Lajme

September 7, 2023

Betsoft fton lojtarët të mbledhin pasuri në Prill Fury dhe Dhoma e Scarabëve

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Betsoft Gaming, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka shpallur slotin e saj më të ri me temën e Egjiptit të Lashtë, April Fury and the Chamber of Scarabs. Në këtë lojë, lojtarët do të shoqërojnë heroinën e re të zhvilluesit (Prill) në një aventurë për të zbuluar thesaret e lashta të Egjiptit. Ai ka një mori karakteristikash që do t'i ndihmojnë lojtarët në përmbushjen e misionit të tyre, duke përfshirë Hold & Win, Paying Wilds dhe Rrotullime Falas. Shpërblimi maksimal brenda Dhomës së Skarabëve është 4000 herë kunji!

Betsoft fton lojtarët të mbledhin pasuri në Prill Fury dhe Dhoma e Scarabëve

slot në internet i merr lojtarët thellë brenda varrit të Faraonit që ka qenë i patrazuar për shekuj. Kjo lojë me 5 rrotulla, me 20 pagesa, i lejon lojtarët të përfitojnë nga pasuria legjendare, me simbole të tilla si pishtari, rrotulla dhe simbolet e kupës që shpërblejnë lojtarët teksa nisen të gjejnë monedhën e Skarabit të Artë. Gjetja e gjashtë ose më shumë monedhave do të aktivizojë funksionin Hold & Win.

Betsoft Gaming thotë se lojtarët mund të shumëzojnë aksionet e tyre nga 1x në 500x. Më pas, ata do të marrin tre rrotullime, të cilat do të rivendosen në vlerën origjinale pasi të mbledhin ndonjë Scarab të ri. Pas shterimit të të gjitha rrotullimeve ose paketimit të bobinave me Scarabët bonus, loja do të llogarisë shpërblimet dhe Scarabët e Artë do të derdhin çmimet përpara se të përfundojnë lojën Hold & Win.

Siç e di çdo gjuetar thesari me përvojë, varret e faraonit kanë gjithmonë një ruajtje sekrete, dhe April Fury dhe Dhoma e Skarabëve nuk është ndryshe! Ndërsa prilli përparon vigjilent brenda varreve të errëta, bobinat do të kthehen me lakuriqët e natës duke u nisur në natën e zymtë.

Lojtarët në faqet më të mira të kazinove të reja mund të gjejë fitore edhe më të mëdha duke mbledhur të paktën tre Shpërndarje Çelësi të Artë në tabelën e lojës. Ndërsa çelësat hyjnë në bravë, sytë e faraonit do të flakërojnë jeshile dhe zëri i tij bubullues do të lëshojë Bonusi i rrotullimeve falas. Lojtarët do të marrin deri në nëntë rrotullime falas, ku mund të aktivizojnë veçorinë Hold & Win për një pasuri mbretërore.

Ndërkohë, Koka e Luanit është e egër dhe shfaqet në çdo rrotull. Të zhvilluesi i softuerit thotë se kjo ikonë mund të zëvendësojë të gjitha simbolet përveç Skarabëve të Artë dhe Shpërndarjes së Çelësave. Për më tepër, kur dy, tre, katër ose pesë Wilds shfaqen në bobina, pagesat bëhen edhe më të dobishme.

Tifozët e Betsoft kanë dëshiruar një shtesë tjetër nga zhvilluesi i softuerit. Dëshira e dhënë, një slot me temë magjike, ishte shtimi i fundit nga kompania, i lëshuar në korrik. Para kësaj, kompania i ftoi lojtarët të shijojnë ëmbëlsirat e shijshme në rrugët e Kinës Pho Sho.

Anastasia Bauer, Shef i Menaxhimit të Llogarisë në Betsoft Gaming, komentoi:

"Dizajni për funksionet Hold & Win dhe Free Spins për t'u aktivizuar në të njëjtën kohë po bëhet njëkohësisht një nënshkrim i Betsoft dhe një mundësi të cilës lojtarët tanë po i rikthehen në mënyrë të përsëritur. Shfaqja e të dyja këtyre veçorive, April Fury dhe Chamber of Scarabs është një slot vizualisht mahnitës. me një heroinë të re. Potenciali i rëndësishëm i fitores në një temë zhytëse të gjuetisë së thesarit sigurisht që do të jetë një sukses i madh për klientët tanë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme