Lajme

September 25, 2023

AvatarUX forcon ndikimin global përmes bashkëpunimit me BetConstruct

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

AvatarUX, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojërave elektronike të videove, ka hyrë në një marrëveshje partneriteti me BetConstruct, një furnizues i mirënjohur i teknologjisë dhe shërbimeve në botën e iGaming. Partneriteti me BetConstruct është një hap kritik në zgjerimin e shtrirjes së rrjetit të saj të shpërndarjes së lojërave.

AvatarUX forcon ndikimin global përmes bashkëpunimit me BetConstruct

Pas marrëveshjes, rrjeti i operatorëve të kazinove të BetConstruct do të fitojë akses të pakufizuar në gamën e plotë të lojërave të AvatarUX. Lansimi do të përfshijë lojëra elektronike të njohura si CherryPop dhe TikiPop, si dhe lojëra të reja si PixiePop dhe Kitty POPpins.

BetConstruct, një ofrues lojërash që mendon përpara, ka një reputacion pozitiv në mbarë botën, me përmbajtjen e tij të disponueshme në sektorët tokësorë dhe iGaming. Të zhvilluesi i softuerit ka certifikatat e nevojshme për të ofruar shërbimet e kazinosë të AvatarUX në disa juridiksione kryesore.

Bashkëpunimi midis BetConstruct dhe AvatarUX jo vetëm që do të rrisë përzgjedhjen e BetConstruct të lojra kazino por gjithashtu rrit praninë e AvatarUX në industrinë e iGaming. Falë këtij partneriteti, AvatarUX's lojëra elektronike në internet dhe veçoritë do të jenë të disponueshme për faqet e reja të kazinosë përmes rrjetit të shpërndarjes së BetConstruct.

Ndërmarrja e përbashkët midis AvatarUX dhe BetConstruct demonstron përkushtimin e të parës për të zgjeruar praninë e saj ndërkombëtare dhe për t'u ofruar lojtarëve në mbarë botën përvojën më të mirë të lojërave në klasë. Me praninë dhe aftësinë globale të BetConstruct, zhvilluesit e lojërave dhe komuniteti i lojërave do të përfitojnë.

Kjo është një nga marrëveshjet e shumta të shpërndarjes së përmbajtjes të nënshkruara nga AvatarUX kohët e fundit. Në fund të muajit të kaluar, studio nënshkroi një merreni me Relax Gaming për t'u bashkuar me platformën e grumbullimit të përmbajtjes Silver Bullet. Në shkurt, AvatarUX dhe Soft2Bet u vulosën nje marreveshje për të forcuar shtrirjen globale të përmbajtjes së studios.

Niki Longmuir, Shefi Ekzekutiv i AvatarUX, ishte i emocionuar për partneritetin, duke thënë:

"Ne jemi të kënaqur të bashkëpunojmë me BetConstruct, një nga emrat më të njohur dhe më të njohur në industrinë tonë. Partneriteti përfaqëson një mundësi fantastike për AvatarUX që të rrisë me shpejtësi shpërndarjen e portofolit tonë dhe të vërë lojërat dhe mekanikën tonë të mahnitshme në dispozicion të lojtarëve të rinj. Ne shikojmë përpara për të punuar ngushtë me ekipin e BetConstruct."

Ruzanna Elchyan, Shefja e Lojërave të BetConstruct, shtoi:

"AvatarUX është një novator i vërtetë në hapësirën slot dhe ne jemi të kënaqur që jemi në gjendje të shtojmë lojërat e tyre në portofolin tonë më të gjerë. Me një udhërrëfyes emocionues përpara dhe koncepte të provuara, ne jemi të bindur që AvatarUX do të bëhet një ofrues i domosdoshëm në arsenalin e çdo operatori”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme