Lajme

June 25, 2023

Fitimet më të larta të fundit në kazino Arlequin që duhet t'ju motivojnë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Faqet e reja të kazinove janë të njohura për tarifat e tyre bujare të pagesave dhe gamën e gjerë të lojërave. Dhe kjo është pikërisht ajo që lojtarët gëzojnë në Arlequin Casino. E themeluar në vitin 2021, Mountberg BV zotëron dhe operon këtë kazino ligjore në Curacao.

Fitimet më të larta të fundit në kazino Arlequin që duhet t'ju motivojnë

Kazinoja shpall lojtarët që regjistrojnë fitime të dukshme ditore ndërsa luajnë lojëra elektronike, poker, baccarat, blackjack dhe lojëra të tjera. Pra, në këtë postim, do të zbuloni lojtarët më me fat në Arlequin Casino kohët e fundit. 

#1: Jonathan L. - 1600 € në Big Bass Amazon Xtreme

Big Bass Amazon Xtreme është një slot relativisht i ri në internet shpallur nga Pragmatic Play më 19 qershor 2023. Është shtimi më i fundit në serinë Big Bass të kompanisë, aktualisht në trend kazinotë e reja online në mbarë botën. Thënë kështu, një lojtar me fat i quajtur Jonathan L. fitoi një pagesë të mirë prej 1,632,80 € në këtë slot në internet me një bast të thjeshtë prej 0,75 €. Kjo është një pagesë 2,177,1 herë!

#2: Christophe Sylvian - 1,470 € në Deadwood

Deadwood nga Qyteti i Nolimit është një slot shumë i paqëndrueshëm me një RTP nën mesatare prej 94.15%. Megjithatë, Christophe Sylvian arriti të mposhtë shanset e gjata të hënën, më 26 qershor, për të regjistruar një fitore 1,470 € në faqen e re të rregulluar të kazinosë. Për sa i përket pagesave të përgjithshme të fundjavës, kjo fitore është vetëm e dyta pas suksesit të Jonathanit një ditë më parë.

#3: Juan Diego - 1000 € në Joker Poker

Joker Poker është një lojë video pokeri e vitit 2014 nga Amusnet Interactive. Kjo lojë poker ka paqëndrueshmëri të ulët/mesatare me një pagesë 950x më të lartë. Dhe për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, Joker Poker ka një RTP 98,47%. Gjatë fundjavës, një lojtar me fat, Juan Diego, fitoi 1000 € (200x) me një bast 5 €. Vini re se është një poker kuvertë me 52 letra me fitime të paguara sipas tabelës së pagave.

#4: Frederick Jean - 910 € në Sticky Bandits 3 Most Wanted

Sticky Bandits 3: Most Wanted është kësti i tretë në këtë seri fitimprurëse nga Rrotullimi i shpejtë. Loja është e ndryshme nga dy të mëparshmet lojëra elektronike në internet në shumë mënyra, duke ofruar një pagë më të madhe prej 22,400 herë të aksioneve. Ai gjithashtu ofron veçori fitimprurëse si mega simbole, ngjitje të egra dhe rrotullime falas. Këto veçori dhe RTP 95,82% e ndihmuan Frederick Jean-in të marrë 910,80 € me një bast me vlerë 0,90 €.

Këto fitore mund të duken të vogla, por ato duhet t'ju motivojnë të luani dhe të fitoni Kazino Arlequin. Siç mund ta shihni, shumica e basteve fituese nuk arritën vlerën 1 €. Dhe po, fitimet duhet të hedhin poshtë mitin se lojërat elektronike në internet nuk paguajnë shpesh si poker dhe blackjack.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme