Rishikimi i ri i bonusit të Mason Slots

Mason SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.1/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 400 dollarë + 100 rrotullime falas
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
Mason Slots is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Nëse jeni si shumica e lojtarëve të rinj, me siguri keni pyetur veten pse kazinotë konkurrojnë për bonuse. Mason Slots Casino ofron një përzgjedhje fantastike bonusesh në forma dhe madhësi të ndryshme që tërheqin një grup të ndryshëm lojtarësh. Disa nga promovimet emocionuese të paraqitura janë si më poshtë:

 • Oferta e mirëseardhjes: 200 euro në depozitë + 50 rrotullime falas
 • Marrëveshja e dytë e depozitës
 • Drops & Wins Ditore nga Pragmatic
 • Rrota e fatit
 • Rifresko Ofertën të Mërkurën
 • Rrotullime sekrete falas të hënave

Pavarësisht konkurrencës në rritje midis kazinove në internet, shpërndarja e bonuseve më tërheqëse të kazinosë shpesh përdoret për të tërhequr lojtarët në faqet e tyre të internetit. Mason slots kazino e re në internet ka të gjitha taktika të tilla.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Mason Slots Casino ka mbi 5000 lojëra nga më shumë se 30 zhvillues të ndryshëm, duke ju dhënë një gamë të gjerë zgjedhjesh. Të gjitha të disponueshme janë jackpote progresive, tituj me tematikë dhe, natyrisht, lojëra elektronike të ndryshme, si lojëra elektronike konvencionale, video slot machines dhe slot machines 3D. Koleksioni është i organizuar në kategori logjike për shfletim të thjeshtë dhe ju mund të gjeni të preferuarat tuaja duke përdorur kutinë e kërkimit dhe filtrin e zhvilluesve. Këtu janë disa kategori lojërash të njohura të ofruara në këtë kazino të re në internet

Slots

Ashtu si shumica e kazinove në internet, Mason Slots ka një zonë të madhe të dedikuar për lojëra elektronike. Këto lojëra elektronike janë të disponueshme në një sërë formatesh, duke përfshirë lojëra elektronike tradicionale me 3 rrotulla, lojëra elektronike me 5 rrotulla, lojëra elektronike me mega mënyra dhe variacione të tjera. Do të vini re gjithashtu se këto lojëra elektronike përfshijnë një sërë temash tërheqëse që i bëjnë ato shumë më të këndshme për t'u luajtur.

Lojërat më të njohura slot janë:

 • Wolf Gold
 • Ari i Gonzos
 • Libri i të Vdekurve
 • Kërkimi i Gonzos
 • Alice Cooper

Lojëra tavoline

Mos u mashtroni nga emri i kazinosë. Mason Slots nuk është vetëm për lojtarët e lojërave elektronike; kazino ofron gjithashtu një sërë lojërash të tjera kazino. Përveç lojërave elektronike, faqja ofron një shumëllojshmëri lojërash tavoline për lojtarët irlandezë. Ekziston një larmi lojërash blackjack, baccarat, ruletë dhe më shumë lojëra tavoline për të zgjedhur. Lojërat kryesore të tavolinës janë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Super Sic Bo
 • Tigri i Dragoit
 • Ëndrra tërheqëse

Lojëra Jackpot

Mason Slots përfshin gjithashtu një seksion të dedikuar për lojërat jackpot. Megjithëse lojërat elektronike përbëjnë shumicën e asaj që do të zbuloni këtu, ato nuk janë e vetmja gjë që do të gjeni. Për shembull, ruleta me çmim të parë dhe video poker janë të disponueshme. T

Vlera aktuale e jackpot-it mund të gjendet në këndin e sipërm majtas të shumicës së ikonave të lojës. Ka shumë shumëllojshmëri në shpërblimet progresive të jackpot-it në çdo kohë. Disa paraqesin çmime të vogla me vlerë disa mijëra dollarë, ndërsa të tjerët kanë jackpots miliona dollarësh.

