Lajme

June 7, 2023

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Çdo muaj, NewCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuset më të mira të mirëseardhjes. Në qershor, ekipi u nis për të zbuluar kazino të reja që ofrojnë bonuse të mahnitshme depozitash Skrill që nuk duhet t'i humbisni.

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023

Por përpara se të renditni shpërblimet, është jetike t'ju kujtojmë t'i përdorni këto shpërblime ekskluzivisht për qëllime rekreative. Shmangni ndjekjen e kërkesave të basteve, duke shpresuar të fitoni një pagesë, pasi kjo mund të jetë kundërproduktive për bankrollin tuaj.

1000 € + 50 rrotullime falas në kazino X1

Kazino X1 është një faqe e re e kazinosë në internet që ka pranuar lojtarë që nga viti 2022. Është një faqe lojrash e sigurt dhe e sigurt me një licencë Curacao dhe një sërë opsione të besueshme pagese, duke përfshirë Skrill. Thënë kështu, kazino mirëpret anëtarë të rinj me një bonus ndeshjeje 100% deri në 1000 € plus 50 rrotullime falas. Lojtarët mund të përdorin vetëm bonus i rrotullimeve falas në slotin Cazino Cosmos nga Yggdrasil Gaming.

Por përpara se të pretendoni këtë bonus në Kazino X1, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 10 € duke përdorur Skrill në çdo mënyrë kualifikuese pagese. Gjithashtu, bast maksimal duke përdorur bonusin është 5 €, dhe ju duhet të plotësoni një kërkesë të bastit 40 herë përpara se të arkëtoni fitimet e bonusit. 

Bonusi i ndeshjes 100 € i Race Casino

Race Casino është një faqe lojërash fati e vitit 2020 në pronësi të L&L Europe Limited. Kazinoja e re ka akreditim nga autoritetet licencuese në Mbretërinë e Bashkuar, Maltë dhe Suedi. Në mënyrë emocionuese, është një kazino me pagesë, që do të thotë se lojtarët duhet vetëm të bëjnë një depozitë dhe të fillojnë të luajnë.

Në Gara Kazino, do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 100 € për të nisur aventurën tuaj me ato të disponueshme lojra kazino. Megjithatë, ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët nga MB, Suedia, Irlanda, India, Danimarka, Afrika e Jugut dhe Zelanda e Re.

Më poshtë janë kushtet e bonusit:

  • Bonusi i depozitës ka një kërkesë për bast 40x.
  • Bonusi është i vlefshëm për 30 ditë.
  • Vetëm lojërat elektronike kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Basti maksimal i bonusit është 5 €.

Bonusi i ndeshjes 300 € i Arlequin Casino + 10 rrotullime falas

Arlequin Casino është një sit lojërash fati i vitit 2021 në pronësi të Mountberg BV. Kazinoja është e ligjshme në Curacao dhe është e famshme për përzgjedhjen e gjerë të mënyrave dhe lojërave të pagesës.

Kazino Arlequin, lojtarët e rinj marrin një shpërblim shumëngjyrësh mirëseardhjeje prej 100% deri në 300 € plus 10 rrotullime falas në Herlequin Carnival nga Nolimit City. Përndryshe, ju mund të zgjidhni 150 rrotullime falas në të njëjtën slot, ku çdo rrotullim ka një vlerë prej 0,20 €.

Interesante, kjo bonus mirëseardhjeje nuk ka kërkesa për baste. Po, mund të vazhdoni të tërhiqni të gjitha fitimet që merrni nga bonusi i depozitës. Basti maksimal i bonusit është 5 €, dhe shpërblimi skadon në 20 ditë. Mos e humbisni këtë mundësi!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme