LAIMZ

Age Limit
LAIMZ
LAIMZ is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa

Rreth LAIMZ

LAIMZ është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 04/04/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

LAIMZ vlerëson 8 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në LAIMZ

newcasinorank-al.com favorizon LAIMZ për bonuset e tij 200 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Texas Holdem, Bingo, Video Poker, Keno, Baccarat , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në LAIMZ

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Pragmatic Play, Microgaming, Novomatic, Thunderkick, Quickspin , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në LAIMZ

Lojtarët në LAIMZ mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, LAIMZ pranon metoda kryesore depozitimi si MasterCard, Bank transfer, Visa , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në LAIMZ ?

Edhe pse LAIMZ është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin LAIMZ për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

LAIMZ është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Letonisht
Ruse
LicencatLicencat (1)
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
Baccarat
Bast në Futboll
BingoBlackjackCraps
Crazy Time
Dream Catcher
Eurovizion
Kazino HoldemKeno
Live Mega Ball
Lojë shfaqje
Slotat
Texas HoldemVideo Poker
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Bank transfer
Citadel Internet Bank
MasterCard
Revolut
SEB Bank
Swedbank
Visa
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Letonia
SoftwareSoftware (29)
4ThePlayer
BTG
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEntNovomatic
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
iSoftBet