Lajme

July 21, 2023

Pariplay siguron një partneritet të ri Fusion me Zitro Digital

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pariplay, një degë e NeoGames SA (Nasdaq: NGMS), ka siguruar së fundmi një tjetër partneritet Fusion me Zitro Games. Marrëveshja do të zgjerojë më tej shtrirjen e saj në tregun e lojërave të fatit në internet pas suksesit të saj të mëparshëm në sektorin e shitjes me pakicë.

Pariplay siguron një partneritet të ri Fusion me Zitro Digital

Pas marrëveshjes, lojërat bingo dhe lojërat elektronike të Zitro Digital do t'i bashkohen platformës së grumbullimit të përmbajtjes së Pariplay. Në këmbim, kjo do të rrisë praninë dixhitale të furnizuesit dhe do ta ndihmojë atë të arrijë objektivat e tij të rritjes shpejt. Kjo marrëveshje do të lejojë gjithashtu lojra kazino për të arritur listën e gjatë të Pariplay faqet e reja të kazinove në internet në tregje të ndryshme.

Zitro Digital, një kompani e njohur për lidershipin e saj në fushën e shitjes me pakicë, tashmë ka një prani masive në shumë vende. Kompania është më e vlerësuara në Amerikën Latine dhe Spanja, me marrëveshjen e fundit që e lejon atë të zgjerohet edhe më tej.

Sa për Pariplay, marrëveshja e re siguron një rritje të konsiderueshme të përmbajtjes së lojërave online, duke vënë në pah zgjerimin e shpejtë të platformës Fusion. Kompania është integruar së fundmi Lojërat EQL të Amerikës së Veriut dhe Lojëra Urgjente në të.

Platforma Fusion përfshin një përzgjedhje të madhe me mbi 14,000 lojëra nga mbi 120 ofrues. Ai gjithashtu përfshinte një sërë mjetesh të back-office të krijuara për të rritur angazhimin dhe mbajtjen e lojtarëve.

Ashley Bloor, Drejtoresha e Partneriteteve në Pariplay, komentoi:

"Ne jemi krenarë për sa është rritur oferta jonë Fusion dhe Zitro Digital është një shtesë fantastike e platformës. Përmbajtja me cilësi të lartë, teknologjia e gamës së lartë dhe inovacioni i vazhdueshëm është përshtatja e përsosur për Fusion, siç duam gjithmonë për të përmirësuar portofolin tonë me titujt më të mirë. Ne kemi besim se ky do të jetë një partneritet i fortë dhe i suksesshëm."

José Javier Martí, Shefi i Operacioneve të Zetro Digital, shtoi:

"Ne gjithmonë përpiqemi të ofrojmë përmbajtje dhe teknologji lider në botë, dhe integrimi me platformën inovative Fusion të Pariplay është një hap emocionues për ne. Ne jemi liderë botërorë në video bingo dhe lojërat elektronike tona kanë parë rritje të vazhdueshme për shkak të diferencimit dhe diferencimit të tyre dhe risi, kështu që ne jemi të prirur të zgjerojmë praninë tonë në internet dhe t'i sjellim lojërat tona për më shumë lojtarë së bashku me Pariplay."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme