Shijoni bonusin e rifreskimit të të hënës ndërgalaktike në kazino X1

Lajme

2023-05-23

Benard Maumo

I lançuar në vitin 2022, X1 Casino është një faqe kumari me një reputacion të mirë mes lojtarëve. Kazinoja krenohet me një plan urbanistik modern, me temë hapësinore, me një koleksion të gjerë lojërash kazino nga zhvilluesit kryesorë të lojërave. Një fushë tjetër që shkëlqen kjo kazino janë bonuset dhe promovimet. Faqja e internetit ofron programe të shumta besnikërie, duke përfshirë të hënat ndërgalaktike, që do ta nisin javën tuaj me një notë të lartë. Ky artikull heton ofertën përkatëse. 

Shijoni bonusin e rifreskimit të të hënës ndërgalaktike në kazino X1

Cili është bonusi i rifreskimit të të hënave ndërgalaktike të kazinosë X1?

Të hënat ndërgalaktike është një program besnikërie që synon të gjithë klientët për këtë faqe e re e kazinosë në internet. Me këtë bonus ringarkimi, kazino do t'ju shpërblejë çdo të hënë për të bërë një depozitë të vërtetë parash përmes ndonjë prej tyre opsionet e disponueshme të pagesës. Në fakt, X1 Casino thotë se bonusi vlen për çdo depozitë që bëni të hënën, ndryshe nga kazinotë e tjera që do t'ju shpërblejnë vetëm me një depozitë të vetme. 

Me këtë bonus, ju do të merrni 20% të depozitës tuaj deri në 150 €. Për shembull, një lojtar që depoziton 100 € të hënën do të marrë 20 € në para të bonusit të patërhequr. Edhe nëse depozitoni 1000 € të hënën, kushtet e bonusit përcaktojnë që maksimumi që mund të merrni është 150 €. 

Depozita minimale dhe kushte të tjera bonusi

Duke qenë një bonus depozite, lojtarët duhet të depozitojnë një shumë të caktuar parash të hënën për të aktivizuar shpërblimin. X1 Casino thotë se depozita minimale kualifikuese është 10 €, që do të thotë se do të merrni një bonus prej 2 € me depozitën minimale. 

Një gjendje tjetër kritike që është një shtyllë në shumicën bonuset e kazinosë në internet është kërkesat e basteve. Kjo kërkesë mund të përcaktojë se sa shpejt do të tërhiqni fitimet e grumbulluara nga paratë e bonusit. 

Kazino X1, bonusi juaj i së hënës i nënshtrohet një kushti të bastit 40 herë, i cili është relativisht standard në ditët e sotme. Pra, nëse bonusi është 20 €, duhet të vendosni bast 800 € (40 x 20 €) përpara se të arkëtoni fitimet tuaja. Për këtë arsye, përdorni bonusin tuaj me një avantazh miqësor dhe paqëndrueshmëri për të rritur shanset tuaja për pagim. 

Kushtet shtesë për bonusin e ringarkimit të kësaj të hëne përfshijnë si më poshtë:

  • Basti maksimal duke përdorur paratë e bonusit është 5 €.
  • Lojtarët mund të kërkojnë shpërblimin vetëm pasi të kenë përdorur të gjithë promovimin e mirëseardhjes.
  • Ju mund të tërhiqni paratë reale menjëherë pas anulimit të bonusit.

Ky bonus ju ofron një mundësi të shkëlqyer për ta nisur javën pozitivisht. Kazino X1 ka programe të tjera emocionuese besnikërie, si Daily Boost dhe Space Odyssey.

Të rejat e fundit

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Lajme