Kassu New Casino Rishikoni

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Korea Jugore
Kroacia
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Suedia
Ukraina
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Kazino Kassu, i cili debutoi në 2019, është një nga shtesat më të fundit në familjen Genesis Global. Ai është i dedikuar për disa nga lojërat më të shkëlqyera të tavolinave, lojërave elektronike të lojërave elektronike dhe jackpot-it në treg, të mbështetur nga kompani softuerësh lider në industri si NetEnt, Microgaming, Play'n Go dhe Yggdrasil Gaming, dhe shumë të tjera. Kassu Casino shpërblen lojtarët e rinj dhe ata që kthehen me bonuse dhe stimuj tërheqës.

Games

Kassu Casino ofron disa nga opsionet më të ndryshme të lojërave të disponueshme në biznesin e lojërave të fatit në internet. Në kazino janë të disponueshme lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë, automat në internet, lojëra tavoline, video poker dhe lojëra speciale si gërvishtjet. E gjithë kjo vjen me një përzgjedhje të madhe, duke përfshirë mbi 530 lojëra elektronike me cilësi të lartë dhe 90+ zgjedhje të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Kazino Kassu ofron një lehtësi të madhe kur bëhet fjalë për lojërat. Falë faqes së saj të internetit miqësore për celularin, lojtarët mund të përjetojnë zgjedhje lojrash, si p.sh. një kazino celulare. Kjo nënkupton që lojtarët mund të hyjnë në kazino nga shfletuesit e tyre celular dhe të luajnë ndërsa janë në lëvizje. Kazino të drejtpërdrejta, disponohen lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe më shumë lloje kazinoje.

Bonuses

Kazino Kassu ofron një bonus mirëseardhjeje, promovime të rrotullimeve falas, dhe një i besueshëm Programi VIP me përfitime të tilla si reagimi i shpejtë dhe aksesi në bonuse dhe promovime speciale. Të rinjtë, nga ana tjetër, mund të marrin deri në 1500 dollarë në para dhe 300 rrotullime falas.

Languages

Kassu Casino është një platformë me shtrirje të gjerë që aspiron të përfshihet. Kazinoja mbështet deri në katër gjuhë, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, norvegjeze, dhe finlandez, siç sugjeron edhe emri i saj. Si rezultat, e gjithë Evropa dhe shumica dërrmuese e kombeve në mbarë botën mbështeten. Një përpjekje e mirë vlerësohet gjithmonë.

Software

Themeli i kazinove në internet janë furnizuesit e softuerit. Për lojërat në koleksionin e tyre, Kassu Casino ka një listë të gjatë të zhvilluesve të shquar të softuerit. Microgaming, NetEnt, Play'n Go, Evolucioni, NYX Interactive, dhe Rrotullimi i shpejtë janë lojërat sportive të kazinosë në dispozicion. Të gjithë ata kanë tituj fantastikë për t'i shijuar lojtarët.

Support

Lojtarët e Kassu që kanë nevojë për mbështetje mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të kazinosë. Mjerisht, nuk ka qasje të menjëhershme në bisedën e drejtpërdrejtë; kështu, lojtarët duhet të mbështeten në email ose mbështetje telefonike. Megjithatë, sapo një lojtar krijon një llogari, chat live opsioni aktivizohet, me agjentë në diskrecionin e përdoruesit gjatë gjithë ditës, gjatë gjithë ditëve të javës.

Deposits

Kassu Casino u ofron lojtarëve një sërë opsionesh bankare dhe depozitash. Lojtarët do të depozitojnë duke përdorur mënyrat më të zakonshme të pagesës, si Visa dhe Mastercard, pavarësisht nga vendi i tyre i banimit. Visa dhe Mastercard konsiderohen gjerësisht si standardi i artë për pagesat online dhe offline. Skrill, Neteller, ecoPayz, Maestro, dhe Paysafecard janë ndër të tjerat.