KatsuBet New Casino Rishikoni

Age Limit
KatsuBet
KatsuBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Kazino Bitcoin
+ Shumë monedhë
+ Kodet e bonusit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
SticPay
Venus Point
Visa
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Australia
Austria
Danimarka
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (63)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
GameArt
GameBurger Studios
Gamevy
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Lightning Box
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
Neon Valley Studios
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
OneTouch Games
PariPlay
Plank Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pulse 8 Studio
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Skillzzgaming
Spinomenal
Stormcraft Studios
Swintt
Triple Edge Studios
Wazdan

Rreth KatsuBet

KatsuBet është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 13/07/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

KatsuBet vlerëson 7.6 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në KatsuBet

newcasinorank-al.com favorizon KatsuBet për bonuset e tij 500 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Blackjack, Ruletë, Bingo, Pai Gow, Poker me tre letra , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në KatsuBet

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Microgaming, Edict (Merkur Gaming), Playtech, NetEnt, Quickspin , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në KatsuBet

Lojtarët në KatsuBet mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, KatsuBet pranon metoda kryesore depozitimi si Maestro, Bitcoin, Neteller, Dogecoin, Skrill , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në KatsuBet ?

Edhe pse KatsuBet është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin KatsuBet për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

KatsuBet është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

About

Katsubet është një kazino me frymëzim japonez që ka hapur dyert për lojtarët në vitin 2020. Është në pronësi të Dama NV dhe ka një licencë ndërkombëtare nga Curaçao. Kjo kazino është në krye të pranimit të bitcoin si monedhë në lojërat e fatit.

Games

KatsuBet ju prezanton menjëherë me ofertën masive të lojërave me mbi 5000 lojëra të ndryshme kazino nga një sërë kategorish. Kazinoja e re në internet bën një deklaratë të guximshme kundër konkurrencës me këtë ofertë. Një ofertë e mirë kazinoje dallohet nga gjerësia e ofertave. Kjo shumëllojshmëri sigurisht ofrohet nga KatsuBet, e cila ofron lojëra në kategoritë e lojërave elektronike, lojëra të drejtpërdrejta, lojëra jackpot, lojëra klasike tavoline, lojëra me letra, si dhe bingo, letra gërvishtëse dhe lojëra të njohura si "Monopoly" dhe "Deal". Asnjë marrëveshje.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë identike me metodat e depozitimit. Tarifat e transaksionit janë të ulëta, në të njëjtin nivel me mesataren e industrisë, dhe kohët e tërheqjes janë standarde. Ne jemi ende me Katsubet sepse jemi të kënaqur me shërbimin e tyre.

Monedhat

AUD, BCH, BTC, CZK, ETH, EUR, GBP, LTC, NOK, NZD, PLN dhe USD janë monedha të mbështetura.

Bonuses

Lojtarët në KatsuBet mund të përfitojnë nga ofertat bujare të bonusit. Si klient i ri, ju mund të prisni një bonus ndeshjeje 100% deri në 100 dollarë, si dhe 100 rrotullime shtesë falas në depozitën tuaj të parë. Nuk ka nevojë të vendosni një kod bonus për të marrë këtë bonus. Paratë e para të bonusit do të kreditohen në llogarinë tuaj menjëherë. Kërkohet vetëm një kod bonus për depozitat e dyta, të treta dhe të katërta, pas së cilës do të kreditohen paratë e bonusit.

Languages

Për shkak se kazinoja KatsuBet ka një shtrirje globale, ajo mbështet shumë gjuhë. Kjo e bën të thjeshtë për lojtarët nga e gjithë bota të lundrojnë në faqe. Anglishtja, rusishtja, gjermanishtja dhe japonishtja janë ndër gjuhët e mbështetura.

Software

Për sa i përket ofruesve të programeve kompjuterike, KatsuBet ka gati 82 në portofolin e saj nga të cilat mund të zgjidhni. Authentic Gaming, Belatra, BGaming, Booming Games, Booongo Gaming, Betsoft, Fantasma Games, Endorphina, Habanero, Igrosoft, IGT (WagerWorks), iSoftBet dhe një sërë markash të tjera të njohura përfaqësohen të gjitha. Por së pari, le t'i hedhim një vështrim më të afërt lojërave.

Support

Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë në fund të ekranit, si dhe seksioni FAQ, u përdorën nga ekspertët e kazinosë KatsuBet. Nëse keni një pyetje që nuk është urgjente, ekziston një skedë Ndihmë në fund të ekranit që mund ta përdorni për të dërguar një email.

Deposits

Kazinoja në internet ju lejon të depozitoni dhe tërhiqni fonde duke përdorur një sërë metodash. Pranohen kartat Visa, UPayCard, MasterCard dhe Maestro. Për më tepër, në varësi të vendit tuaj, mund të përdoren kuletat elektronike si Neteller, Ukash dhe Skrill. Ju gjithashtu keni mundësinë të përdorni Transfertë Bankare, Transfertë të Shpejtë ose AstroPay.