Lucky31 New Casino Rishikoni

Age Limit
Lucky31
Lucky31 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.1
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Oferta e programit VIP
+ Programi i besnikërisë në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Austria
Franca
Kanadaja
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

About

Lucky 31 Casino është ndër markat e kazinove në internet me rritjen më të shpejtë së bashku me kazinotë e saj simotra, Dublin Bet, Casino Extra, FatBoss dhe Casino Estrella. Kazinoja është në pronësi dhe drejtuar nga Mobile Technology Marketing Ltd, e cila është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga licenca Curacao eGaming Master Gaming (CEG-IP/2014-0112).

Games

Një nga fushat ku Lucky 31 shkëlqen është zgjedhja e lojës. Kazinoja ka shumë lojëra në internet që ndahen në kategori të tilla si craps, ruletë, blackjack, baccarat, slots, jackpots, etj. Përveç lojërave të rregullta të kazinosë, Lucky 31 ka një kazino të drejtpërdrejtë që transmeton lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë nga kazinotë e njohura.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, metodat variojnë nga kuletat elektronike deri te kartat e kreditit. Metodat e disponueshme përfshijnë Neosurf, Paysafecard, VISA, MasterCard, MoonPay dhe Skrill. Për rekord, fituesit mund të tërheqin gjithashtu fitimet në portofolin kripto. Ekzistojnë kufizime minimale dhe maksimale të tërheqjes, dhe këtu përsëri, tarifat mund të aplikohen në varësi të platformës së përdorur. Monedhat Lucky 31 mbështet monedhën fiat dhe kriptomonedhën kur bëhet fjalë për monedhat. Lista e monedhave fiat përfshin dollarin amerikan, dollarin e Zelandës së Re, rublën ruse, euron, dollarin australian, paundin britanik, dollarin kanadez, etj. Sa i përket kriptomonedhës, lojtarët mund të luajnë kumar duke përdorur bitcoin, litecoin, tether, ethereum, dhe bitcoin cash.

Bonuses

Për të qëndruar përpara konkurrencës, Lucky 31 Casino ka promovime emocionuese për lojtarët e rinj. Ekziston një bonus fitimprurës mirëseardhjeje që u jep lojtarëve një bonus depozite në depozitën e tyre të parë dhe të dytë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, Lucky 31 ka bonuse të rregullta rifreskuese, çmime në para, një klub VIP dhe një program pikësh.

Languages

Për të siguruar që asnjë lojtar të mos mbetet jashtë argëtimit, Lucky 31 Casino ka një platformë shumëgjuhëshe. Megjithatë, lista e gjuhëve për momentin është e pakët. Mbështeten vetëm pesë gjuhë: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, portugalisht dhe finlandisht. Përdoruesit mund të ndryshojnë cilësimet e gjuhës në çdo kohë në fund të faqes.

Mobile

Lucky 31 është ndër kazinotë më të mira të bitcoin sot. Kazinoja ofrohet si lojë e menjëhershme në desktop, që do të thotë se lojtarët nuk kanë nevojë për shkarkime ose instalim softuerësh për të filluar lojërat e fatit. Përveç lojës në desktop, platforma Lucky 31 Casino është optimizuar për lojërat e kazinove celularë. Lojtarët mund të shijojnë lojërat e kazinosë dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve ndërsa janë në lëvizje.

Software

Për të zhvilluar një shumëllojshmëri kaq të gjerë të lojërave të kazinove në internet, Mobile Technology Marketing Ltd duhej të sillte në bord të gjithë furnizuesit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Emrat e mëdhenj në listë janë Evolution Gaming, Play 'n GO, NetEnt, Yggdrasil, Ruby Play, Evolution Gaming, Authentic Gaming dhe Relax Gaming, vetëm për të përmendur disa.

Support

Mobile Technology Marketing Ltd e kupton që klienti është mbret, dhe kjo është arsyeja pse operatori ka krijuar një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit për të siguruar që lojtarët janë gjithmonë të gatshëm. Mbështetja e bisedës së drejtpërdrejtë ofron reagime të menjëhershme dhe një FAQ të detajuar që ka disa pyetje dhe përgjigje për shumicën e gabimeve dhe problemeve me të cilat përballen lojtarët.

Deposits

Për të luajtur dhe për të fituar para të vërteta në Lucky 31 Casino, lojtarët duhet të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur para reale. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë Neteller, Skrill, MasterCard, VISA, Neosurf, MoonPay dhe Paysafecard. Ju lutemi vini re se ekziston një kufi minimal dhe maksimal i depozitave. Tarifat dhe koha e transaksionit ndryshojnë në varësi të metodës së përdorur.