Lajme

July 27, 2023

Stakelogic ofron përvojë të ëmbël në Candyways Bonanza 3 Megaways

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Më 25 korrik 2023, Stakelogic, një zhvillues lojërash kazinoje me bazë në Maltë, u kërkoi lojtarëve të rezervonin një takim me dentistin ndërsa nisnin një udhëtim të ëmbël në slotin Candyways Bonanza 3 Megaways. Kjo lojë është një zgjatim i Candyways Bonanza 2 Megaways, duke ofruar një dozë të konsiderueshme të veprimit të ëmbël Megaways.

Stakelogic ofron përvojë të ëmbël në Candyways Bonanza 3 Megaways

Stakelogic përdor plotësisht sistemin Megaways nga Lojëra në kohë të mëdha në këtë slot me një rrjet të përmirësuar me 6 rrotulla. Ashtu si shumica e lojërave elektronike të Megaways në faqet më të mira të kazinove të reja, ky titull jep deri në 117,649 mënyra në çdo rrotullim. Lojtarët duhet të përputhen me të paktën tre simbole karamele në bobinat ngjitur për të marrë një pagesë deri në 6x të bastit.

Për më tepër, loja vendos një mekanizëm inovativ të rrotullave kaskadë sa herë që lojtarët formojnë një kombinim fitues. Kjo veçori do të heqë të gjitha simbolet fitimtare nga tabela dhe do t'i zëvendësojë ato me të reja që bien nga lart.

Gjatë lojës bazë, lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje simboleve të theksuara në rrotullën e sipërme. Nëse i njëjti simbol shfaqet diku në rrjetin e poshtëm, ai do të shndërrohet në një simbol Wild, duke rritur shanset tuaja për të formuar një kombinim më të madh fitues.

Lojtarët në kazinotë e reja në internet mund të vendosin gjithashtu simbolet shumëngjyrëshe të shpërndarjes për të hyrë në Rrotullime falas rrumbullakët. Nëse 4, 5 ose 6+ nga këto simbole zbresin, lojtarët do të marrin 10, 12 ose 14 rrotullime falas, në përputhje me rrethanat. Dikush mund të zgjedhë opsionin e basteve Super Stake për të rritur shanset e tyre për të aktivizuar këto lojëra bonus.

Adhuruesit e Candy Bear do të jenë gjithashtu të lumtur t'i shohin ata të shfaqen në Candyways Bonanza 3 Megaways me tre mundësi bonusi. Në çdo rrotullim, mund të ketë shumëzues Candy Spin që variojnë nga 2x në 15x. Simboli Candy Bear Epic Win mund ta bëjë fitoren edhe më emocionuese duke shtuar një shumëzues 2x në 5x.

Pas një sërë ngjarjesh, një simbol i Mystery Candy Bear mund të shfaqet si një shumëzues me një vlerë prej 18x deri në 100x. Më pas, slot-i do ta zbatojë këtë vlerë shumëzuese për fitimin nga raundet e rrotullimit Falas.

Candyways Bonanza 3 Megaways është një nga shumë publikimet e fundit nga Stakelogjike. Pesë ditë më parë, kompania publikoi temën e peshkimit Kapja e madhe e Eric. Në fillim të korrikut, Stakelogic nxori blloqet e bizonit me fitore shpërblyese kaskadë.

Andrew Fraser, Pronari i Produkteve të Stakelogic, shprehu gëzimin e tij duke thënë:

"Pas dy vitesh larg, ne jemi të kënaqur të kthehemi në serinë Candyways Bonanza. Dy lojërat origjinale janë ndër hitet tona më të njohura dhe ne mezi presim që lojtarët të zhytin dhëmbët e tyre në Candyways Bonanza 3 Megaways. Me veçori shtesë bonus dhe mundësinë për të fituar deri në 20,000 herë aksionet tuaja, ne jemi të bindur se kjo është oferta më e mirë e serisë deri më tani."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme