Jackpot City

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Games

Ka mbi 630 lojëra kazino për të zgjedhur në Jackpot City, duke përfshirë mbi 430 lojëra elektronike. Në kazino ofrohen lojëra rajonale dhe specifike për vendin, si p.sh. pokies australiane dhe makina frutash të stilit në Mbretërinë e Bashkuar. Ka mbi 70 lojëra të ndryshme tavoline për të zgjedhur dhe Jackpot City ka 34 lojëra të jashtëzakonshme blackjack për të zgjedhur, duke përfshirë blackjack me shumë lojtarë dhe evropianë. Ju mund të luani baccarat, poker, ruletë dhe një sërë lojërash të tjera.

Withdrawals

Opsionet e pagesës të disponueshme për klientët në këtë faqe interneti janë disi të kufizuara.

Ata pranojnë metodat e mëposhtme të pagesës:

ClickandBuy, MasterCard, Neteller, PayPal, instaDebit, Visa, EcoPayz, eChecks, Skrill, iBanq, Easy EFT, Interac, Trustly, iDebit, MuchBetter, Rapid Transfer dhe Euteller.

Monedhat

Qyteti Jackpot është kazinoja më e njohur kanadeze në internet dhe mbështet dollarë kanadezë, krona suedeze dhe euro.

Bonuses

Në Jackpot City, të gjithë lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga bonusi tërheqës i regjistrimit prej 1500$. Kërkesa për bast prej 70x është e lartë, por në anën pozitive, vetëm bonusi dhe jo depozita juaj merren parasysh gjatë llogaritjes së lojës. Depozita, bonusi dhe çdo fitim janë të gjitha tuajat për t'i mbajtur pasi të keni përfunduar bastet e kërkuara. Deri tani lojtarët që përfitojnë më shumë nga kjo marrëveshje janë ata që luajnë lojëra elektronike, pasi të gjitha lojërat elektronike kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Languages

Kazino online Jackpot City është e kënaqur të shërbejë në një sërë gjuhësh dhe është fokusuar shumë në shtimin e gjuhëve të reja në faqen e tyre që nga fillimi i kompanisë në 1998. Aktualisht, Jackpot City Casino ofron mbështetje në 11 nga gjuhët më të folura në botën e lojërave të fatit .

Software

Softuerët e mbështetur nga kazinoja Jakpot City përfshijnë Microgaming, Just For The Win, Evolution Gaming, Rabcat, Crazy Tooth Studio, Foxium dhe Snowborn Games.

Support

Koha mesatare e përgjigjes së emailit të Jackpot City është 48 orë, e cila është e mjaftueshme për çështje jo të ndjeshme në kohë. Ju mund të kontaktoni përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit në disa gjuhë, të cilat të gjitha janë renditur më poshtë, 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Deposits

Bërja e një depozite është e thjeshtë nëse jeni duke përdorur një kompjuter ose një smartphone. ClickandBuy, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, instaDebit, Visa, Entropay, Lobanet, eChecks, Skrill, Transferta direkte bankare, Banka e menjëhershme në Citadel, Transferta e menjëhershme bankare, Interac, Trustly, iDebit, Euteller, Siirto, Rapid, dhe MuchBetter janë disa nga metodat e depozitimit të disponueshme në Jackpot City.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCaribbean StudDragon Tiger
Dream Catcher
French Roulette Gold
Kazino HoldemKeno
Live Playboy Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)