Kings Chance New Casino Rishikoni

Age Limit
Kings Chance
Kings Chance is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Kings Chance

Në Kings Chance Casino, mund të keni një përvojë të mrekullueshme të kazinosë. Kjo platformë e mrekullueshme mirëpret dhe angazhon lojtarë të rinj duke i trajtuar ata si mbretër të vërtetë. Me një bollëk lojërash pokie dhe pagesa fitimprurëse, lojtarët do të kenë një shpërthim në kështjellën e këtij mbreti. Si rezultat, ju pret një bonus tërheqës mirëseardhjeje, por së pari, lexoni rishikimin tonë ekspert të kazinosë në internet, i cili përfshin veçoritë më të rëndësishme. Le t'i hedhim një sy!

Pse të luani në Kings Chance Casino?

Mos kërkoni më larg se Kings Chance nëse jeni duke kërkuar për një kazino në internet të përshtatshme për mbretër. Kur bëni pesë depozitat tuaja të para, mund të merrni bonuse të mëdha dhe rrotullime falas. Në turnetë me tematikë të lojërave elektronike, ju gjithashtu mund të shkëmbeni monedha ari për shtesa dhe të fitoni një sërë çmimesh duke kaluar në krye të tabelës së liderëve.

Me mbi 1,900 lojëra elektronike dhe lojëra nga shumë prej furnizuesve më të mëdhenj të softuerit, lojërat në kazino Kings Chance nuk vjetërohen kurrë. Shtoni ndihmën e bisedës live 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë dhe aftësinë për të mbushur llogarinë tuaj duke përdorur karta krediti ose të parapaguara.

About

Paraqitja e Kings Chance Casino është e thjeshtë, me miniatura të mëdha të lojës, një sfond të zi dhe shkronja të bardha dhe të verdha. Ka mbi 1800 lojëra elektronike, lojëra jackpot, lojëra tavoline, tituj të njohur dhe lojëra të reja në katalogun e lojërave të kazinosë online. Në modalitetin demo, ju mund t'i luani të gjitha këto falas. Ju gjithashtu mund të luani për para të vërteta duke zgjedhur butonin "Regjistrohu", duke futur të gjitha informacionet tuaja dhe duke krijuar një llogari të kazinosë në internet.

Games

Lobi i lojërave të kazinosë është tepër miqësor dhe i thjeshtë për t'u lundruar. E gjithë biblioteka e lojërave është e ndarë në zhanre dhe kategori për akses të lehtë. Lojëra elektronike për jakpot, lojëra elektronike klasike, lojëra elektronike me video, lojëra tavoline dhe video poker janë të gjitha të disponueshme për lojtarët.

Slots

Kazinoja përfshin një përzgjedhje të mirë të lojërave elektronike, të cilat janë një nga format më të njohura të lojërave të kazinosë që luhen në të gjithë botën, dhe Kings Chance Casino i ka ato në forma dhe madhësi të ndryshme. Lojtarët mund të zgjedhin nga një sërë lojërash elektronike të sofistikuara me veçori, mashtrime dhe animacione, ose mund të shkojnë në shkollën e vjetër dhe të luajnë një slot bazë me 3 rrotulla.

Lojëra tavoline

Lojërat e njohura të kazinosë si blackjack, poker, baccarat dhe ruletë janë të disponueshme në Kings Chance Casino. Ruleta Evropiane, Shorti i zakonshëm i Roulette, VIP i Blackjack dhe VIP i Ruletës janë të gjitha në dispozicion për të luajtur.

Bonuses

Kazinoja ofron gjithashtu një bonus unik mirëseardhjeje që mund të paguajë deri në 10,000 dollarë nëse lojtari përfiton prej tij. Të sapoardhurit në kazino priten me 'Presja e Mbretërve', e cila në thelb është një paketë e mirëpritur. Pakoja përfshin pesë stimuj depozitash, secila prej të cilave mund të kërkohet veçmas. Më poshtë janë detajet:

Programi VIP: Kazinoja reklamon një program bujar VIP dhe besnikërie, megjithatë është e vështirë të mësosh më shumë për të menjëherë. Kur gërmuam pak më shumë, zbuluam se programi i besnikërisë fillon sapo të krijohet llogaria juaj e lojërave.

Payments

Opsionet e mëposhtme bankare miqësore për Australianët janë të disponueshme në Kings Chance Casino:

  • Viza
  • MasterCard
  • Neosurf

Fatkeqësisht, opsionet e lartpërmendura janë të disponueshme vetëm si opsione depozitimi. Kur vjen koha për të arkëtuar fitimet tuaja, duhet të përdorni transfertën bankare si mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.

Monedhat

Kjo kazino i lejon lojtarët të zgjedhin nga një sërë monedhash, duke përfshirë dollarin amerikan, paundin britanik, dollarin australian, euron dhe dollarin kanadez.

Languages

Faqja tani është e disponueshme vetëm në anglisht, por pritet të zgjerohet edhe në gjuhë të tjera në të ardhmen e afërt.

Software

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një kazinoje në internet ku mund të kalojnë mirë, lojtarët gjithmonë kërkojnë ofrues softuerësh të nivelit të lartë. Si rezultat, kur shikuam zhvilluesit e softuerit të faqes në internet, zbuluam se Kings Chance pretendon të ketë një koleksion të madh shitësish. Këta ofrues softuerësh përfshijnë: 

  • Booongo
  • Playson 
  • Microgaming

Support

Shërbimi ndaj klientit është thelbësor për të fituar besimin e lojtarëve ekzistues dhe për të tërhequr lojtarë të rinj. Nga ana tjetër, platforma e lojërave në internet përfshin një formë kontakti që është aktive vetëm gjatë orëve specifike dhe një bisedë live që ndonjëherë kërkon shumë kohë për t'u përgjigjur. Ky është një disavantazh i rëndësishëm sepse kazinoja u shërben lojtarëve nga një sërë kombesh dhe zonash kohore dhe të gjitha kanalet e shërbimit duhet të jenë të hapura 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Turne sezonale
+ Shpërblime bujare
+ Lojëra speciale në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Franceze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (5)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
ShtetetShtetet (15)
Austria
Benin
Burkina Faso
Côte d'Ivoire
Franca
Haiti
Kaledonia e Re
Kameruni
Kanadaja
Kongo
Madagaskari
Mali
Nigeri
Senegali
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Gamevy
Playson
iSoftBet