Më poshtë janë disa nga titujt që do të gjeni në seksionin e jackpot-it:

 • Një natë në Paris
 • Bretkosa e parave të arta
 • Super rrotullat përfundimtare
 • Mëshira e perëndive
 • Charms dhe Tërfili

Kazino live

Mason Slots ka gjithashtu një kazino të shkëlqyer live për entuziastët e lojërave të fatit të vërtetë pasi kazinotë live janë bërë një trend i domosdoshëm në biznesin e iGaming në ditët e sotme. Pothuajse 200 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të disponueshme, duke përfshirë klasike si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Ka më shumë se 150 dhoma për të zgjedhur, secila me një tregtar të bukur dhe të aftë që kontrollon lojën. Ka shumë lojëra shtesë të drejtpërdrejta në dispozicion, si p.sh

 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Studio e futbollit (Top Card)
 • Side Bet City
 • Mega Ball i personit të parë
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje, dhe shumë të tjera

Software

Për shkak se ato ofrojnë lojërat që ju pëlqejnë aq shumë, ofruesit e softuerëve janë jetik për suksesin e çdo kazinoje në internet. Temat e lojës, statistikat që do të merrni, rregullat e lojës, rregulloret e tabelës dhe gjithçka tjetër që lidhet me një lojë të caktuar vendosen të gjitha nga kompanitë e softuerit.

Mason Slots ofron një përzgjedhje të larmishme të lojërave të kazinosë në internet me cilësi të lartë. Disa nga zhvilluesit më të mirë të lojërave në botë i kanë prodhuar këto lojëra. Më poshtë janë renditur disa shembuj:

 • QuickSpin
 • Play'n Go
 • Lojëra evolucionare
 • BetSoft
 • NetEnt
+1
+-1
Mbyll
Payments

Payments

Seksioni i Pagesave, i cili i kushtohet mënyrave të depozitimit dhe tërheqjes dhe kufijve minimalë dhe maksimalë, është i dobishëm. Ekzistojnë një sërë alternativash pagese në dispozicion, duke i bërë blerjet të shpejta dhe të thjeshta:

 • Kartë Debiti/Kredi: Visa, Mastercard, etj.
 • Kuletat elektronike: Skrill, Neteller, Neusurf, etj.
 • Transfertat bankare: Me siguri, iDebits
 • Kuponat: Paysafecards

Në varësi të vendit ku ndodheni, do të keni mundësi të ndryshme pagese. Shuma minimale e depozitës ose tërheqjes është 20 dollarë. Kërkesat për tërheqje përpunohen shpejt në Mason Slots Casino, shumica e tyre përfundohen shpejt. Tërheqja juaj do të autorizohet të paktën brenda 24 orëve.

Deposits

Për të depozituar në Mason Slots , hyni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe hapni faqen e arkëtarit duke klikuar butonin me gjendjen e llogarisë tuaj. Më pas, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës së depozitës përpara se të vendosni shumën. Për depozitat, zakonisht duhen disa sekonda për të reflektuar në llogarinë e lojrave.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Tërheqjet në Mason Slots janë gjithashtu të shpejta, pasi ju duhet vetëm të hapni seksionin e arkës dhe të zgjidhni opsionin tuaj të preferuar të pagesës. Pas kësaj, futni shumën për të tërhequr dhe konfirmoni pagesën, duke pasur parasysh se disa mënyra tërheqjeje mund të kërkojnë më shumë kohë për të përpunuar pagesat.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mason Slots ka një vlerësim të lartë 8.1 dhe ka funksionuar që nga 2021 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Mason Slots si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Mason Slots për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Mason Slots . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Mason Slots gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Mason Slots siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Mason Slots Casino debutoi në vitin 2020 me një koncept të bazuar pjesërisht në Frimasonët. Për momentin, përdoruesit kanë akses në një gamë të jashtëzakonshme argëtimi të ofruar nga veteranët e industrisë së lojrave.

