Lajme

September 5, 2023

Depozitoni para mesnatës të hënën për të kërkuar bonusin 50% në JVSpin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Shumë lojtarë të kazinosë mendojnë se e hëna është një zvarritje. Ndërsa kjo mund të jetë e vërtetë, JVSpin lutet të ndryshojë! Faqja e kazinosë ofron një bonus emocionues për të ringarkuar llogarinë tuaj çdo të hënë dhe për të filluar javën me një notë të lartë. Pra, nëse kjo tingëllon si diçka që keni kërkuar, ky rishikim javor i bonusit është për ju. Zbuloni se për çfarë bëhet fjalë për bonusin 50% të JVSpin të hënën dhe si ta kërkoni atë.

Depozitoni para mesnatës të hënën për të kërkuar bonusin 50% në JVSpin

Cili është bonusi 50% të hënën në JVSpin?

Në këtë promovim, JVSpin shpërblen bujarisht depozitat tuaja të së hënës. Me fjalë të tjera, është një bonus depozite që sheh që kazino të shpërblejë lojtarët me 50% të depozitave të tyre të hënën nga ora 00:01 deri në 23:59. Depozita minimale kualifikuese është 5 €, ndërsa shuma maksimale e bonusit është 300 €. Lojtarët nuk kanë nevojë për ndonjë kod të veçantë bonus për të kërkuar shpërblimin.

Tani supozoni se keni depozituar 100 € në llogarinë tuaj të lojërave të hënën para mesnatës. Në atë rast, JVSpin do të kreditojë automatikisht 50% të shumës (50 €) në llogarinë tuaj të kazinosë. Mos harroni se këto janë para bonus që nuk mund të tërhiqen, që do të thotë se mund t'i përdorni vetëm për të luajtur lojërat tuaja të preferuara të kazinosë.

Si të përdorni bonusin

Bonuset e kazinosë keni T&C për të qeverisur lojtarët se si t'i përdorin ato dhe për të shmangur skualifikimin e bonusit. Bonusi 50% të hënën është vetëm për profilet e plotësuara plotësisht në këtë kazino e re në internet. Gjithashtu, kazino thotë se lojtarët kualifikues duhet të kenë email të verifikuar dhe numra telefoni.

Ndërkohë, lojtarët duhet të plotësojnë plotësisht rikthimin e bonusit përpara tërheqjes. Megjithëse kazinoja nuk e përmend kërkesën për rikthim në faqen e bonusit, T&C-të e përgjithshme të bonusit specifikojnë që të gjitha bonuset e depozitave kanë një normë 35x. Kjo është një normë miqësore, duke pasur parasysh se shumica e bonuseve të kazinosë kanë kërkesa për baste 40x ose 50x.

Kushte të tjera për 50% bonus javor përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të vendosin baste prej të paktën 10 € në katër ose më shumë ditët e fundit në javën e kaluar për të kërkuar shpërblimin.
  • Bonusi i depozitës nuk do të kreditohet nëse lojtarët tërheqin fondet përpara se të depozitojnë.
  • Lojtarët që përdorin kriptovaluta nuk mund ta kërkojnë këtë bonus.
  • Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 7 ditëve nga marrja e bonusit.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme