Lajme

July 4, 2023

Depozitoni çdo të premte në kazinonë BetStorm dhe rritni pikët e fitimit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Kazinotë e reja në internet njihen për qasjen e tyre inovative kur bëhet fjalë për bonuset. Një shembull i mirë është BetStorm Casino, një faqe kazinoje e vitit 2021 me licenca në Maltë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Curacao. Kjo kazino u ofron lojtarëve një paketë bonus të veçantë të quajtur Boost Pikët e së Premtes. 

Depozitoni çdo të premte në kazinonë BetStorm dhe rritni pikët e fitimit

Pra, çfarë është saktësisht e Premte Points Boost, dhe si mund ta kërkojnë lojtarët këtë shpërblim? Ky artikull diskuton të gjitha detajet e bonusit, nga depozitimi minimal deri te periudha e vlefshmërisë. 

Cili është Promocioni i Rritjes së Pikave të së Premtes në BetStorm?

Të premten Points Boost nuk është bonusi juaj i zakonshëm i kazinosë. Edhe pse është një bonus depozite, nuk përfshin përqindjet e zakonshme të ndeshjes ose bonus rrotullime falas. Në vend të kësaj, i lejon lojtarët të fitojnë më shumë pikë në llogaritë e tyre. Këto pikë janë të rëndësishme sepse më shumë pikë ju lejojnë të fitoni çmime më të mëdha në Dyqanin e Shpërblimeve. 

Rritja e pikëve të së premtes është një bonus relativisht i drejtpërdrejtë. Të kazino e re në internet fton të gjithë anëtarët e regjistruar të depozitojnë të paktën 10 dollarë çdo të premte për të kërkuar promovimin. Por gjithmonë mbani mend të hyni në FPB kodi i bonusit kur bëni depozitën kualifikuese të Premten. 

Një tjetër pikë për t'u theksuar në këtë bonus javor është periudha e vlefshmërisë. Bonusi është i hapur për t'u kërkuar nga e Premtja 00:00 GMT deri në 23:59 GMT. Pra, depozitimi i fondeve jashtë këtyre orëve nuk do t'ju kualifikojë për shpërblimin. 

Afatet dhe kushtet për rritjen e pikëve të së premtes

Gjëja e mirë për këtë bonus depozite është se nuk do t'ju duhet të plotësoni asnjë kërkesë për bast. Kjo për shkak se kazino do të kreditojë pikë shpërblimi në llogarinë tuaj pa vendosur shumë kufizime. 

Por bërja e një depozite minimale kualifikuese duke përdorur kodin e bonusit nuk ju kualifikon automatikisht për promovim. Në vend të kësaj, ju duhet të përfundoni misione specifike si të luani të zgjedhur lojra kazino për të kërkuar shpërblimin. Çdo mision që përfundoni do t'ju japë 5 pikë shpërblimi shtesë. 

Më poshtë janë disa kushte të tjera për t'u marrë parasysh:

  • Lojtarët kanë deri në 24 orë nga koha e depozitimit për të përfunduar misionet në Kazino BetStorm. 
  • Bërja e një kërkese për tërheqje anulon të gjithë përparimin tuaj të bonusit. 
  • Vetëm depozitat e bëra nëpërmjet arkëtarit të kazinosë kualifikohen për promovim.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme