MaChance

Age Limit
MaChance
MaChance is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisa
Trusted by
Curacao

About

Machance.com është një kazino ekskluzive në internet; apel për të gjithë lojtarët ndërkombëtarë në mbarë botën. Ky profesionist; Kazino online e sofistikuar dhe elegante u ofron entuziastëve të lojërave të të gjitha niveleve, mahnitjen dhe verbimin e Parisit dhe emocionet dhe emocionet e Las Vegasit.

Machance Casino u ofron lojtarëve lojërat më të mira të kazinosë në internet; të gjitha të mundësuara nga platformat më të fundit të lojërave nga ofruesit kryesorë si Betsoft, Play'n Go, Rival, Netent, Microgaming, Playson, lojë pragmatike dhe më shumë.

Lojtarët në Machancecasino.com do të përfitojnë nga bonuset dhe promovimet përrallore që ofrohen, si dhe një klub ekskluziv besnikërie VIP. Platforma u lançua në qershor 2018 (sipas rregullores së Curacao) dhe mbështet 6 gjuhë: anglisht, frëngjisht, Spanjisht dhe gjermanisht. Me kaq shumë për të pritur dhe mundësi të panumërta për të fituar të mëdha; Machance.com do të entuziazmojë dhe kënaqet, ndërkohë që ofron një përvojë të mbushur me aksione në kazino në internet.

MaChance

Games

Machance Casino ofron një zgjedhje të shkëlqyer lojërash – mbi 550 tituj të mrekullueshëm, të gjithë nga ofruesit kryesorë. Të preferuarat e mëdha të lojërave elektronike përfshijnë Good Girl Bad Girl, Lucky Pirates, Booming Seven Deluxe, Gemix, Art of the Heist, Alkemor's Tower, Rook's Revenge dhe Lady of Fortune.

Platforma e faqes është e përqendruar te lojtari dhe kështu, mbështet navigimin dhe modalitetin e luajtjes plotësisht intuitive. Koleksioni i plotë i lojës kategorizohet qartë në gjashtë seksione; Lojërat kryesore, lojërat më të fundit, xhekpotet, Slots, Lojëra në tryezë dhe të gjitha lojërat; kështu që nuk do ta keni problem të gjeni lojën tuaj të preferuar. Në kategorinë e lojërave tavoline, do të gjeni Roulette Amerikane dhe Evropiane, me një botim VIP, si dhe Blackjack Amerikan dhe Evropian dhe të tjerë. Ju lutemi vini re, të gjitha rezultatet e lojës gjenerohen në mënyrë të rastësishme dhe Machance Casino është një platformë e certifikuar e lojërave të ndershme.

Kjo platformë do t'ju tërheqë dhe magjeps që në fillim; ndjesia realiste dhe tregtarët virtualë do të shtojnë përvojën tuaj autentike të kazinosë në Vegas. Ka udhëzime të thjeshta për t'u ndjekur se si të luani lojërat dhe një opsion i lojës falas, për t'i testuar ato përpara se të luani për para të vërteta.

Bonuses

Si bonuset e mirëseardhjes ashtu edhe shpërblimet për lojtarët anëtarë janë jashtëzakonisht bujare. Përfitimet për lojtarët e rinj dhe ekzistues janë:

100% Bonus i mirëseardhjes: ne do të krahasojmë çdo depozitë (deri në 250 euro) që vendosni me një peng të barabartë nga ne. Shuma minimale për të depozituar është 20 euro.

ose 300% bonus mirëseardhjeje deri në 60 euro + 20 rrotullime falas.

20 rrotullime falas: Bonusi i mirëseardhjes nuk mjafton? Kështu mendon edhe Machance. Pra, menjëherë pas verifikimit të llogarisë suaj, ju merrni 20 rrotullime falas në krye të bonusit të mirëseardhjes.

Bonus Weekly Wheel Spin: Ndihmë surprizë për Machance - një herë në javë ata mund të rrotullojnë timonin për bonusin surprizë në depozitën e tyre të radhës.

Kthim parash deri në 100 euro: anëtarët mund të aplikojnë për një bonus ditor të kthimit të parave, në varësi të historisë së lojës.

VIP Club: 7 nivele unike të statusit VIP ju shpërblejnë me përfitime në rritje të primit të aksesit. Këto përfshijnë rritjen maksimale ditore të kthimit të parave të gatshme; Menaxher i dedikuar VIP, promovime speciale VIP, rrotullime falas në lojëra të reja, kufij më të lartë të depozitave dhe një bonus shtesë në ditëlindjet tuaja.

Në përgjithësi, skema e bonusit të Machance ju lejon të dyfishoni paratë tuaja në depozitën tuaj të parë; shijoni rrotullimet falas, rrotullimin unik të rrotës së bonusit, si dhe ofertat e kthimit të parave. Bonuset kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj Bonus Money Balance dhe kërkesat për bast janë të arsyeshme. Ekzistojnë gjithashtu udhëzime të qarta të lexueshme në dispozicion se si funksionojnë bonuset dhe termat dhe kushtet e tyre.

Payments

Në realitetin modern, siguria veçanërisht në çdo gjë që ka të bëjë me transferimin e parave është e domosdoshme. Machance Casino operon me standardet më të larta të sigurisë duke i bërë depozitat dhe tërheqjet tuaja të sigurta. Dijeni se transaksionet tuaja janë 100% të sigurta dhe informacioni juaj personal 100% konfidencial.

Faqja funksionon me të gjitha sistemet kryesore të sigurta bankare si Visa, MasterCard, Maestro, iDeal, PaySafeCard, Sofort, Bitcoins, Skrill ose Neteller.

Një veçori tjetër unike është Shërbimi Express Cashout, ku kërkesa juaj për tërheqje do të trajtohet brenda 24 orëve. Ekziston një kërkesë minimale për tërheqje prej 100 €. Përveç kësaj, nuk ka kosto të fshehura të përfshira në transaksionet tuaja, pasi ato janë të gjitha plotësisht falas.

Faqja monitorohet dhe kontrollohet rreptësisht për të parandaluar aksesin nga lojtarët e mitur dhe për të siguruar që faqja jonë t'ju japë privatësi të plotë.

Mobile

Machance Casino është gjithashtu i disponueshëm në një platformë të përshtatshme celulare të mbështetur nga të gjitha pajisjet mobile IOS dhe Android.

Support

Lojtarët tanë janë fitimi ynë më i rëndësishëm, kështu që ne e kuptojmë rëndësinë që të jemi të arritshëm për ta dhe të zgjidhim çdo problem që mund të lindë. Ekipi ynë miqësor i mbështetjes është aktualisht i disponueshëm në gjashtë gjuhë (anglisht, frëngjisht, spanjisht dhe gjermanisht. Së shpejti do të shtojmë më shumë gjuhë) nga ora 10 e mëngjesit deri në mesnatë CET për të ofruar zgjidhjen e tyre profesionale dhe informative për të gjitha shqetësimet tuaja. Ajo që është e mrekullueshme është se ju mund t'i kontaktoni ata nëpërmjet bisedës dhe telefonit të drejtpërdrejtë ose t'u dërgoni një email ose të plotësoni formularin e kontaktit në internet. Sigurohuni t'i referoheni seksioneve të T&C, rregullave të lojës dhe FAQ-ve të tyre, të cilat ofrojnë reagime për pyetjet më të zakonshme.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
American ExpressBitcoin
Cashlib
Credit Cards
Crypto
Debit Card
FastPay
Litecoin
Skrill
Sofort
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (15)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Edict (Merkur Gaming)
LuckyStreak
Mascot Gaming
Microgaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Rival
Ruby Play
Spinomenal
Tom Horn Gaming
iSoftBet