Kazino Mason Slots është një faqe e mrekullueshme për të luajtur me mbi 4,500 lojëra elektronike dhe lojëra. Biseda e drejtpërdrejtë dhe ndihma me email janë të aksesueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Bëni një depozitë duke përdorur një nga opsionet e shumta të pagesës në dispozicion për të kërkuar menjëherë paketën tuaj të mirëseardhjes së muratorit të ri. Mason Slots është një kazino e re e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) dhe e rregulluar në internet. Kazinoja ka një dizajn unik të frymëzuar nga organizata sekrete masonike. Ka një përzgjedhje të jashtëzakonshme lojërash, një mori bonusesh, opsione të ndryshme pagese dhe shumë më tepër.

Masons Slots ka një mori opsionesh të shkëlqyera kërkimi për të ndihmuar lojtarët të zgjedhin lojërat që u përshtaten më shumë. Jo vetëm që ka lloje lojërash në shiritin e nënkategorisë, por ka edhe një filtër të ofruesit të softuerit dhe disa lloje sipas zgjedhjeve.

Do të kënaqeni duke luajtur në këtë kazino të re në internet.

Pse të luani në Mason Slots Casino?

Statusi i licencës së një kazinoje online është shenja e parë dhe shpesh më domethënëse e një vendi të sigurt dhe të besueshëm për të luajtur. Mason Slots Casino është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i njohur si një nga më prestigjiozët në biznes.

Si rezultat, faqja pritet të respektojë standarde specifike për të mbrojtur lojtarët dhe informacionin e tyre personal. Për ta bërë këtë, vetë faqja e internetit përdor teknologjitë e kriptimit dixhital. Të gjitha lojërat vlerësohen për drejtësi, dhe faqja ofron gjithashtu një shumëllojshmëri mjetesh dhe informacionesh të përgjegjshme të lojërave.

Kjo kazino është shumë miqësore dhe e sigurt për t'u luajtur.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Mason Slots . Vizitoni faqen Mason Slots dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Shumica e pyetjeve janë përgjigjur shumë mirë në Pyetjet e shpeshta zonë, por nëse keni nevojë të kontaktoni ekipin mbështetës, keni dy mundësi: email ose chat live, të dyja janë në dispozicion 24/7.

Ju mund ta dërgoni me email pyetjen tuaj tek support@masonslots.com ose përdorni formularin në faqen e mbështetjes për ta dorëzuar atë. Përndryshe, mund të përdorni opsionin e bisedës live për të marrë një përgjigje më të shpejtë.

Një anëtar i mirë dhe i ditur i ekipit mbështetës do të kujdeset për ju në çdo situatë.

Pse ia vlen të luhet në Mason Slots Casino

Mason Slots Casino është një zgjedhje e shkëlqyer nëse doni një faqe interneti të shpejtë dhe të përgjegjshme që funksionon mirë në platforma të ndryshme, një bollëk bonusesh të rregullta, një program besnikërie fitimprurëse dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash elektronike për t'u provuar.

Mungesa e disa zgjedhjeve të pagesës mund të jetë e meta e vetme e vogël e Mason Slots New Online Casino. Një opsion është zgjatja e periudhës së bonusit të mirëseardhjes, pasi kufizimi aktual pesë-ditor mund t'i bëjë lojtarët të nxitojnë. Ne gjithashtu do të dëshironim të shihnim Mason Slots të kuptonin se cilat lojëra u përkasin kategorive të ndryshme të kazinove.

Është e mrekullueshme të shohësh që Mason Slots ka të gjitha opsionet e licencimit, mbështetjen e klientit dhe pagesat e nevojshme. Për të gjithë ju rekomandohet shumë.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Mason Slots , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Ruletë, Slotat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Mason Slots ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Mason Slots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov