Luckster New Casino Rishikoni

Age Limit
Luckster
Luckster is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Luckster

Luckster Casino është një kazino e re në internet e lançuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi të Marketplay Limited. Në Britaninë e Madhe, të gjitha lojërat në këtë kazino operohen nga AG Communication Limited. Përveç kësaj, në vende të tjera, lojërat mundësohen nga një filial i Aspire Global International Limited. Luckster ofron një libër sportiv të shkëlqyer dhe një përzgjedhje gjithnjë në rritje të lojërave të kazinosë nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike.

Luckster Casino ka një temë irlandeze të përfaqësuar nga jeshile të gëzueshme me fat, gjethe tërfili dhe, natyrisht, tenxhere prej ari. Në këtë përmbledhje intensive të Luckster Casino, ne do të hetojmë të gjitha veçoritë që kjo kazino e re u ofron lojtarëve të saj.

Pse të luani në kazino Luckster?

Kazino Luckster ka mbi 1000 tituj lojrash nga gjigantët e industrisë si NetEnt, Play'n GO dhe Microgaming. Titujt këtu janë ndërveprues dhe shumë zhytës, për të mos përmendur shpërblimet dhe shpërblimet e mrekullueshme që fitoni nga kazino. Lojërat në Luckster Casino testohen rregullisht nga iTech Labs për të verifikuar drejtësinë e tyre.

Luckster Casino përdor kriptimin SSL 128-bit për të mbrojtur informacionin tuaj të ndjeshëm, si detajet e bankës dhe të kartës së kreditit. Për më tepër, Luckster Casino ofron opsione të shumta depozitash dhe arkëtimi, duke përfshirë Astropay, Neteller, Skrill dhe Visa. Shërbimi ndaj klientit është shumë i përgjegjshëm; ju mund të kontaktoni dhe të merrni ndihmën që ju nevojitet.

About

Luckster Casino është një platformë iGaming plotësisht e licencuar që u lançua në vitin 2021. Lojërat në këtë kazino mundësohen nga Aspire Global International Limited dhe AG Communications limited, kompanitë e lojërave të licencuara nga MGA dhe UKGC, përkatësisht. Faqja është e siguruar duke përdorur teknologjinë e enkriptimit 128-bit SSL. Luckster Casino ka një vulë miratimi nga iTech Labs, një laborator i pavarur testimi.

Games

Luckster Casino ofron lojëra të ndryshme kazino, me mbi 500 tituj lojrash nga ofrues të ndryshëm softuerësh. Faqja është e ndarë në katër kategori; lojëra elektronike, lojëra tavoline, jackpot dhe Kazino Live. Lojërat Luckster Casino mund të luhen nga çdo pajisje, me kusht që të keni një lidhje të qëndrueshme interneti.

Slots

Kazino Luckster ofron lojëra elektronike me një koleksion të gjerë titujsh. Përditësohet shpesh për t'u siguruar që të mos humbisni asgjë. Edhe pse mund të mendoni se keni një sharmë fati që ju ndihmon të fitoni lojëra elektronike, ato funksionojnë në një sistem RNG, i cili mund të ofrojë më shumë se sa prisni. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Pots ari peshkimi
 • Libri i hijeve
 • Shpërthim yjor
 • Maja Blaze
 • Wolf Gold

Lojëra tavoline

Në këtë kategori, ju mund të shijoni një përzgjedhje të lojërave klasike të kazinosë. Luckster Casino ofron një numër të mirë të këtyre lojërave me letra dhe ruletë të gatshme për të luajtur. Ruleta bazohet thjesht në fat, ndërsa baccarat dhe blackjack mund të kenë nevojë për pak strategji. Lojërat e njohura të tryezës përfshijnë:

 • Ruletë 10p
 • Jacks ose më mirë
 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Bakarat VIP
 • Blackjack Multihand

Jackpots

Xhekpotet fikse dhe progresive janë të disponueshme në Luckster Casino. Lojtarët mund të përfundojnë duke fituar shuma të mëdha në një të vetme. Jackpot-et shpërblehen ndryshe në çdo slot. Disa paguhen rastësisht gjatë lojës bazë, ndërsa të tjerët jepen gjatë raundit të bonusit. Eksploroni ndonjë nga jackpot-et më të mira në Luckster Casino për të ditur më shumë. Ato përfshijnë:

 • Syri i Horusit
 • Grand Spin Superpot
 • Pasuritë Perandorake
 • Leprechaun Ferri
 • Zonja me fat

Kazino live

Kazinoja live Luckster ofron një përvojë emocionuese si një kazino me bazë tokësore. Në kazinotë në internet, lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë, vetëm këtë herë është virtualisht. Shijoni emocionet e Las Vegas dhe Macau nga komoditeti i divanit tuaj. Disa nga variacionet e drejtpërdrejta në kazinotë e drejtpërdrejta përfshijnë;

 • Ruletë në klub nate
 • Blackjack me shumë lojëra
 • Monopoly Live
 • Super Sic Bo
 • Pokeri i Karaibeve

Bonuses

Ofertat e Luckster Casino stimuj të pabesueshëm bonus për lojtarët e rinj, ndryshe nga shumica e faqeve të lojërave të fatit në internet. Mund të shijoni deri në një bonus 100% deri në 200 dollarë dhe 100 rrotullime falas. Ky bonus është i disponueshëm në depozitat 1, 2 dhe 3. Për të fituar bonusin e parë, duhet të regjistroheni në faqen e kazinosë dhe të bëni një depozitë minimale prej $10. Bonuset e dyta dhe të treta do të kërkojnë një bonus minimal depozitimi prej $20. Lojtarët duhet të plotësojnë një kusht 35x të basteve përpara se të bëjnë ndonjë pagesë. Rrotullimet falas ndahen gjithashtu në tre tituj të veçantë;

 • Depozita e parë ju fiton 20 rrotullime falas në Book of Dead
 • Depozita e dytë ju siguron 40 rrotullime falas në Fire Joker
 • Depozita e tretë merr 40 rrotullime falas në Starburst

Lojtarët duhet të kenë parasysh se të gjitha bonuset duhet të fitohen brenda 14 ditëve. Për të kontrolluar statusin e bastit në bonusin tuaj, hapni llogarinë tuaj dhe kontrolloni kërkesat e mbetura të bastit.

Payments

Në Luckster Casino, nuk keni pse të shqetësoheni për transaksionet sepse ato ofrojnë mënyra të ndryshme pagese. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin më të përshtatshëm bazuar në kostot e transaksionit dhe sa shpejt mund të tërhiqen. Depozita minimale është 10 dollarë, dhe maksimumi që mund të tërhiqni është 7,000 dollarë në muaj. Koha e përpunimit të pagesës ndryshon me metodën që zgjedh një lojtar, por mesatarja është 3 ditë. Opsionet popullore të pagesës përfshijnë:.

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Paypal
 • PaySafeCard

Monedhat

Ashtu si shumica e platformave të lojrave në internet, Kazino Luckster kërkon një depozitë minimale prej $10, në mënyrë që ata të mund të luajnë dhe të kualifikohen për bonusin e mirëseardhjes. Ajo ka një kufi minimal të tërheqjes prej $10, duke e renditur atë në mesin e kazinove në internet me kufijtë më të ulët të parave të gatshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen e lojtarëve. Monedhat e pranuara në Kazino Luckster përfshijnë:

 • Real Brazilian
 • Paundi Britanik
 • dollar amerikan
 • Krona Norvegjeze
 • euro

Lojtarët mund të kenë akses në listën e plotë të monedhave të mbështetura nën Taksonomitë.

Languages

Kjo faqe e lojërave të fatit shërben kryesisht për vendet evropiane, kështu që gjuha e paracaktuar është anglishtja. Megjithatë, kjo nuk do të thotë që folësit jo-anglisht nuk mund ta përdorin faqen. Përveç anglishtes, Luckster Casino është në dispozicion në gjuhë të tjera:

 • finlandez
 • norvegjeze
 • frëngjisht

Software

Edhe pse Luckster Casino është një hyrje e re në treg, do të habiteni nga madhësia e hollit të saj të kazinosë. Megjithatë, ky nuk është një mister. Ata kanë bashkëpunuar me ofrues të shumtë të rinj dhe të mirë-formuar softuerësh për ta realizuar atë. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga një ofrues specifik softueri duke përdorur shiritin e tyre të kërkimit.

Luckster Casino ka arritur gjithashtu të ndërtojë një holl mbresëlënës të drejtpërdrejtë të kazinosë. Ai përmban lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga disa studio lojërash që specializohen në lojërat e drejtpërdrejta të kazinove. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarët e jetës reale dhe lojtarë të tjerë. Disa nga ofruesit e shquar të softuerit përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Play'n Go
 • Gamevy
 • Microgaming
 • IGT

Support

Shërbimi ndaj klientit në Luckster Casino beson vërtet në një filozofi; KUJDESI Do të thotë që klientët janë vërtet gjithçka. Si i tillë, lojtarët mund të gëzojnë akses në ekipin mbështetës shtatë ditë në javë nga ora 8 e mëngjesit deri në mesnatë. Platformat e shërbimit ndaj klientit përfshijnë Live Chat, Formularin e Kontaktit, opsionet e postës elektronike dhe një seksion të detajuar FAQ.

Pse ia vlen të luash në Luckster Casino?

Luckster Casino është një kazino e re në internet me temë irlandeze e lançuar në vitin 2021. Ajo ofron një koleksion të madh lojërash kazino nga ofrues me reputacion të lojërave. Luckster Casino është në pronësi të Marketplay Limited. Ndryshe nga kazinotë e tjera të rregullta në internet, lobi i kazinosë mundësohet dhe operohet nga AG Communications Limited dhe një filial i Inspire Global International Limited.

Rishikimi ynë në internet zbuloi se lojërat në Luckster Casino janë të rregulluara nga MGA dhe UKGC. Kjo kazino ofron një hapësirë të sigurt lojrash të mbrojtur nga teknologjia e enkriptimit 128-bit SSL dhe muret më të fundit të zjarrit. Përveç kësaj, ai mbështet monedha të shumta dhe mënyra pagese për të bërë transaksione pa probleme. Lojtarët mund të kenë akses në shërbimet e jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit në gjuhë dhe kanale të shumta.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (31)
Baccarat
Baste online
Bileta gërvishtëse
Blackjack Party
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Deal or No Deal Live
Dragon Tiger
Dream Catcher
Exclusive Blackjack
First Person Dragon Tiger
Free Bet Blackjack Live
French Roulette Gold
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Blackjack VIP
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Roulette
Live Ultimate Texas Hold'em
Online Pokies
Ruletë
Side Bet City
Slotat
Super Sic Bo
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bancontact/Mister Cash
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Direct Bank Transfer
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Instant bank transfer
Interac
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe Card
Pix
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Peso Kilean
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Aristocrat
Bally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
GameArt
Gamomat
Habanero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Scientific Games
Skillzzgaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
iSoftBet