Lajme

July 13, 2023

Ndiqni dhelprën dinake në lojën e re Play'n GO Slot

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Fshat janë shpesh një zonë paqësore për të banuar. Por shumë po ndodhin në fermën e qetë dhe rurale të Play'n GO. Sloti më i ri i kompanisë, Fox Mayhem, do t'ju transportojë në një aventurë emocionuese me Freddie Fox, i cili është i vendosur të kapë derrin më të mirë të fermerit përpara se të arrijë në panairin e qarkut. Megjithatë, Freddie ka nevojë për ndihmë për të ngrënë derrin fillimisht.

Ndiqni dhelprën dinake në lojën e re Play'n GO Slot

Bobinat 5x3 të lojës bazë i lejojnë lojtarët të arrijnë kombinime fituese në cilindo nga 20 linjat e basteve. Për më tepër, ka veçori bonus për të ndihmuar në maksimizimin e fitimeve dhe për të fituar 4,000x pagesën maksimale.

Ulja e 3 simboleve të shpërndarjes i jep lojtarit 10 raunde bonus dhe një shumëzues të rastësishëm prej 2x, 5x, 10x ose 20x për raundin e ardhshëm. Çdo fitore, përfshirë Koleksionet e Çmimeve, që merrni gjatë këtij raundi do të shumëfishohet, duke rritur shanset tuaja për të marrë shpërblime më të mëdha në faqet më të mira të kazinove të reja.

Ndërkohë, funksioni i Mbledhjes së Çmimeve do të aktivizohet nëse shfaqen 3 ose më shumë simbole ushqimore. Kjo më pas do të fillojë një lojë bonus në stilin e bllokimit dhe rrotullimit. Lojtarët kanë 3 jetë dhe humbin një jetë kur nuk shfaqen simbole. Pasi të keni përdorur gjithë jetën tuaj, raundi do të përfundojë përpara se të mblidhni shpërblimet.

Por kur një simbol shfaqet gjatë raundit, vlera e atij simboli shtohet në tenxhere përpara se loja e kazinosë të rivendosë të gjitha jetët që keni humbur. Simbolet mbeten në vend, duke reduktuar hapësirat e qasshme në bobina për më shumë simbole në ulje.

Publikimi i Fox Mayhem është një tjetër dëshmi e përkushtimit të Play'n GO për zhvillimin e emocioneve dhe argëtimit lojëra të reja kazino në internet që janë vizualisht tërheqëse dhe argëtuese. Zgjedhja e gjerë e lojërave elektronike të kompanisë në internet vazhdon të rritet pasi së fundi ka shtuar vazhdime në të preferuarat si Gerard's Gambit, Viking Runecraft Apocalypse dhe Sparky & Shortz Hidden Joules.

Duke komentuar lëshimin, Shefi i Ruajtjes së Lojërave në Luaj'n GO, George Olekszy u shpreh:

"Këtu në Play'n GO, ne jemi thellësisht të apasionuar pas krijimit të rrëfimeve tërheqëse në një sërë temash. Krijimi i lojërave që zhytin lojtarët në botë, mjedise dhe rrëfime të ndryshme është një sfidë emocionuese për ekipin tonë, dhe me Fox Mayhem, ne" Megjithatë, është futur në estetikën vibrante të fshatit. Ky është një mjedis që mban po aq sharm dhe aventurë sa çdo planet i largët apo varr i lashtë."

Ai vazhdoi:

"Me Fox Mayhem, ne jemi përpjekur të kapim thelbin e vërtetë të kaosit dhe të keqes rurale. Pezullimi i raundit të Mbledhjes së Çmimeve, së bashku me potencialin për fitore të mëdha gjatë Rrotullimeve Falas, e mban ritmin e lojës të gjallë dhe tërheqëse, duke kapur vërtet fryma e kërkimit dinake të kuzhinës së Freddie."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Novomatic