Lajme

May 16, 2023

Lucky7even u ofron lojtarëve të rinj një bonus ekskluziv të mirëseardhjes prej 2,000 €

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Po kërkoni një përvojë të ndryshme kazinoje në një kazino krejt të re në internet? Lucky7even Casino ju ofron këtë! E lançuar në vitin 2023, kjo kazino është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao. Ai gjithashtu siguron sigurinë e lojtarit duke përdorur enkriptimin e avancuar SSL. 

Lucky7even u ofron lojtarëve të rinj një bonus ekskluziv të mirëseardhjes prej 2,000 €

Por shumica e lojtarëve të rinj shpesh janë të prirur për bonuse dhe promovime kur zgjedhin një faqe të re kazinoje në internet. Edhe me fat nuk zhgënjen, duke i shpërblyer lojtarët e rinj deri në 2000 €. Pra, lexoni këtë rishikim për të mësuar rreth strukturës së bonusit dhe nëse ka ndonjë term të fshehur për të ditur. 

Cila është paketa e mirëseardhjes Lucky7even?

Menjëherë pas krijimit të një llogarie në Lucky7even, kazino ju mirëpret me një paketën e bonusit të depozitave deri në 2000 €. Shpërblimi jepet me këste me një bonus 50 rrotullimesh falas sa herë që depozitoni. 

Pas depozitimit tuaj të parë, faqe e re e kazinosë në internet ofron një bonus ndeshjeje 100% deri në 500 €. Për më tepër, lojtarët nga Polonia dhe Finlanda marrin 50 rrotullime falas në Book of the Fallen by Lojë pragmatike. Lojtarët mund të luajnë gjithashtu Wild Cash nga BGaming, me lojtarët australianë të drejtuar të përdorin bonusin e tyre të rrotullimeve falas në Wolf Treasure nga IGtech. 

Kazinoja ofron një bonus ringarkimi për depozitat tuaja të dyta, të treta dhe të katërta. Këtu janë përqindjet e ndeshjeve:

  • Depozita e dytë: 50% deri në 500 € + 50 rrotullime falas. Bonusi ka një kod PLAY2. 
  • Depozita e tretë: 75% deri në 500 € + 50 rrotullime falas me një kod bonus PLAY3. 
  • Depozita e katërt: 100% deri në 500 € + 50 rrotullime falas me një kod promocional PLAY3.

CasinoRank këshillon lojtarët të lexojnë kushtet e bonusit në kazino për të ditur lojërat kualifikuese për të bonus ringarkimi. Kjo për shkak se kualifikimi i lojës ndryshon midis rajoneve. 

Kërkesat e bastit dhe kushte të tjera

Kërkesa e bastit është integrale për çdo bonus i kazinosë në internet pasi përcakton se sa shpejt mund të tërhiqni fitimet. Shpërblimet e kazinosë me kërkesa të larta bastesh janë më sfiduese për t'u tërhequr. 

Lucky7even i bashkangjit një kërkesë bastesh 40x me bonusin e mirëseardhjes prej 2000 €. Për shembull, nëse merrni një bonus 100 €, duhet të vendosni të paktën 4000 € (40 x 100 €) përpara se të arkëtoni fitimet e bonusit. Disa kazino mund të arrijnë 50x ose 70x, duke e bërë këtë kërkesë të bastit mjaft të arsyeshme. 

Kushtet e tjera për paketën e mirëseardhjes përfshijnë si më poshtë:

  • Depozita minimale prej 20 €.
  • Basti maksimal i bonusit prej 5 €.
  • Bonuset e kërkuara skadojnë në 1 muaj.
  • Fitimet maksimale të rrotullimit falas kufizohen në 200 €.
  • Lojtarët nga Mbretëria e Bashkuar nuk kualifikohen.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme