Megapari New Casino Rishikoni

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid CardsSkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY

About

Megapari.com është një libralidhës krejt i ri i themeluar në vitin 2019, që vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një Curacao liçensë. Platforma e librave sportiv është mirësjellje e BetB2B dhe lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe lehtë përmes emailit, verifikimit të telefonit ose mediave sociale. Libri i sporteve Megapari ofron shanse të shkëlqyera, më shumë se 300 baste alternative në ngjarjet kryesore, transmetim të drejtpërdrejtë dhe tërheqje pothuajse të menjëhershme. Seksioni i basteve sportive të Megapari ofron 60.000 ngjarje para ndeshjes çdo muaj nga më shumë se 45 sporte, ndërsa lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 300+ baste ekzotike në lojërat më të mira dhe 200+ në ato të voglat. Basketbolli dhe tenisi vijnë me shumë pengesa alternative. Rekuizitat e lojtarëve mund të gjenden gjithashtu, së bashku me shumë baste të drejtpërdrejta, gara me kuaj, zagarë dhe baste të reja.

Megapari

Games

Megapari ka një përzgjedhje të madhe lojërash duke filluar nga lojëra elektronike deri te lojërat e tavolinës. Përfshihen lojëra të njohura slot si 777 Bonus Mania, Lucky Forest dhe Dark Spells. Shtëpia gjithashtu përditëson rregullisht lojëra të reja slot. Lojërat në tavolinë në katalog përfshijnë ruletë , Blackjack , Keno , Bingo , Poker , dhe versione të ndryshme të Bakarat . Megapari është një lojë e menjëhershme kazino, që do të thotë se lojtarët duhet vetëm të shkruajnë adresën e faqes në shfletuesin e tyre dhe të fillojnë të luajnë. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu opsionin e kazinosë live duke aktivizuar transmetimin e drejtpërdrejtë në mënyrë që ata të mund të ndërveprojnë drejtpërdrejt me tregtarin sikur të ishin në kazino. Sajti ka prezantuar së fundmi një opsion shkarkimi.

Withdrawals

Viza , MasterCard , Portofolin Jeton, Skrill , Sticpay, Perfect Money, Epay, ecoPayz , Neteller, një numër platformash kriptomonedhash

Bonuses

Megapari u ofron lojtarëve të tyre të rinj a bonus mirëseardhjeje kur regjistrohen për t'u bashkuar me ta. Këto janë një baste bonus 100% të përputhur me Megapari bazuar në depozitimin tuaj të parë në llogari. Kjo përputhet deri në një maksimum prej 100 €, megjithëse depozitat më të vogla ende fitojnë bonusin dhe ju do të merrni baste një shumë bonus që është e njëjtë me shumën që depozitoni. Çdo javë Megapari do të llogarisë shumën totale që keni humbur nga bastet në sport dhe do t'ju japë kthim parash të basteve javore. Shuma e basteve të kthimit të parave është 3% e shumës totale të humbur në bastet e vendosura atë javë. Shuma minimale e kthimit të parave të gatshme është 1 USD dhe shuma maksimale që mund të merrni është 1000 USD. Kushtet e zbatueshme për të gjitha bonuset janë të disponueshme plotësisht në faqen e internetit të Megapari.

Payments

Numri i monedhave të pranuara është po aq i larmishëm. Në thelb, faqja përdor cilësimet e vendndodhjes për të përcaktuar monedhën e paracaktuar për përdoruesin. Bonuset e mirëseardhjes tregohen në monedhën vendase. Megjithatë, një lojtar mund të zgjedhë të ndryshojë monedhën e tij të preferuar. Euro dhe dollari janë monedhat kryesore në Megapari.

Languages

Megapari është një faqe interneti me një vizion global duke u bazuar në opsionet gjuhësore të disponueshme. Ka rreth 60 opsione gjuhësore, që do të thotë se njerëzit nga pothuajse çdo rajon i botës mund të hyjnë në faqen në një gjuhë që u përshtatet atyre. Gjuhët kryesore si anglisht , kineze , portugalisht, greke , holandeze dhe turk janë të gjitha të disponueshme në meny.

Software

Faqja e internetit Magapari mund të jetë frikësuese herën e parë që i hedh sytë mbi të. Faqja është e mbushur plot me ngjarje bastesh. Në shikim të parë, ju takoni ngjarje aktualisht aktive që mbushin pjesën e mesme të ekranit. Në të majtën tuaj, ka të gjithë titujt e turneut në dispozicion për të bastuar. Këndi i sipërm majtas përmban ikona të metodave të disponueshme të pagesës, mbështetjes, statistikave, rezultateve dhe ofertës aktuale të bonusit. Në këndin e sipërm djathtas, do të hapni skedat për hyrjen, regjistrimin, cilësimet, zonën kohore dhe përzgjedhjen e gjuhës së faqes. Ekziston gjithashtu një menu që përmban kategoritë e disponueshme në Megapari si Sportet, Live, TOTO, Esports, Promo, Kazino, Kazino live dhe shumë të tjera. Këto kategori mund të përdoren për të hyrë në departamente të ndryshme të disponueshme në platformë. Në përgjithësi, faqja është miqësore për përdoruesit me një plan urbanistik të lehtë për t'u kuptuar. Pavarësisht se ka shumë gjëra që e bëjnë faqen e mirëseardhjes të ndihet si një kabinë për shkak të shumë butonave, gjithçka është e qartë kristal, aq sa nuk do t'ju duhet më shumë se një minutë për të fluturuar me Megapari.

Support

Libri sportiv ka një chat live funksioni i vendosur në të djathtë të faqes së lojërave të fatit dhe disa adresa emaili që mund t'i përdorni për të kontaktuar mbështetjen e klientit. Duke pasur parasysh këto pika, përdorni emailet e mëposhtme kur kërkoni një zgjidhje për një problem të llogarisë MegaPari.

Deposits

Viza , MasterCard , Jeton Wallet, Skrill, Sticpay, Perfect Money, Epay, ecoPayz , Neteller , një numër platformash kriptomonedhash Këto janë kryesoret (ka edhe të tjera në gjeo të ndryshme)