Mansion

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Mansion Casino ka qenë një hit që nga fillimi i tij në 2004. Është një degë e Mansion Ltd dhe konsiderohet ndër operatorët më të mëdhenj të kazinove në MB. Rezidenca funksionon me licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Ajo vjen me një dizajn të thjeshtë që ofron shpërqendrime minimale. Ai gjithashtu ka një aplikacion të shkarkueshëm.

Mansion

Games

Siç pritej nga një operator kryesor, kazino Mansion ofron një katalog të pakrahasueshëm lojërash me cilësi të lartë. Shumica e lojërave të ofruara mundësohen nga gjigandi i lojrave Playtech. Tifozët e pokerit do të jenë të emocionuar nga variante si Jacks or Better, Deuces Wild Multi-hand dhe Mega Jacks. Ruleta vjen në mbi 13 versione, duke përfshirë 3D, Mini, Amerikan, Evropian dhe Roulette Pro. Koleksioni i blackjack përbëhet nga Blackjack në MB, Blackjack Perfect, Blackjack Lucky, Blackjack Surrender, Duel Blackjack, Blackjack Progressive dhe Half Double Blackjack. Slots vijnë me tituj emocionues si Hellboy, Cashville, Motorhead, Tiger Stacks, Buffalo Blitz, Epic Ape dhe Gael Luck. Në meny janë gjithashtu lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë si ruleta live dhe blackjack.

Withdrawals

Pagesat nga kazino Mansion kryhen përmes Transfertës Bankare, Visa Debitit, Skrill, PayPal, Neteller, Visa Electron, ecoPayz dhe Maestro. Lojtarët mund të marrin para vetëm duke përdorur metodën që kanë përdorur për të financuar llogaritë e tyre. Pagesa minimale është vendosur në 20 dollarë. Tërheqjet përpunohen brenda 72 orëve, por mund të zgjasin deri në 7 ditë.

Monedhat

Kazino Mansion pranon monedhat e mëposhtme USD, AUD, ZAR, SEK, CHF, CAD, NZD, DKK, NOK, EUR, JPY, GBP, HKD. Pasi një lojtar zgjedh monedhën e tij/saj të preferuar kur bën pagesën e parë, ai duhet të qëndrojë me monedhën e zgjedhur. Ata nuk do të jenë në gjendje ta ndryshojnë atë në asnjë fazë në të ardhmen.

Bonuses

Ngjashëm me kazinotë e tjera kryesore, kazino Mansion ofron një ton stimujsh për lojtarët. Lojtarët e rinj marrin 100% bonus ndeshjeje deri në 500 € në depozitën e tyre të parë. Lojtarët e përmendur gjithashtu marrin një bonus të lartë prej 50% për depozitat mbi 2,000 €. Lojtarët besnikë mund të presin çmime në para dhe përfitime të tjera të shkëlqyera.

Languages

Kazino Mansion është një kazino shumëgjuhëshe që mbështet gjuhë si finlandisht, suedisht, gjermanisht, holandisht, italisht, frëngjisht dhe spanjisht. Gjuha standarde është anglishtja. Mbështetja dhe informacioni i faqes në internet ofrohet duke përdorur gjuhët e përmendura. Lista e gjuhëve të mbështetura nuk është e madhe, por përfshirja e gjuhëve kryesore duhet t'u përshtatet shumë lojtarëve.

Support

Një nga shenjat dalluese të kazinosë Mansion është kënaqësia e klientit. Sajti bën gjithçka në fuqinë e tij për të garantuar një përvojë emocionuese të lojërave. Dhe këtë e bën përmes mbështetjes së klientit 24/7. Lojtarët mund të marrin ndihmë duke dërguar me email pyetjet e tyre tek support@mansion.com. Faqja gjithashtu vjen me një seksion FAQ të krijuar mirë që ofron udhëzues.

Për lojtarët spanjollë, ekipi mbështetës është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9 e mëngjesit deri në 13 pasdite.

Deposits

Ka disa mënyra në të cilat lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre në Mansion. Lojtarët mund të plotësojnë përmes Maestro, Neteller, Skrill, Paysafecard, Visa Electron, PayPal, Mastercard, Transfertë Bankare, Giropay, Sofort, Entropay, iDeal dhe ecoPayz. Pagesa minimale e lejuar është 15 dollarë, ndërsa maksimumi 5,000 dollarë. Të gjitha depozitat duhet të pasqyrohen në llogarinë e lojtarit menjëherë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Switch
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (2)