Ivip9

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

About

Sasia e kazinove në internet që kanë dalë në sipërfaqe në Singapor ka qenë jashtëzakonisht dërrmuese. Por IVIP9 Singapore Online Casino ka qenë deri tani më i dalluari në mesin e paketës! Shumë lojtarë brenda komunitetit të kazinove online të Azisë Juglindore tashmë e njohin këtë lojtar të ri në bllok si një pikë argëtimi, një platformë vërtet e qëndrueshme dhe e garantuar nga shumë njerëz si "transparente dhe e besueshme"

Ashtu siç sugjeron emri i tyre, kjo kazino e çon shërbimin e tyre në një nivel krejt tjetër. Me një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave premium kazino nga vetëm ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike, IVIP9 është bërë shpejt një destinacion kryesor i shumë lojërave për lojtarët me bazë në Azinë Juglindore. 

Kur themi iVIP9 do të thotë biznes, ky pretendent i ri do të thotë vërtet biznes. iVIP9 ofron një koleksion cilësor lojërash dhe vetëm për të përmendur disa, disa nga lojërat e tyre më të njohura përfshijnë të preferuarat e kazinove në internet si Spadegaming, 918Kiss, Mega888, Fishing, dhe për të mos përmendur sistemin e tyre famëkeq të lotarisë i njohur gjithashtu si "QQKeno"

Ivip9

Games

Është thelbësore që portofoli i një kazinoje të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë si dhe opsione me cilësi të lartë për të zgjedhur, me burim nga zhvilluesit më të mirë të lojërave dhe që mbulojnë të gjitha klasikët, si dhe të azhurnohen me përditësimet dhe publikimet më të fundit. Lajmi i mirë është se IVIP9 ndihet si një konkurrent i fortë për të hyrë në hapësirën e kazinosë në internet, pasi këto pritshmëri u përmbushën të gjitha gjatë kërkimit tonë.

Për lojërat e disponueshme në IVIP9, ata kanë bashkëpunuar me partnerë operativë që janë emrat më të mirë në industri. Për shembull; Play Pragmatic, 918Kiss, Mega888, Allbet, Sexy Baccarat dhe Evolution Gaming. Ju mund të zgjidhni të luani nga një sërë lojërash lojërash elektronike emocionuese në internet apo edhe lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë.

Lojëra elektronike në internet

Nëse jeni një adhurues i vërtetë i lojërave slot në internet, atëherë IVIP9 është ndeshja e përsosur për ju! Ju mund të shijoni një mori lojërash slot që janë të disponueshme në konfigurime të shumta rrotullash, linja pagese dhe tema. Disa nga titujt më të njohur të lojërave elektronike për të luajtur në IVIP9 përfshijnë 918Kiss, Mega888, The Dog House, Great Rhino, Sweet Bonanza, Buffalo King dhe shumë të tjera.

Mund të eksploroni lehtësisht opsionet e disponueshme të lojërave elektronike për të luajtur në faqen e internetit. Faqja e internetit IVIP përmban një ndërfaqe të thjeshtë por të lehtë për t'u përdorur, si dhe kategori të etiketuara qartë për të siguruar aksesueshmërinë. Për më tepër, të gjitha makinat e fatit në IVIP9 janë të disponueshme për lojë demo falas, e cila është zgjidhja perfekte për të gjithë fillestarët dhe vizitorët për herë të parë që nuk janë të sigurt se si të luajnë.

Sportive

Ndërsa për seksionin e basteve sportive IVIP9, ai mbulon më shumë se 50 kategori sportesh me mbështetjen e një grupi të besueshëm dhe të verifikuar tregtarësh që menaxhojnë bastet live ekskluzivisht në IVIP9.

Shumica e seksioneve dhe lojërave të përmendura më sipër mbështeten kryesisht nga fushata joshëse, prandaj mos harroni t'i kontrolloni ato pasi të jeni regjistruar dhe të keni bërë një depozitë në llogarinë tuaj.

Bonuses

Kazinotë në internet në Azi janë të njohura për të kaluar një milje shtesë për të shpërblyer lojtarët dhe klientët e rinj me bonuse tërheqëse dhe të majme hyrëse. Megjithatë, kur bëhet fjalë për IVIP9, klientët kanë të drejtë për një shumëllojshmëri bonusesh kazino që mund të përdoren për të luajtur lojëra kazino, slot lojëra si dhe baste në sport dhe shumë më tepër.

Ekzistojnë dy lloje të promovimeve të mirëseardhjes në dispozicion në IVIP9:

  • 
 150% 918 PUTHJE & MEGA888 BONUS MIRË SE VINI! (Zbatohet për lojëra elektronike dhe peshkim në 918KISS & MEGA888)
  • 100% BONUS MIRË SE VINI PËR ANËTARIN E RI IVIP9! (Zbatohet për Kazino Live, Lojë Slot dhe Bonus Mirëpritjeje të Librit Sportiv)

Për të shlyer këto bonuse të disponueshme mirëseardhjeje, thjesht duhet të regjistroheni, të regjistroheni për një llogari dhe të bëni një depozitë në atë llogari. Si gjithmonë, mbani në mend se me ndonjë nga këto bonuse të anëtarëve të rinj vijnë termat dhe kushtet. Termat dhe kushtet janë përcaktuar dhe paraqitur qartë, prandaj sigurohuni që t'i shikoni të gjitha para se të vendosni të angazhoheni për një. 

Përveç ofertave të tyre standarde të mirëseardhjes, IVIP ofron gjithashtu disa lloje të ndryshme bonusesh, si dhe fushata eventesh për të rregulltit e tyre. Disa prej tyre përfshijnë, shortin e fatit të së hënës për të gjithë, zbritje ditor 1% në para, bonus për ditëlindje dhe më shumë!

Live Casino

Nëse shijoni një përvojë sfiduese, por autentike gjatë lojës së lojërave Live Casino, atëherë mos kërkoni më tej. Seksioni i Lojërave të Kazinosë Live IVIP9 duhet patjetër të jetë në listën e faqeve për t'u kontrolluar! IVIP9 u ofron përdoruesve të tij një sërë zgjedhjesh brenda këtij seksioni, megjithëse jo aq i gjerë sa seksioni i lojërave elektronike, por gjithsesi mjaft i gjerë.

Me lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët përballen me tregtarët profesionistë në kohë reale, kudo ku ndodhet lojtari. Këtu mund të gjeni versione të drejtpërdrejta të shumë lojërave të tregtarëve që kontribuojnë në ndjenjën e një kazinoje reale. Lojtarët në IVIP9 mund të provojnë variante të ndryshme të lojërave baccarat, lojërave poker, lojërave blackjack dhe më shumë. Disa nga ofruesit më të njohur të lojërave brenda këtij seksioni janë SA Gaming (i cili përmban tregtarë LIVE evropianë) dhe ofruesi premium fitues me shumë çmime "Evolution Gaming"

Megjithëse shumica e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të disponueshme në IVIP9 Casino mund të luhen vetëm me para të vërteta me kaq shumë lojëra të ndryshme të kazinosë live për të zgjedhur, mund të gjesh lehtësisht një lojë që përputhet me forcën e lojës së dikujt ose strategjinë e financimit.

Në përfundim

IVIP9 Online Casino e cilëson veten si një destinacion premium i kazinosë në Singapor për lojtarët e kazinove dhe bastorët e Azisë Juglindore. Kjo kazino ofron përsa i përket cilësisë së lojërave dhe përvojës së përgjithshme. Lundrimi në faqen IVIP9 është gjithashtu aq i lehtë sa 1, 2, 3.

Lobi i Lojërave IVIP9 është lehtësisht një nga më të mirët që shihen në biznes, me tituj kryesorë nga Pragmatic Play, Spadegaming dhe Evolution Gaming. Për të mos përmendur një grup po aq mbresëlënës lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Së fundi, kur bëhet fjalë për bonuset, IVIP9 Casino ofron gjithashtu një përzgjedhje të mirë të bonuseve të kazinosë me promovime të veçanta të mirëseardhjes për kazino, lojëra elektronike dhe libra sportive. Në përgjithësi, ky operator definitivisht përmbush premtimin e tij për të ofruar një përvojë premium të lojërave të kazinosë për lojtarët në Azinë Juglindore.

Support

Ekipet e mbështetjes së klientit janë të disponueshme përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe LINE (Mobile). Biseda e drejtpërdrejtë e disponueshme në faqen e internetit IVIP9 është e aksesueshme 24/7. Në përvojën tonë, shumica e funksioneve të bisedave të drejtpërdrejta në faqet e internetit të kazinove ndonjëherë nuk reagojnë, kjo është arsyeja pse është thelbësore për një kompani të zbatojë shërbimin ndaj klientit që mund të arrihet lehtësisht në një telefon celular. Megjithatë, në IVIP9, ne ishim në gjendje të merrnim përgjigje shumë të shpejta dhe të sjellshme nga përfaqësuesi i bisedës live, i cili ishte në gjendje të ndihmonte me një sërë çështjesh të thjeshta brenda një kohe jashtëzakonisht të shkurtër.

Duke i qëndruar besnik konceptit të markës dhe dizajnit, IVIP9 ofron gjithashtu mbështetje shtesë për anëtarët e programit të tij VIP. Kjo ndryshon nga niveli në nivel, por përfshin mbështetjen prioritare përmes emailit/celularit dhe të ketë një menaxher të dedikuar dhe të personalizuar llogarie në llogaritë e tyre.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution GamingMicrogaming
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Spadegaming