Lajme

June 13, 2023

Mos e humbisni bonusin e rifreskimit të së dielës në CookieCasino!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

E diela është zakonisht një ditë e veçantë për shumicën e lojtarëve të kazinosë. Kjo është dita kur dëshironi të relaksoheni dhe të luani disa rrotullime pa u shqetësuar për atë që rezervon java e ardhshme. Themeluar në vitin 2020 dhe me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, CookieCasino do t'ju ndihmojë të argëtoheni sa më shumë që të jetë e mundur në këtë ditë me bonusin e rifreskimit të së dielës. Ju lutemi vazhdoni të lexoni për të ditur se për çfarë bëhet fjalë për bonusin dhe si ta kërkoni atë. 

Mos e humbisni bonusin e rifreskimit të së dielës në CookieCasino!

Cili është bonusi i rifreskimit të së dielës në CookieCasino?

Ju nuk keni nevojë për një hyrje në ringarkoni bonuset, po ju Siç sugjeron emri, ky është një bonus që faqet e reja të kazinove në internet jepuni lojtarëve pasi keni bërë një depozitë të vërtetë parash. Me pak fjalë, është një lloj bonusi depozite. 

Që ka thënë, CookieCasino i shpërblen lojtarët me një bonus 50% të ringarkimit të së dielës që mund të arrijë 100$/€. Pra, nëse depozitoni 100 dollarë në këtë ditë të caktuar, kazinoja do të rimbursojë gjysmën e asaj shume në para të bonusit të patërhequr. Mbani mend, maksimumi që mund të fitoni është 100$/€.

Por kjo nuk është e gjitha. Kazinoja bën gjithashtu 50 rrotullime falas që mund t'i përdorni në Big Bass Splash by Lojë pragmatike. Është një slot i vitit 2022 me temë peshkimi me një RTP të ndryshueshme (kthimi te lojtari) që mund të arrijë 96,71%. 

Pretendimi i këtij bonusi të ringarkimit është relativisht i lehtë. Ndiqni këto hapa:

  • Hyni në llogarinë tuaj të kazinosë të dielën.
  • Vizitoni faqen e arkëtarit dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.
  • Futni SHEQER në lidhjen e kodit të bonusit përpara se të klikoni Shto. 
  • Bëni një depozitë dhe prisni për bonusin tuaj.

Kërkesat dhe kushtet e bastit të bonusit të rifreskimit të së dielës

Lojtarët duhet të plotësojnë disa kërkesa për rikthim përpara se të tërheqin çdo fitim të grumbulluar nga ky bonus. Përpara se të arkëtoni ndonjë fitim, duhet të vendosni bast bonus i rrotullimeve falas dhe ringarkoni paketën 40x. Për sa i përket rrotullimeve falas, kërkesat e bastit zbatohen për shumën që fitoni nga ky bonus. Pra, nëse fitoni 50 dollarë duke përdorur rrotullimet falas, duhet të vendosni bast 2000 dollarë përpara se të arkëtoni ndonjë gjë. 

Ndërkohë, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $/€20 për të kërkuar bonusin e rimbushjes. Nëse jetoni në Kanada ose Zelandën e Re, duhet të depozitoni të paktën 25 NZD ose 25 CAD. 

Kushtet shtesë të bonusit që lojtarët e CookieCasino duhet të plotësojnë përfshijnë:

  • Basti maksimal gjatë përdorimit të bonusit është 5$/€.
  • Shuma maksimale që lojtarët mund të fitojnë nga bonusi është 10,000 $/€.
  • Lojtarët nga Serbia dhe Kroacia nuk kualifikohen.
  • Lojtarët marrin rrotullimet falas në dy këste të barabarta për 2 ditë.

Ju duhet të bastni shumën e depozitës 1 herë për të aktivizuar rrotullimet falas.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme