Lajme

September 28, 2023

Play Pragmatic zbulon përplasjen e madhe të basit bazuar në seritë e saj të njohura të lojërave elektronike

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, një furnizues i lojërave të kazinove me çmime, ka njoftuar nisjen e Big Bass Crash. Sloti Big Bass, tashmë i popullarizuar nga lojtarët, merr një ndryshim të ri në këtë lojë krejt të re përplasjeje.

Play Pragmatic zbulon përplasjen e madhe të basit bazuar në seritë e saj të njohura të lojërave elektronike

Versioni i ri ofron një përvojë emocionuese duke ruajtur temën e dashur të peshkimit në slotin origjinal. Big Bass Crash është një lojë me ritme të shpejta që lejon lojtarët të marrin vendime të shpejta ndërsa kërkojnë kapjen e madhe.

Ashtu si në origjinal lojëra elektronike në internet, peshkatari është personazhi kryesor në këtë lojë përplasjeje. Ai do të hedhë vijën e peshkimit, e cila mund të këputet në çdo kohë, në thellësitë e oqeanit. Para çdo raundi, lojtarët vendosin një bast, duke shpresuar të marrin një pagesë përpara se të prishet linja. Nëse linja e peshkimit këputet, raundi përfundon.

Lojë pragmatike thotë se loja ka një veçori arkëtimi prej 50%, duke i lejuar lojtarët të tërheqin 50% të fitimeve të tyre. Ata do të përdorin gjysmën tjetër për të vazhduar lojën për mundësinë për të bërë shpërblime edhe më të rëndësishme.

Big Bass Crash është gjithashtu një lojë kazino sociale. Ai inkurajon lojtarët që të angazhohen me njëri-tjetrin në biseda të drejtpërdrejta duke mbajtur shikimin në pozicionin e tyre të liderëve. Lojtarët gjithashtu mund të gjurmojnë të dhënat e tyre të basteve. Dinamika e dëshmueshme e drejtë e lojës dhe statistikat e thelluara i lejojnë lojtarët të krijojnë strategji fituese të një lloji, duke rritur normat e mbajtjes për faqet e reja të kazinosë.

Seria Big Bass ofron një mënyrë të re argëtimi duke kombinuar një temë të njohur me zhanrin Crash. Zhvilluesi i softuerit thotë se ky titull është frymëzuar nga loja e tij më e mirë Crash, Hapësinor, i lançuar në vitin 2022. Ky nisje vijon 8 Sfida e Dragoit të Artë, një slot 5x3 që i merr lojtarët të takojnë bishat mitologjike kineze.

Duke folur për lojë kazino, Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, deklaroi:

"Big Bass Crash e çon ekskluzivitetin Big Bass të Pragmatic Play në një nivel krejtësisht të ri – këtë herë me emocionin e shtuar të sjellë nga mekanikët e Crash për t'u ofruar fansave të Big Bass një përvojë të re unike me peshkatarin tonë të preferuar.

"Veçoria e kthimit të parave 50% së bashku me elementët social inkurajon interaktivitetin dhe u mundëson lojtarëve të personalizojnë përvojën e tyre në një mënyrë që i përshtatet stilit të tyre të basteve. Me rezultate të shpejta dhe një atmosferë shumë sociale, ne mezi presim t'i shohim lojtarët të shijojnë titulli i fundit në portofolin tonë të lojërave Crash."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme