Më të mira pagim

Këtu në CasinoRank, ne rekomandojmë kazino të reja me pagesat më të mira. Faqet tona përditësohen rregullisht për t'ju ndihmuar të gjeni lojëra të reja kazino në internet dhe zhvillimet më të fundit. Ne ofrojmë njohuri për një gamë të gjerë lojërash elektronike me pagesë të lartë dhe lojëra tavoline dhe ju tregojmë promovimet dhe çmimet më të fundit.

Kur renditim faqet e reja të kazinosë, marrim parasysh një sërë faktorësh, si sigurinë, mënyrat e pagesës, jackpot-et progresive dhe përqindjet e kthimit te lojtarët, për të përmendur disa.

Pagesa më e mirë në kazinotë e reja

Pagesa më e mirë në kazinotë e reja

Pagesat më të larta të kazinosë në internet premtojnë përqindje kthimi tek lojtari (RTP) prej 97% e lart. Detyra jonë është të bëjmë kontrollin e sfondit për ju, në mënyrë që të keni një kohë të lehtë për të zgjedhur një faqe të përshtatshme. Prisni një listë të plotë të RTP-ve për tuaj lojërat e reja të preferuara të kazinosë në internet dhe sa mirë paguhen ato tituj.

Si të gjeni pagesat më të mira në kazinotë e reja në internet

Kur kërkoni për pagesën më të mirë të kazinosë në internet, kontrolloni gjithmonë atë të lojës kthehu te lojtari përqindje. RTP për çdo lojë ndryshon nga një faqe në tjetrën. Varet nga lojërat e disponueshme dhe çmimi që do të jepet gjatë lojës. Për shembull, një lojë me një normë pagese prej 98% paguan 98 dollarë për çdo 100 dollarë të bastit. 2% e mbetur i takon kazinosë për ta mbajtur.

Normat e pagesës janë teorike dhe të përcaktuara mbi miliona tituj. Nëse mund të keni fat dhe të fitoni 100 baste radhazi, përqindja e pagesës tuaj personale do të ishte më e madhe se ajo që shfaqet në kazinonë e re në internet. Por RTP e publikuar vlen për të gjithë lojtarët. Këto raporte janë të certifikuara nga laboratorë të pavarur testimi. Zakonisht është një kërkesë thelbësore për një licencë lojrash. Një kazino me reputacion shfaq certifikatën e auditimit në faqen kryesore.

Pothuajse të gjitha kazinotë ofrojnë një shumëllojshmëri të bonuset e kazinosë për të argëtuar lojtarët. Përpara se të zgjidhni të vini bast në një sajt të caktuar, zbuloni nëse ai ka një paketë mirëseardhjeje dhe promovime të tjera, të tilla si bonuset e ringarkimit. Pjesa më e madhe e të luajturit në kazinotë më të mira të pagesës është se ju mund të fitoni lehtësisht pikë besnikërie që mund të blihen për para. Së fundi, zgjidhni një kazino e re në internet me një mënyrë të përshtatshme pagese dhe akses në tërheqje të shpejta.

Pagesa më e mirë në kazinotë e reja
Lojërat e reja të kazinosë me pagesë më të lartë

Lojërat e reja të kazinosë me pagesë më të lartë

Nëse dëshironi të largoheni me një fitim të konsiderueshëm, duhet t'i përmbaheni lojërave të reja të kazinosë në internet që ofrojnë pagesa superiore. Me këtë në mendje, shikoni lojërat e fatit me padyshim RTP-të më të larta në treg.

Blackjack

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë me një avantazh të ulët, nuk do të gaboni kurrë blackjack online. RTP mund të jetë deri në 99%, me skajin e shtëpisë që varion nga 0.17% në 1%. Përqindja jashtëzakonisht e lartë e pagesave rezulton nga loja me një ose dy kuverta në vend të nëntë, të cilat gjenden në kazinotë me bazë tokësore. Është e sigurt që fati mund të përcaktojë rezultatin, kështu që merrni RTP standarde me një kokërr kripë.

Ruletë

lojë online ruletë vjen në variacione të ndryshme, dhe ju duhet të dini versionin që jep rezultatet më të mira. Ruleta evropiane dhe franceze, të cilat kanë një zero të vetme, kanë përkatësisht 97.3% dhe 98.64% RTP. Shmangni ruletën amerikane, skaji i shtëpisë së së cilës është 5.26%, që do të thotë se RTP është vetëm 94.74%. Ruleta franceze paguan shumë sepse rregullat e saj (En Prison dhe La Partage) minimizojnë më tej skajin e shtëpisë që shpesh shkaktohet nga zero.

Bakarat

Me baccarat, ju mund të zgjidhni lojtar ose bankier për të vënë bast kundër tregtarit. Shanset e lojtarit janë 1.24%, ndërsa bankieri 1.06%. Ashtu si shumica e lojtarëve, është më mirë të vendosni një bast bankier. Megjithatë, disa kazino përfshijnë një taksë mbi bastet e bankierëve për të rritur avantazhin e shtëpisë.

Sic Bo

Sic Bo ka një RTP fikse, kështu që asnjë mashtrim nuk mund t'i kthejë shanset në favor të kazinosë. RTP mund të variojë nga 70.8% në 97.22%, në varësi të bastit. Live Sic Bo është gjithmonë në një RTP 97,22%; prandaj lojtarët mund të shkojnë specifik ose të përgjithshëm me bastet e tyre.

Craps

Në shumicën e kazinove online, lojë online të craps ka një avantazh shtëpie prej 1.2%, megjithëse disa kazino mund ta ulin atë në 0.6%. Shanset për të fituar varen kryesisht nga basti që do të vendosni. Nëse jeni i ri në lojë, është më mirë të vendosni baste të thjeshta në linjë që ofrojnë avantazhin më të ulët të shtëpisë dhe RTP-të më të larta.

Video Poker

Video poker ofron një pagesë bujare në të gjitha variantet e tij. Shumica video poker titujt premtojnë të paktën 96% në pagesa. Asnjë titull nuk mund të ketë një RTP nën 90%. Sigurohuni që të luani duart e duhura nëse dëshironi të zvogëloni skajin e shtëpisë.

Slots

Ndër lojërat më të pëlqyera për lojtarët janë lojërat elektronike. Janë të panumërta slot machines që ofrojnë norma pagese deri në 99%. Për ta bërë atë më emocionuese, lojtarët marrin rrotullime falas për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar.

Lojërat e reja të kazinosë me pagesë më të lartë
Cili është ndryshimi midis shkallës së pagesës dhe skajit të shtëpisë?

Cili është ndryshimi midis shkallës së pagesës dhe skajit të shtëpisë?

Si shkalla e pagimit ashtu edhe pjesa e avantazhit të shtëpisë japin një pamje më të qartë të probabilitetit për të fituar në kazinotë e reja në internet.

Buza e shtëpisë përfaqëson fitimin e kazinosë bazuar në bastin origjinal të lojtarit. Ai përcakton avantazhin numerik të kazinosë ndaj klientëve të saj. Lojërat me skajet e shtëpisë midis 5% dhe 1% vlerësohen nga kumarxhinjtë. Megjithatë, numrat nuk garantojnë asgjë, por një skaj më i vogël i shtëpisë interpretohet si një shans më i mirë për të fituar.

Norma e pagesës ose kthimi te lojtari (RTP) është përqindja e parave që lojtarët marrin mbrapsht. Diferenca midis shumave të basteve dhe pagesave mbulon kostot operative të kazinosë dhe marzhet e fitimit. Normat më të larta të pagesave përfaqësojnë më shumë çmime dhe shanse më të larta për të fituar.

Cili është ndryshimi midis shkallës së pagesës dhe skajit të shtëpisë?