Maneki Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Maneki Casino
Maneki Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Pavarësisht nëse besoni në sharmin e fatit të mirë apo jo, do ta gjeni Maneki Casino një faqe fantastike kumari. Kjo kazino u lançua në vitin 2019 nga N1 Interactive dhe është e licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Ofron siguri të avancuar, turne me mace me fat, bonuse të jashtëzakonshme, një përzgjedhje të madhe lojërash dhe mbështetje 24/7 të klientit. Për më tepër, është se ju mund të shijoni të gjitha këto shërbime dhe shumë të tjera në telefonin tuaj celular ose kompjuterët tuaj personal.

Maneki Casino

Games

Me mbi 28 ofrues lojërash, biblioteka në Maneki Casino nuk është e kufizuar vetëm në internet lojëra elektronike. Ka shumë lojëra të tjera me letra dhe tavolinë ku mund të provoni fatin tuaj. Eshtë e panevojshme të thuhet se këto lojëra ndryshojnë në lojë dhe kërkojnë aftësi dhe strategji të ndryshme për të fituar.

Për më tepër, ka lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ku luani kundër tregtarëve të vërtetë njerëzor. Disa nga lojërat e njohura të tavolinës që mund të provoni përfshijnë Roulette, Blackjack, Baccarat dhe Video Poker.

Withdrawals

Po kështu, të gjitha tërheqjet përpunohen në çast. Minimumi që mund të arkëtoni është 20 € dhe maksimumi është 4000 € për transaksion. Disa nga metodat e njohura të transaksionit të disponueshme përfshijnë Neosurf, Neteller, Visa, Sofort, Paysafecard dhe të tjerët.

Promotions & Offers

Kazino Maneki ka oferta bonus tërheqëse të disponueshme për klientët e rinj dhe ekzistues. Përpara se të kërkoni bonusin, është thelbësore të lexoni termat dhe kushtet për të parë nëse keni të drejtë.

Paketa e bonusit të mirëseardhjes

Paketa e bonusit të mirëseardhjes është krijuar për të gjithë lojtarët e rinj. Macja me fat do t'ju shpërblejë deri në 333 € në tre depozitat tuaja të para plus 99 rrotullime falas. Sidoqoftë, duhet të depozitoni të paktën 10 € për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes. Gjithashtu, do t'ju duhet të zgjidhni midis dy bonuseve të mirëseardhjes:

Kotele me fat Bonusi i mirëseardhjes : Shpërblime deri në 333 € në tre depozitat tuaja të para;

Bonusi i mirëseardhjes i Cat Lucky: Shpërblime deri në 333 € në tre depozitat tuaja të para plus 99 rrotullime falas në slotin Big Win Cat nga Play'n GO.

Ju lutemi vini re se të gjitha këto bonuse u nënshtrohen kërkesave të bastit 45 herë përpara se të mund të arkëtoni fitimet.

Për më tepër, ka edhe promovime të tjera për klientët besnikë. Aktualisht, ju mund të kërkoni oferta si bonusi i rifreskimit të fundjavës, pikat e rrotullimeve falas të së enjtes dhe sloti i javës. Ka oferta të tjera ekskluzive për anëtarët VIP.

Software

Një nga avantazhet e të luajturit lojëra elektronike në Maneki Casino është se ato ofrohen nga më shumë se 28 zhvillues të ndryshëm. Disa nga emrat e mëdhenj në industrinë e lojërave elektronike përfshijnë NetEnt, Play'n GO, Yggdrasil, Thunderkick dhe shume te tjere. Për më tepër, lojërat variojnë nga lojëra elektronike tradicionale klasike deri te lojërat më të fundit të videove.

Ato janë të dukshme me grafikat e tyre me definicion të lartë, animacionet pa probleme, efektet solide të zërit, RTP-të e larta dhe pajtueshmërinë e tërthortë. Ju mund të luani lojëra elektronike të njohura si Great Rhino, Narcos, Twin Spin, Easter Eggs, Sweet Alchemy dhe më shumë.

Deposits

Maneki Casino e kupton rëndësinë e ofrimit të opsioneve të sigurta dhe të besueshme të pagesës. Si i tillë, do të gjeni shumë opsione depozitimi dhe tërheqjeje për të zgjedhur. Ndërsa të gjitha depozitat janë të menjëhershme, kufijtë për transaksion do të ndryshojnë në varësi të metodës së zgjedhur. Sidoqoftë, depozita minimale është 10 €, dhe maksimumi është 4000 €.

Përvoja e përgjithshme

Si përfundim, Maneki Casino nuk është vetëm tërheqëse, por gjithashtu ofron një nga përvojat më të mira të lojërave të fatit. Ka një koleksion të gjerë lojërash, opsione të shumta pagese, bonuse joshëse dhe promovime dhe shumë më tepër. Për më tepër, faqja e internetit është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Malta, e cila është e respektuar mirë në industrinë e iGaming. Prandaj, ne rekomandojmë Maneki Casino për të gjithë lojtarët

Total score7.7
Përfitimet
+ Ofron mbi 3200 lojëra
+ Kazino shumëgjuhëshe
+ Licenca MGA

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Hungareze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Afrika e Jugut
Austria
Finlanda
Gjermania
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Bluberi
Booming Games
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
Genesis Gaming
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Nyx Interactive
Old Skool Studios
PariPlay
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Sigma Games
Skillzzgaming
Spinomenal
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming