Lajme

March 21, 2023

Lojërat e lulëzuara lëshojnë kaosin e ndeshjeve me dema me The Mighty Toro

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Booming Games kohët e fundit ftoi fansat e saj në një ngjarje madhështore spanjolle të demave me The Mighty Toro. Në këtë lojë, lojtarët do të shijojnë një atmosferë autentike ndeshjeje me dema në një ekran 5x4 me 20 linja bastesh. 

Lojërat e lulëzuara lëshojnë kaosin e ndeshjeve me dema me The Mighty Toro

Mighty Toro lejon lojtarët me fat të krijojnë një fitore duke përputhur të paktën tre simbole në një linjë bastesh. Dhe për të përmirësuar shanset tuaja për t'i mbijetuar betejës me pluhur, kjo lojë vjen me veçori të ndryshme, duke përfshirë Rrotullime Falas, Shpërndarjet dhe Shumëzuesit e Egër.

Multipliers Wild mund të shfaqen në mënyrë të rastësishme gjatë lojës bazë për të shpërblyer lojtarët me 5x shumën fillestare. Ikonat Scatter gjithashtu shtojnë eksitimin në kazinotë më të mira në internet duke nxitur bonus i rrotullimeve falas nëse zbresin në bobinat 1, 3 dhe 5. Megjithatë, një rrotullim në Rrotën e Çmimit përcakton numrin e rrotullimeve të bonusit, me lojtarët me fat që fitojnë deri në 15 raunde me Walking Wilds. 

Ndërkohë, Multiplier Wild do të qëndrojë i kyçur në bobina gjatë gjithë periudhës. Por ai mund të ndryshojë pozicionin e tij, duke rritur potencialin tuaj për të marrë çmimin kryesor 7000 herë. 

Nëse dëshironi të hidheni direkt në Luftën e Demit, Lojëra në lulëzim ju lejon ta bëni këtë me veçorinë e Blerje Bonus. Këtu, lojtarët mund të blejnë rrugën e tyre në raundet e rrotullimit të bonusit në varësi të sasisë që kanë. Por kjo veçori nuk është pjesë e lojës së markës pasi është e paligjshme në disa juridiksione si Mbretëria e Bashkuar.

Duke komentuar lojën, Moritz Blume, Drejtor i Produkteve në Booming Games, vuri në dukje se "The Mighty Toro" është një slot mbresëlënës që imiton atmosferën dramatike të ndeshjeve spanjolle me dema. Ai tha se natyra shumë e paqëndrueshme e lojës padyshim që do t'i bënte zemrat të nxitonin, pasi Wilds, Multipliers dhe Free Spins u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të fituar të mëdha. 

"Ky është një shtesë e fortë në portofolin tonë në rritje të lojërave elektronike, dhe ne mezi presim të shohim lojtarët të hyjnë në ring", shtoi Blume.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme