Lajme

September 29, 2023

Unibet prezanton super rrotën e parë të industrisë nga Stakelogic në lëshimin e hershëm

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Stakelogic dhe Stakelogic Live kanë bashkëpunuar për të revolucionarizuar botën e iGaming duke prezantuar veçorinë e tyre të re të bonusit Super Wheel. Kjo veçori unike dhe emocionuese do të publikohet përpara afatit në Unibet përpara nisjes ndërkombëtare më 9 nëntor 2023.

Unibet prezanton super rrotën e parë të industrisë nga Stakelogic në lëshimin e hershëm

Oferta e re bashkon veprimin e njohur imagjinativ të sloteve të kompanisë me një rrotë bonusi të kazinosë live. Kjo i lejon lojtarët të fitojnë çmime të mëdha pasi të rrotullojnë rrotën e parave.

Sipas Stakelogic, kjo veçori bonus do të jetë e disponueshme në një përzgjedhje të performancës së saj më të mirë lojëra elektronike në internet, duke përfshirë:

  • Bas i egër i egër 2
  • Multiplayer4Player
  • Candyways Bonanza 3 Megaways

Është një funksion opsional në të cilin lojtarët kazinotë e reja në internet mund të aktivizohet ndërsa luani ndonjë automat Stakelogic RNG. Pas aktivizimit, ata kalojnë në një studio live të organizuar nga një prezantues karizmatik me një rrotë parash prej 54 segmentesh. Lojtarët me fat do të rrotullojnë timonin për të fituar disa çmime fantastike.

zhvilluesi i softuerit thotë se kënaqësia nuk mbaron me kaq. Në timon, lojtarët mund të aktivizojnë tre lojëra bonus emocionuese. Ulja në cilindo prej këtyre segmenteve të rrotave do t'ju teleportojë në një studio tjetër për të luajtur një nga tre raundet e bonusit.

Stakelogjik dhe Unibet kanë pasur një partneritet të suksesshëm kohët e fundit. Më 20 shtator, kompania njoftoi fillimin ekskluziv të Super8 Wild në Unibet. Më parë, kompania vendosi të vinte në provë aftësitë e saj luftarake kundër "të pamposhturve" Mbreti kangur.

CEO i Stakelogic, Stephan van den Oetelaar shprehu entuziazmin e tij për funksionin më të ri të kompanisë, Super Wheel, duke vënë në dukje se ai kombinon më të mirën e veprimit të lojërave elektronike dhe një përvojë të drejtpërdrejtë të kazinosë. Ai tha se kjo do t'i lejojë operatorët t'u ofrojnë klientëve një përvojë tërheqëse dhe unike të lojërave.

"Kazinoja Live është një nga vertikalet me rritje më të shpejtë në industrinë e iGaming dhe kombinimi i saj me katalogun tonë të lojërave elektronike na lejon të ofrojmë mundësi të reja argëtimi dhe një përvojë të pakrahasueshme për lojtarët, duke forcuar vendin tonë si një nga ofruesit më kreativë të përmbajtjes në industria sot”, shtoi ai.

Dimitrios Merkouris, Menaxher i Produkteve në Stakelogic Live, komentoi:

"Super Wheel është një ndryshim i vërtetë i lojës, i krijuar për të injektuar një dozë të re eksitimi në botën e argëtimit të kazinove në internet. Ekipi ynë ka derdhur kreativitet dhe ekspertizë të pakufishme në krijimin e një veçorie që përmbledh thelbin e lojës emocionuese, duke u ofruar lojtarëve një lojë zhytëse. përvojë si kurrë më parë."

Të rejat e fundit

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Lajme