K9WIN

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

I lançuar në vitin 2016, K9Win është një kazino online në pronësi dhe operuar nga K9 Gaming NV, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar në Filipine nga Korporata Philippine Amusement & Gaming Corporation (PAGCOR). Duke u shërbyer lojtarëve në Malajzi dhe disa vende të tjera të Azisë Juglindore, K9Win Casino është një faqe bastesh me një ndalesë me një kazino, kazino live , dhe libër sportiv.

K9WIN

Games

Ka shumë opsione të lojërave të fatit në këtë kazino. Përveç libralidhësit, ka një kazino me disa nga më të mirat ruletë , blackjack, poker, lojëra elektronike , llotari dhe lojëra jackpot. Përveç lojërave RNG, K9Win Casino ka gjithashtu një kazino të drejtpërdrejtë me disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, K9Win premton tërheqje të shpejta dhe të përballueshme, ndryshe nga shumica e kazinove të tjera që pranojnë lojtarë malajzianë. Metodat e tërheqjes përfshijnë Bankën Publike, DBS Bank, Maybank, Hong Leong Bank, POSB Bank, CIMB Bank dhe OCBC Bank. Ju lutemi vini re se ekziston një kufi minimal dhe maksimal i tërheqjes. Gjithashtu mund të aplikohen tarifa.

Monedhat

Duke marrë parasysh se vendet e ndryshme ku operon K9Win kanë monedhën e tyre vendase, kazinoja është multivalutore. Në Malajzia , monedha e disponueshme është ringgit malajzian së bashku me dollarin e Singaporit. Monedhat e tjera të disponueshme, në varësi të vendndodhjes së lojtarit, përfshijnë juan kinez (renminbi), baht Thai, dollari i Singaporit, dong vietnamez, rupia indoneziane dhe rieli kamboxhiane, ndër të tjera.

Bonuses

K9Win është më i njohur për promovimet, bonuset dhe shpërblimet e tij fitimprurëse. Për lojtarët e rinj, ekziston një paketë mirëseardhjeje që u ofron përdoruesve një bonus depozite në depozitën e parë. Promovime të tjera përfshijnë bonuset e rifreskimit, bonuset e fundjavës dhe një program VIP. Ju lutemi vini re, këto promovime dhe shpërblime kufizohen nga kërkesa strikte të basteve.

Languages

K9Win nuk është një kazino ndërkombëtare pasi synon t'u shërbejë lojtarëve vetëm nga Azia Juglindore. Ndërsa shumica e kazinove kanë platforma shumëgjuhëshe që mbështesin të gjitha gjuhët ndërkombëtare, kjo kazino mbështet vetëm shtatë gjuhë të zakonshme në rajon. Lista e gjuhëve përfshin anglisht, malajisht, tajlandez, vietnameze , Indo, Kmere dhe Kineze.

Mobile

Kazino K9Win ka të gjitha veçoritë që kërkojnë kumarxhinjtë në një kazino online, nga promovimet deri te përzgjedhja e lojës. Është në dispozicion si lojë e menjëhershme , kështu që lojtarët nuk kanë nevojë për ndonjë shtesë për të filluar. Ekziston gjithashtu një version i kazinosë i optimizuar për celular, së bashku me aplikacionet celulare për Android dhe iOS.

Software

Për të kënaqur shijet e ndryshme të entuziastëve të lojërave të fatit në kazino, K9Win ka bashkëpunuar me disa emra të njohur në industrinë e softuerit të kazinosë. Lista e furnizuesve përfshin Dream Gaming, Lojë pragmatike Ltd, Sexy Baccarat, SA Gaming, Habanero , Playtech Gaming, Spadegaming, CQ9 Gaming, World Match dhe Evolution Gaming, vetëm për të përmendur disa.

Support

K9Win e kupton se shërbimi ndaj klientit është çelësi i suksesit të një biznesi. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit nëpërmjet një sistemi mbështetës të bisedës live, i disponueshëm në anglisht dhe malajisht, 24/7. Kompania ka ofruar gjithashtu një adresë emaili dhe një seksion të detajuar FAQ që ka zgjidhje për shumicën e problemeve.

Deposits

Si mund të depozitojnë lojtarët para në K9Win? Për të lejuar lojtarët nga Malajzia të depozitojnë para në llogaritë e tyre pa mundim, kazino ka bashkëpunuar me platformat e njohura të pagesave në Malajzi. Lista e metodave të depozitimit përfshin Bankën Publike, Maybank, DBS Bank, Hong Leong Bank, CIMB Bank, POSB Bank dhe OCBC Bank.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)
AE Casino
DreamGaming
Evolution Gaming
Habanero
MicrogamingPlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming
World Match