Tom Horn Gaming Partnerët me Tipos AS për Sllovakinë

Lajme

2022-05-25

Tom Horn Gaming Limited së fundmi ka krijuar një bashkëpunim me Tipos AS. Marrëveshja u nënshkrua nga zhvilluesi i lojërave dhe softuerëve në internet maltez. Operatori shtetëror i llotarisë kombëtare të Sllovakisë, Tipos AS, do të përdorë disa nga shpikjet e Tom Horn përmes kësaj marrëveshjeje. Kompania e softuerit deklaroi se aspironte të ishte një lider global në ofrimin e lojërave për operatorët e licencuar të kazinove në internet.

Tom Horn Gaming Partnerët me Tipos AS për Sllovakinë

Partneriteti me operatorin e lotarisë u mendua të ishte një hap i rëndësishëm përpara në planet e tyre të zgjerimit. Ajo përfundoi deklaratën duke u shprehur se është e njohur për njohuritë e saj. Ajo ka ofruar material iGaming për partnerët e saj në Evropën Qendrore dhe Lindore me shumë sukses. Kohët e fundit ajo ka partnerizuar me Synot Group për të hyrë në tregun e Republikës Çeke.

Pjerrësi e konsiderueshme

Marrëveshja do të lejojë Tipos AS, me qendër në lagjen Birkirkara të Valettës, të shtojë një mori lojërash me performancën më të mirë të të gjitha kohërave. Këto përfshijnë lojërat e videove me pesë rrotulla Book of Spells, Hot Blizzard dhe Hot 'n' Fruity. Gjithashtu, lojërat e suksesshme si The Secret of Ba dhe 243 Crystal Fruits do të jenë në dispozicion të ofruesit të lotarisë, sipas një njoftimi për shtyp.

CEO i furnizuesit të softuerit, Lapides, përdori njoftimin për të deklaruar se partneriteti me Tipos AS do të përmirësojë ndjeshëm shërbimin iGaming të operatorit. Për më tepër, firma e klasit të parë portofoli i lojrave do të jetë në dispozicion të partnerit me bazë në Bratislavë. Ai tha se idetë e reja të kompanisë do të shtohen gradualisht në kazinonë online eTipos.sk, e cila tani ka dhjetë lojëra të zgjedhura vetë.

CEO ishte i kënaqur që kishte punuar me ofruesin e lotarisë Sllovake dhe që kishte zgjeruar shtrirjen e vendit për ofertat e tyre të lojërave. Kompania e softuerit ka bërë investime të konsiderueshme në ekosistemet e partnerëve të saj. Qëllimi kryesor është të ndihmojmë këta partnerë operatorë të zgjerohen dhe të kenë sukses. Për më tepër, kompania vazhdon të punojë me Tipos AS për të rritur mundësinë e saj të tregut përmes një strategjie bashkëpunuese dhe zgjidhjeve të personalizuara. Edhe pse tregu sllovak është i vogël, ai po zgjerohet vazhdimisht. Si rezultat, organizata është optimiste për mundësitë që janë përpara.

Shtimi në Inventar

Tom Horn Gaming Limited, e cila u themelua në vitin 2008, ofron mbi 80 lojëra kazino online miqësore për celularët. Tani është shtuar në këtë repertor duke lëshuar slotin video PengWins, i cili ka pesë rrotulla dhe dhjetë linja pagese. Malta, Rumania dhe Mbretëria e Bashkuar janë të gjitha destinacione ligjore dhe tregtare për korporatën.

Gjigandi i iGaming Betsson Platforma SuperCasino.com e AB është gjëja e parë me të cilën u mor këtë muaj për të zgjeruar shtrirjen e saj në Estoni, falë një marrëveshjeje me SuperCasino.com.

Ndërprerja, sipas furnizuesit të softuerit, është një katalizator për aktivitetet që do të shtyjnë potencialin e tyre krijues dhe teknologjik në një epokë të re të lojrave. Ata marrin drejtimin në hetimin e mundësive të pakufishme në të ardhmen për të krijuar mallra që magjepsin dhe tejkalojnë përvojat aktuale.

Tom Horn krijon lojëra me algoritme të avancuara matematikore për sektorin e lojërave në internet. Ato janë të gjitha ndër-platforma, dhe shumë prej tyre janë me tematikë kulturore, kështu që ka diçka për të gjithë.

Për shkak se Tipos AS po kërkon përshtatshmëri, ata shkuan me Tom Horn. Zgjedhja e lojërave është mjaft e gjerë, duke i lejuar operatorit të zgjedhë lojëra që audienca e tyre e synuar do t'i pëlqejë. Ekzistojnë gjithashtu një sërë metodash integrimi, duke përfshirë aplikacione të shkarkueshme.

Lajmi i fundit

Betfred do të nisë IGT Play Sports-Powered Sports në të ardhmen
2023-03-21

Betfred do të nisë IGT Play Sports-Powered Sports në të ardhmen

Lajme