Ju mund të ndërveproni në disa nga këto gjuhë;

 • anglisht
 • Spanjisht
 • italisht
 • gjermanisht
 • japoneze

Software

Ivibet punon me shitës të shumtë softuerësh për të krijuar një lob kazino gjithnjë në rritje. Ato përfshijnë ofrues të rinj dhe të vendosur mirë. Këta ofrues softuerësh janë të mandatuar të ofrojnë lojëra kazino pa probleme, me cilësi të lartë dhe më të mira, të optimizuara për të qenë të pajtueshme me pajisje të ndryshme. Pak nga këta ofrues softuerësh ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në seksionin e kazinosë live. Këto lojëra vijnë në formën e transmetimeve me cilësi të lartë nga studio të ndryshme lojërash. Në tavolinë, lojërat priten nga krupierë simpatikë dhe miqësorë të jetës reale. Disa nga emrat e zakonshëm që mund të hasni këtu janë:

 • Ainsworth
 • Betsoft
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Evolucioni
 • Iron Dog Studio

Për më tepër, ka mallra nga prodhues më modest, por po aq të besueshëm, si Electric Elephant, Endorphina, Hacksaw, Mancala Gaming, Merkur, NoLimit City, Playson, Relax Gaming, Wazdan dhe të tjerë.

Support

Në kazino Ivibet, klienti është gjithmonë një prioritet, kjo është arsyeja pse shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm përmes bisedës live në internet dhe mbështetjes me email. Të dyja këto opsione janë të disponueshme gjatë gjithë kohës. Shërbimi ndaj klientit ofrohet në shumë gjuhë, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, indian, japonisht, spanjisht dhe më shumë.

Pse ia vlen të luash në Ivibet Casino

Kazino Ivibet është një kazino e re që u krijua së fundmi në vitin 2022. Megjithatë, për një periudhë të shkurtër, ajo ka fituar vendin e saj ndër më të mirat në industri. Me siguri të garantuar, shumë gjuhë dhe si fiat ashtu edhe kripto, lojtarët dynden në sit në mijëra. Kazinoja hap dyert e saj për një audiencë globale, gjë që e bën atë një opsion popullor. Edhe si një kazino e re, ajo ka arritur të vendosë vendin e saj në industri dhe lojtarët do të vazhdojnë të kthehen për më shumë.

Lojtarët mund të përdorin procesin e thjeshtë të regjistrimit në Ivibet dhe të eksplorojnë tërësisht të gjitha veçoritë e kazinosë. Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi. Kumari është i varur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Coinspaid
Credit Cards
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Paysafe Card
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (4)
Brazili
Filipinet
Kanadaja
Portugalia
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apex Gaming
Apollo Games
Aspect Gaming
Atmosfera
BGAMING
Blueprint Gaming
CQ9 Gaming
Cozy Gaming
Edict (Merkur Gaming)Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
Hacksaw Gaming
HoGaming
Igrosoft
MicrogamingNetEnt
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
iSoftBet
SportiveSportive (31)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Boks
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Regbi
Shigjetat
Skijimi
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm