Lajme

October 3, 2023

Mblidhni Promocionin Cashback 15% çdo të martë në Wizebets Casino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Po kërkoni një kazino të re në internet me një bonus javor emocionues? Wizebets është një sajt lojërash fati i vitit 2022 me një sërë bonusesh dhe promovimesh, duke përfshirë ofertën e mirëseardhjes prej 100 dollarësh dhe kthimin e parave 15%. Pra, çfarë është promovimi i Cashback 15% dhe si mund ta pretendoni atë? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar detajet e plota!

Mblidhni Promocionin Cashback 15% çdo të martë në Wizebets Casino

Çfarë është Promocioni Cashback 15%?

Cashback 15% është një bonus i drejtpërdrejtë për t'u kuptuar. Në thelb është një rimbursim i humbjeve tuaja javore në kazino. Wizebets do t'ju japë një bonus kthimi parash prej 15% çdo të martë për humbjet e regjistruara nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 UTC. Lojtarët nuk kanë nevojë për ndonjë kod unik për të kërkuar këtë shpërblim.

Më poshtë është se si të kërkoni shpërblimin:

  • Hyni në llogarinë tuaj në Wizebets.
  • Hapni arkë dhe bëni një depozitë fondesh duke përdorur opsionet e pagesës.
  • Luaj të preferuarën tënde lojra kazino nga e hëna në të dielën.
  • Prano bonusin javor në profilin tënd të martën.

Pra, supozoni se keni luajtur duke përdorur 500 dollarë gjatë gjithë javës. Në atë rast, Wizebets do t'ju shpërblejë me 15% të shumës, që është 75 dollarë. Ky bonus i patërhequr i kthimit të parave është vetëm për të luajtur në kazino e re në internet.

Termat dhe Kushtet e Ofertës së kthimit të parave 15%

Si të gjithë bonuse në kazino, Cashback 15% ka T&C që rregullojnë mënyrën e përdorimit të tij. Së pari, kazinoja thotë se ky bonus është i disponueshëm për t'u kërkuar nga të gjithë anëtarët e regjistruar. Pra, nëse regjistroheni sot, do të keni të drejtë për promovim javën e ardhshme.

Gjithashtu, Wizebets thotë se promovimi ka një kërkesë 3x rollover në bonus javor dhe depozitën, e cila është mjaft miqësore nëse pyet CasinoRank. Ju do të duhet vetëm të vendosni bast 300 dollarë për të kërkuar bonusin e plotë të kthimit të parave.

Më poshtë janë kushtet shtesë për ofertën Cashback 15%:

  • Basti maksimal i bastit është 0,20 dollarë.
  • Minimumi bonus i kthimit të parave shuma është 5 dollarë.
  • Lojtarët nga Kroacia, Bosnja dhe Hercegovina, Gjeorgjia, Tunizia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Armenia, Malajzia, Argjentina, Peruja dhe Indonezia nuk mund të pretendojnë shpërblimin.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme