Lajme

May 9, 2023

Bashkohuni me programin VIP të Winota-s dhe shijoni kthimin e parave javore prej 3,000 €

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Duke u bërë një lojtar VIP në një faqe e re e kazinosë në internet ka shumë përparësi. Shumica e kazinove do t'i shpërblenin anëtarët VIP me bonuse ekskluzive si kthim parash, bonuse depozitash, rrotullime falas, etj. Në Winota, lojtarët VIP shpërblehen me një kthim javor parash që arrin 3000 €. Pra, ky artikull do t'ju ndihmojë të zhbllokoni këtë program besnikërie dhe të zbuloni nëse ia vlen vërtet të pretendoni. 

Bashkohuni me programin VIP të Winota-s dhe shijoni kthimin e parave javore prej 3,000 €

Cili është bonusi i 3,000 € i kthimit të parave të Winota-s?

Siç sugjeron emri, kjo është një Bonusi i kthimit të parave të kazinosë, që do të thotë se operatori do të rimbursojë një përqindje të humbjeve të kazinosë tuaj gjatë një periudhe të caktuar. Në këtë rast, është një bonus javor nga e hëna 00:00 UTC deri të dielën 23:59 UTC. Ndaj, nxitoni dhe kërkoni shpërblimin në çdo kohë të javës. 

Por për fat të keq, lojtarët e rinj mund të duhet të marrin në konsideratë të tjera bonuse dhe promovime në kazino sepse ky bonus i kthimit të parave është rreptësisht për lojtarët VIP. Dhe kjo nuk është e gjitha. Vetëm lojtarët në 3 nivelet kryesore VIP në Kazino Winota mund të kërkojë shpërblimin. 

Përqindja e kthimit të parave të gatshme dhe shuma maksimale e bonusit përcaktohen nga statusi juaj VIP si më poshtë:

  • Maestro: 15% deri në 1000 €
  • Cabaret King: 10% deri në 2000 €
  • Superstar: 15% deri në 3000 €

Për shembull, nëse jeni një lojtar Superstar dhe humbjet tuaja neto gjatë javës së kaluar ishin 1000 €, ju keni të drejtë për 15% të asaj shume, që është 150 €. Duke folur matematikisht, do t'ju duhet të humbni 20,000 € për të kërkuar të gjithë paketën e bonusit prej 3,000 €.

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Kërkesat e basteve janë një shtyllë në çdo bonus të kazinosë në internet që do të gjeni, dhe ky bonus i kthimit të parave nuk është përjashtim. Kjo normë përcakton shumën me të cilën do të luani përpara se të tërhiqni fitimet nga shpërblimi. Prandaj, një normë më e lartë kufizon shanset tuaja për të fituar një pagesë. 

Fatmirësisht, bonusi javor i kthimit të parave të Winota-s ka një nga kërkesat më miqësore të basteve në 1x. Pra, nëse paratë e bonusit janë 100 €, do t'ju duhet të vendosni një shumë të ngjashme përpara se të arkëtoni fitimet. Bonusi i kthimit të parave kreditohet në llogarinë tuaj të kazinosë menjëherë. 

Më poshtë janë kushtet shtesë për këtë shpërblim të kthimit të parave:

  • Kthimi minimal i parave që lojtarët mund të kërkojnë është 5 €.
  • Promovimi i kthimit të parave nuk ka kohë të kufizuar.
  • Lojtarët duhet të kërkojnë çdo shumë të kthimit të parave përmes emailit ose bisedës live.

Ky bonus i kthimit të parave të Winota është një nga promovimet më të mira të kazinosë që mund të gjeni. Kërkesa 1x e bastit duhet të jetë e mjaftueshme për të vendosur për të kërkuar shpërblimin.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme