Rishikimi i ri i bonusit të Locowin

LocowinResponsible Gambling
CASINORANK
7.53/10
BonusBonus 1850 $ + 500 rrotullime falas
Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
Koleksion i madh lojrash
Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
Lojëra të reja dhe të përditësuara
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset e mëdha të mirëseardhjes
Koleksion i madh lojrash
Shërbim miqësor ndaj klientit 24/7
Lojëra të reja dhe të përditësuara
Locowin is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Locowin Casino ka krijuar një paketë të mrekullueshme të mirëseardhjes me ofertë të dyfishtë që do t'ju japë mundësinë më të mirë për të eksploruar gjithçka që ka për të ofruar kazino, duke ju pozicionuar gjithashtu për të fituar të mëdha. Kazino ofron llojet e mëposhtme të bonuseve:

  • Ofertat e një bonusi të mirëseardhjes
  • Kthim parash
  • Loco e klubit
  • Programi VIP
  • Specialet e së premtes përfshijnë rrotullime falas

E meta kryesore është se, ndërsa ato ofrojnë shumë vlerë për sa i përket stimujve, tërheqjet janë të kufizuara në 15,000 € çdo muaj.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Më shumë se 400 më të mirat lojërat e kazinosë në internet janë në dispozicion në Locowin, duke përfshirë NetEnt, Microgaming, Evolucioni, Arti i lojës, EZugi, Luaj'n GO, Quickspin, dhe shume te tjere. Locowin ka gjithashtu një gamë të madhe lojërash jackpot, duke përfshirë slotin progresiv të rekordeve botërore të Guinness, Mega Moolah, për adhuruesit e lojërave fituese të mëdha me paqëndrueshmëri të lartë.

Lojëra të tjera të disponueshme në LocoWin përfshijnë një sërë lojërash klasike tavoline, variante video pokeri dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack, ruletë dhe baccarat.

+16
+14
Mbyll

Software

Disa nga zhvilluesit më të mirë të iGaming në industrinë e kazinove i kanë krijuar këto të famshme Lojëra të reja në kazino. Lojë pragmatike, Betsoft, Novomatic, Quickspin, dhe Microgaming janë vetëm një pjesë e vogël e programeve të lojërave të fatit që fuqizojnë lojërat e kazinosë.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Locowin ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ MasterCard, Visa, Trustly, Bank Transfer, Credit Cards .

Deposits

Transferte bankare, Neteller, Skrill, VIZA, MasterCard, PaySafeCard, Trustly, Siru Mobile, Zimpler, AstroPay Card, Neosurf, ecoPayz, Flexepin dhe Sofort janë të gjitha të disponueshme si metoda depozitimi për të garantuar se mund të kryeni transaksione sa më shpejt që të jetë e mundur. Me përjashtim të transfertës bankare, e cila varet nga banka, të gjitha këto ofrojnë transaksione me kosto të ulët me miratim të shpejtë.

Withdrawals

Transferte bankare, Neteller, Skrill, VIZA, MasterCard, PaySafeCard, Trustly, Zimpler, AstroPay Card, ecoPayz dhe Sofort janë të gjitha opsionet për tërheqjet në Locowin. Të gjitha këto alternativa kanë miratim të shpejtë, me përjashtim të Mastercard, Visa dhe Sofort, të cilat kërkojnë 2-5 ditë bankare.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Lojtarët që zgjedhin t'i bashkohen këtij vendi do të pëlqejnë qasjen e tij unike, si dhe bibliotekën e saj të gjerë të lojërave, e cila garanton se askush nuk do të jetë i pakënaqur. Të gjuhët të mbështetura nga Locowin janë gjermane, anglisht, Spanjisht, finlandez dhe norvegjeze.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Locowin ka një vlerësim të lartë 7.53 dhe ka funksionuar që nga 2019 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Locowin si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Locowin për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Locowin . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Locowin gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Locowin siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Gammix Limited Casinos zotëron Locowin Casino, e cila u lançua në vitin 2019. Autoriteti i Lojërave të Maltës licencon dhe rregullon kazinonë, e cila është shtëpia e disa prej markave më të mëdha në lojëra. LocoWin është një destinacion fantastik i lojërave virtuale me tone stimujsh dhe promovimesh, si dhe qindra lojëra magjepsëse nga disa prej emrave më të mëdhenj të industrisë. Kjo kazino është e çuditshme nëse nuk dëshironi të përdorni një bonus. Ekziston një gamë e madhe lojërash për të zgjedhur dhe të gjitha funksionojnë mirë.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Locowin . Vizitoni faqen Locowin dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Locowin dëshiron që ju të dini se ata janë gjithmonë pranë jush kur keni nevojë për to. Ata ofrojnë metodat e mëposhtme të kontaktit për t'ju lejuar të kontaktoni një person të mbështetjes së klientit kur dhe si ju nevojiten:

  • Bisedë e drejtpërdrejtë
  • Email
  • Faqja e kontaktit

Vlen të përmendet se shërbimi i klientit të Locowin është i bazuar në kohë, me orë që variojnë nga 10 e mëngjesit deri në 23:00 fatmirësisht, duket se shërbimi është i disponueshëm shtatë ditë në javë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Locowin , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Craps, Baccarat, Ruletë, Dragon Tiger, Kazino Holdem për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Locowin ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Locowin janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov
Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast
2023-10-24

Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast

Çdo lojtar kazino është gjithmonë në kërkim për të filluar fundjavën në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe Locowin e di këtë. Në këtë kazino, ju jeni të ftuar të bëni një depozitë dhe të kërkoni promovimin e rrotullimeve falas të së premtes. Por, përpara se të shkoni në këtë kazino për të kërkuar ofertën e rrotullimeve falas, lexoni këtë rishikim bonus për të ditur se çfarë po hyni.