Live Casino House New Casino Rishikoni

Age Limit
Live Casino House
Live Casino House is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.1
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Salla VIP
+ Aplikacioni i disponueshëm

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus referimi
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Japoneze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Baccarat
Baccarat Speed Shanghai
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Kazino HoldemKeno
Live Cow Cow Baccarat
LotariaMahjongPokerPoker me tre letra
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Texas Holdem
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank transferCredit Cards
Crypto
Discover
EcoPayz
Instant Bank
JCB
Jeton
Neteller
Online Bank Transfer
Skrill
MonedhatMonedhat (3)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
India
Japonia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (48)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Asia Gaming
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
RTG
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Live Casino House shpërtheu në skenën e lojërave të fatit në internet në maj 2018, me një fokus të mprehtë lazer në tregjet japoneze, tajlandeze dhe vietnameze. Duke operuar nën Class Innovation BV me një licencë nga Curacao eGaming, kjo kazino relativisht e re ofron qindra lojëra të klasit të parë dhe mundësi bixhozi që mund të shijohen në kompjuterë desktop ose në pajisje celulare.

Games

Kumarxhinjtë fillestarë dhe ekspertët do të gjejnë shumë lojëra për të zgjedhur në Live Casino House. Tifozët e lojërave elektronike, për shembull, mund të provojnë Havai Dream, i cili është mjaft i popullarizuar në mesin e lojtarëve japonezë.

Rise of Olympus është gjithashtu popullor për shkak të pagesës maksimale prej 5,000 herë. Kazinoja ofron gjithashtu lojëra tavoline, sporte virtuale, karta gërvishtëse, jackpot të përditshme, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të tjera.

Withdrawals

Në shumë raste, metodat e tërheqjes pasqyrojnë metodat e depozitimit. Kështu për shembull, nëse një lojtar në Japoni bën një depozitë duke përdorur portofolin elektronik të Venus Point, ai ose ajo bën një tërheqje përmes të njëjtit kanal. Ekzistojnë shuma minimale dhe maksimale të tërheqjes, të cilat varen nga vendi i vendbanimit të lojtarit dhe statusi i tij i lojtarit në kazino.

Bonuses

Të bëhesh anëtar i Shtëpisë së Kazinosë Live sjell shpërblime të menjëhershme. Për fillestarët, anëtarët e rinj mirëpriten me një depozitë të parë 200% deri në 400 USD për lojtarët japonezë, 4,600,000 VND për lojtarët vietnamezë dhe 6,000 THB për lojtarët tajlandez.

Përvoja e tyre në kazino në internet pasurohet gjithashtu me zbritje javore dhe kthime parash, bonuse për referimin e miqve dhe shpërblime për ditëlindje.

Languages

Live Casino House mbështet gjuhët e Tajlandës, Vietnamit dhe Japonisë, tregjet e saj të fokusuara. Prandaj, lojtarët që jetojnë në këto vende mund të ndihen të sigurt në përdorimin e gjuhës së tyre amtare ose angleze për të luajtur lojërat e panumërta të kazinosë, për të lexuar FAQ-të dhe informacionet rreth bonuseve dhe promovimeve dhe për të kontaktuar me mbështetjen e klientit.

Monedhat

Baht Thai (THB) dhe dong vietnamez (VND) pranohen plotësisht nga Live Casino House. Ndërkohë, dollari i Shteteve të Bashkuara (USD) është monedha që kazinoja pranon nga lojtarët në Japoni. Lojtarët mund të bëjnë bastet e tyre në lojërat e tyre të preferuara të kazinosë në këto monedha. Për më tepër, kazinoja nuk vendos asnjë tarifë këmbimi valutor kur lojtarët bëjnë depozita ose tërheqje.

Software

Live Casino House ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike në skenën e lojërave të fatit në internet. Disa shembuj janë GamePlay Interactive, Play'n GO, NetEnt dhe Evoplay. Lojërat nga Yggdrasil, Kiron Interactive, Habanero, Nolimit City, Ezugi dhe Wazdan ofrohen nga kazinoja.

Në mënyrë të ngjashme, lojtarët mund të shijojnë gjithashtu lojëra nga shumë ofrues të tjerë si Booming Games, Asia Gaming, Tom Horn Gaming, iSoftBet, Green Jade Games dhe Pocket Games.

Support

Një veçori e bisedës live në faqen e kazinosë siguron një përgjigje të shpejtë ndaj shqetësimeve dhe pyetjeve të lojtarëve.

Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë me email mbështetjen e klientit për problemet e tyre duke përdorur adresat e mëposhtme:

Mbështetja është gjithashtu e disponueshme përmes llogarisë së kazinosë në platformën e mesazheve Line.

Deposits

Lojtarët që jetojnë në Japoni mund të bëjnë depozitat e tyre përmes kartave të kreditit MasterCard, JCB, American Express dhe Discover, si dhe Voucher by Visa. Ata gjithashtu mund të zgjedhin Cryptopay, ecoPayz, Ecovoucher, iWallet dhe Venus Point. Ndërkohë, lojtarët në Tajlandë dhe Vietnam mund të zgjedhin nga transfertat bankare lokale, bankat e menjëhershme, debitimi në internet, paratë e shpejta dhe PromptPay (QR Code).