Zbuloni Epic Wins në Roku Casino më 29-30 korrik

Lajme

2023-07-30

Benard Maumo

Roku është një faqe e kazinosë në internet me vlerësim më të lartë e licencuar nga Qeveria e Curacao. Kjo kazino u themelua në vitin 2020 dhe ka krijuar një reputacion për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të besueshme dhe të pasur me lojëra. Roku gjithashtu ka bonuse dhe promovime të shumta me terma dhe kushte miqësore.

Zbuloni Epic Wins në Roku Casino më 29-30 korrik

Një fushë tjetër ku shkëlqen kazinoja është transparenca. Roku përditëson listën e fituesve çdo ditë për të motivuar lojtarët të luajnë titujt e lojërave me fat. Pra, ky rishikim do të diskutojë shkurtimisht fitoret më të rëndësishme në kazinonë e re më 29-30 korrik. Vini re se fitimet mund të jenë në monedha të ndryshme, në varësi të vendndodhjes së lojtarit.

16,937,50 € në Më shumë Slot Dice and Roll

Si çdo tjetër faqe e re e kazinosë në internet, slot machines dominojnë bibliotekën e lojërave në Kazino Roku. Këtë fundjavë, një lojtar me fat fitoi një pagesë të pabesueshme prej 16,937,50 € duke luajtur More Dice and Roll nga EGT. Është një slot me temë frutash 5x4 me deri në 40 linja bastesh dhe një RTP miqësore 96,12% (kthim te lojtari). Ju duhet vetëm të përputheni me ikonat e njohura të frutave, këmbanat e arta dhe shtatëzat në çdo linjë bastesh për të fituar një pagesë.

13,010 € në Legacy of Dead

Këtu është një tjetër fitore motivuese me pesë shifra në euro në kazino. Një lojtar me fat siguroi kombinime fituese në Legacy of Dead nga Play'n GO gjatë fundjavës, duke çuar në një shpërblim prej 13,010 €. Është një slot shumë i paqëndrueshëm i Egjiptit të Lashtë me një pagesë të lartë prej 5,000 herë të aksioneve. Si shumica e të tjerave lojëra elektronike në internet në këtë listë, loja përmban një RTP miqësore prej 96,58%.

30,201,30 TRY në Sweet Bonanza

Një lojtar turk i paidentifikuar fitoi 30,201,30 TRY në Sweet Bonanza nga Pragmatic Play. Kjo lojë popullore me temë karamele u lançua në vitin 2009 dhe përmban deri në 6 bobina dhe një potencial pagese maksimale prej 21,100 herë të aksioneve. Loja gjithashtu ka një RTP pak mbi mesataren në 96.51%. Kur shkruani këtë përmbledhje, 26,12 Lira Turke ishte e barabartë me 1 $. Kjo do të thotë se lojtari me fat fitoi afërsisht 1100 dollarë.

896 € për Wanted Dead or a Wild

Kërkohet i vdekur ose i egër është një slot jashtëzakonisht i popullarizuar i lëshuar nga Hacksaw Gaming në 2021. Paqëndrueshmëria e kësaj slot është vlerësuar 4/5, duke e bërë atë të përsosur për të gjithë lojtarët. Kumarxhinjtë mund të marrin një pagesë pasi të përputhen me ikonat e Wild West në cilëndo nga 15 linjat e pagesës, me lojën që jep një RTP 96,38%. Kjo është pikërisht ajo që bëri një lojtar i paidentifikuar për të fituar një pagesë prej 896 €.

Të rejat e fundit

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Lajme