Loyal Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Loyal Casino
Loyal Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Një nga më të vjetrit kazinove online që ende funksionon sot është Loyal Casino. Sipërmarrja është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës dhe operon me numrin e licencës MGA/CRP/108/2004. Operatori pas kësaj kazinoje është Corona Ltd., e njëjta sipërmarrje që drejton kazinonë online Casino Winner.

Loyal Casino

Games

Në Loyal Casino, adhuruesit e lojërave të pokerit mund të zhyten në variante pokeri si Casino Stud Poker dhe Three Card Poker, ndër të tjera. Përveç pokerit, Loyal Casino është shtëpia e ruletit më të mirë, blackjack, lojëra elektronike, dhe lojëra jackpot, ndër të tjera. Për rekord, ekziston edhe një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjen e fondeve, Loyal Casino ofron gjithashtu disa mënyra tërheqjeje. Fituesit me fat mund të kanalizojnë fatin e tyre Skrill, MuchBetter, Trustly, Paysafecard, MasterCard, Maestro, Trustly, etj. Ndryshe nga shumë kazino të dyshimta atje, Loyal Casino është një sajt i besuar që u paguan lojtarëve të gjitha fitimet e tyre për sa kohë që ata kanë përmbushur kërkesat e basteve.

Monedhat

Një konsideratë kur zgjidhni kazinonë më të mirë në internet janë opsionet e disponueshme të monedhës. Loyal Casino mbështet vetëm monedhën fiat - kripto të tilla si bitcoin dhe ethereum nuk janë të disponueshme për momentin. Monedhat e parave fiat përfshijnë euro (EUR) paund britanik (GBP), krona suedeze (SEK), krona norvegjeze (NOK) dhe dollari amerikan (USD).

Bonuses

Ka dhjetëra promovime të kazinove në internet. Lojtarët e rinj kanë paketë e mirëseardhjes e mundshme. Kjo ofertë etiketon së bashku me një bonus depozite plus rrotullime falas në depozitën fillestare. Sa për lojtarët ekzistues, ka promovime të rregullta si bonuse të ringarkimit, ulje dhe fitore, dhurata falas dhe një program besnikërie fitimprurëse.

Languages

Shumica e kazinove online synojnë t'u shërbejnë lojtarëve nga të gjitha anët e botës dhe kjo është arsyeja pse ato mbështesin shumë gjuhë. Por më pas, Loyal Casino synon t'u shërbejë vetëm lojtarëve që flasin anglisht. Për momentin, kazino mbështet vetëm një gjuhë të vetme, anglisht. Ndoshta, operatori do të shtojë më shumë gjuhë në të ardhmen.

Live Casino

Loyal Casino ka gjithçka që duan lojtarët e kazinosë, nga lojërat e kazinosë në internet RNG deri te lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme si në shfletues desktop ashtu edhe në celular. Nuk ka aplikacione vendase të shkarkueshme për pajisjet iOS dhe Android, por kazinoja është optimizuar për lojëra celulare pa probleme.

Software

Pas përzgjedhjes së pasur të lojërave të kazinove në internet dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në Loyal Casino është një listë e gjatë e shitësve të programeve kompjuterike të kazinosë. Lista përfshin Yggdrasil, Nyx, Microgaming, iSoftBet, Red Tiger, Big Time Gaming, ELK Studios, NetEnt, Luaj 'n GO, Thunderkick, Evolution Gaming, dhe Nextgen, vetëm për të përmendur disa.

Support

Për të siguruar që asnjë lojtar të mos mbetet i mbërthyer, Loyal Casino ka një sistem të fuqishëm të mbështetjes së klientit të disponueshëm në kanale të ndryshme. Opsioni më i mirë është biseda live e cila është e disponueshme 24/7. Kompania ka dhënë gjithashtu një adresë emaili dhe ka një opsion për kthimin e telefonatave. Përveç kësaj, Loyal Casino ka shumë burime, të tilla si seksionet FAQ.

Deposits

Loyal Casino është një kazino me para të vërteta që kërkon që lojtarët të depozitojnë së pari fonde në llogaritë e tyre përpara se të hyjnë në lojë. Kazinoja ka bashkëpunuar me platforma të njohura të pagesave në internet duke filluar nga e-Portofoli deri te kartat e kreditit. Opsionet përfshijnë Neteller, Skrill, Paysafecard, Maestro, MuchBetter, Visa, Trustly dhe MasterCard ndër të tjera.

Total score8.2
Përfitimet
+ Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
+ Kazino me reputacion
+ Promovime të vazhdueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (80)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Bulletproof Games
Concept Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
GreenTube
Habanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spieldev
Stakelogic
Sthlm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet