Joo Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Joo Casino
Joo Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Oferta bonus mirëseardhjeje
+ Programet VIP sezonale

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (8)
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
Baste online
BingoBlackjackCaribbean StudDragon TigerKeno
Live Mega Wheel
Live Progressive Baccarat
Live XL Roulette
Lotaria
Macau Squeeze Baccarat
PokerPoker me tre letraRuletë
Rummy
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (32)
Argjentina
Australia
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Japonia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Rusia
Surinami
Ukraina
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (5)
Amatic Industries
MicrogamingNetEnt
SoftSwiss
Yggdrasil Gaming

About

Joo Casino është një kazino në internet me pothuajse 10 vjet përvojë. E formuar në vitin 2014, ajo është në pronësi të Dama NV Joo Casino po mendon përpara në qasjen e saj. Kjo theksohet nga fakti se i lejon lojtarët të përdorin kriptomonedhën dhe lojërat e saj janë provuar të jenë të drejta. Të kesh një licencë nga Qeveria e Curacao-s gjithashtu i shton disa prestigj faqes. Joo Casino është një nga faqet më të mira në treg për momentin. Ka një përzgjedhje të shkëlqyer lojërash, është e rregulluar mirë dhe ka disa bonuse fantastike që lojtarët mund t'i aktivizojnë. Nëse jeni duke kërkuar për një faqe të re për të luajtur, atëherë Joo mund të jetë ai për ju.

Joo Casino

Bonuses

Katër depozitat e para që lojtarët bëjnë në Joo Casino shpërndajnë bonuse. Të bonus mirëseardhjeje është shpërndarë për lojtarët që duan bonuse të vazhdueshme. Bonuset e depozitave janë si më poshtë:

  • 100 € si një bonus 100% i përputhur + 100 rrotullime falas
  • 100 € si një bonus i përputhur 50%
  • 150 € si një bonus i përputhur 75%
  • 100 € si një bonus 100% i përputhur + 50 rrotullime falas

Të gjitha bonuset e mirëseardhjes vijnë me një kërkesë bastesh 50x.

Joo Casino ka një skemë të rregullt bonusesh që funksionon çdo të hënë. Këtu, lojtarët mund të marrin një bonus prej 40% kur bëjnë një depozitë. Nga mesi i javës, lojtarët mund të kualifikohen për rrotullime falas. Ka deri në 50 në dispozicion kur lojtarët bëjnë një depozitë. Faqja gjithashtu pret turne të rregullt. Çmimet u ofrohen lojtarëve që bëjnë më shumë rrotullime në lojëra të caktuara slot. Ka edhe promovime të tjera të ndryshme që funksionojnë në varësi të periudhës së vitit.

Payments

Joo Casino ka opsione fantastike bankare në dispozicion. Transfertat bankare, pagesat me kartë, kuletat elektronike dhe kriptovalutat janë të gjitha të disponueshme për lojtarët. Kjo siguron që cilado metodë pagese që preferoni të përdorni, atëherë do të mund ta gjeni në Joo Casino.

Mobile

Faqja celulare e Joo Casino është vërtet e thjeshtë për t'u përdorur. Pasi ta keni ngarkuar, mund të filloni të luani. Është shumë i ngjashëm me versionin standard të faqes pasi ngarkohet shpejt dhe është i lehtë për t'u naviguar. Çfarë mund të dëshironi më shumë?

Software

Ka shumë ofrues të ndryshëm të disponueshëm në Joo Casino pasi faqja punon me më shumë se 50 zhvillues të ndryshëm softuerësh. Ndër ofruesit e përdorur nga Joo Casino janë Betsoft , Microgaming , Lojë pragmatike dhe NetEnt . Prandaj, përzgjedhja e lojërave të disponueshme është e shkëlqyer. Video lojërat elektronike dhe lojërat e tavolinës janë të gjitha të përfaqësuara mirë. Për më tepër, ka edhe lojëra që përdorin teknologjinë blockchain për të siguruar drejtësi.