Megaslot

Age Limit
Megaslot
Megaslot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

About

E themeluar në vitin 2020, Megaslot është ndër sipërmarrjet më të reja në pronësi të N1 Interactive Ltd, një operator i njohur i kazinove malteze. Kjo është e njëjta kompani që drejton SlotWolf Casino, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino, dhe DuxCasino . Megaslot është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Megaslot

Games

Megaslot ka një përzgjedhje të mirë të lojërat e kazinosë në internet , duke përfshirë ruletin, blackjack, poker, bingo, lojëra elektronike, jackpot, e kështu me radhë. Disa nga lojërat më të mira përfshijnë Book of Aztec dhe Book of Dead. Përveç lojërave të kazinosë në internet, ekziston një kazino live me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë transmetuar nga disa prej kazinove më të njohura në planet.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, opsionet janë gjithashtu fleksibël. Fituesit me fat mund të tërheqin pasurinë e tyre në VISA, MasterCard, Neteller, QIWI, Trustly, ecoPayz, Rapid, Instadebit , Interact Transfer, Transfer Bankar, dhe Skrill . Këtu gjithashtu, ka kufizime transaksionesh. Shuma minimale e tërheqjes është 30 €, ndërsa shuma maksimale e tërheqjes për transaksion është 5,000 €.

Monedhat

Përveç funksionalitetit shumëgjuhësh, platforma Megaslot është multivalutore. Deri më tani, monedhat e disponueshme janë Euro (EUR), Dollar Kanadez (CAD ), Dollar Amerikan (USD), Dollar i Zelandës së Re (NZD), zloty polake (PLN), Rand i Afrikës së Jugut (ZAR), Krona Norvegjeze (NOK ), dhe jenit japonez (JPY). Monedha e preferuar vendoset gjatë procesit të regjistrimit dhe mund të ndryshohet më vonë.

Bonuses

Megaslot ka një gamë të gjerë promovimesh dhe bonusesh, ashtu si kazinotë e tij simotra. Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga bonusi i depozitës plus rrotullimet falas në depozitën e tyre të parë. Ka gjithashtu bonuse të larta rul , bonuse të rregullta të ringarkimit dhe një program VIP. Ju lutemi vini re, këto promovime kanë kërkesa për bast.

Languages

Megaslot synon të shërbejë lojtarë nga të gjitha anët e botës. Si një kazino ndërkombëtare, ai mbështet disa gjuhë, duke përfshirë anglisht (MB), anglisht (CA), gjermanisht, japonisht, finlandez , frëngjisht, portugalisht, bullgarisht, koreane, norvegjeze, kineze , italisht, polake, greke dhe spanjolle. Lojtarët mund të kalojnë në gjuhën e tyre të preferuar në çdo kohë duke përdorur menynë e gjuhës lart djathtas.

Mobile

Megaslot është një marrëveshje e shkëlqyeshme për entuziastët e rastësishëm të kazinove në internet dhe lojtarët e kalitur që kërkojnë një përvojë autentike të kazinosë në internet. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme; nuk kërkohen instalime softuerësh. Megaslot është gjithashtu ideale për kumarxhinjtë në lëvizje me mirësjellje të aplikacionit celular (Android) i optimizuar për lojëra celulare .

Software

Për të siguruar që lojtarët të marrin marrëveshjen e vërtetë, Megaslot ka bashkëpunuar me disa të njohur softuer i kazinosë në internet shitësit. Lista përfshin kompani si Amatic Industries, BetSoft, Evolution Gaming, ELK Studios, Quickspin , Microgaming, Endorfina , Pragmatic Play Ltd, dhe NetEnt, vetëm për të përmendur disa. Me një shumëllojshmëri të tillë, Megaslot është në gjendje të kënaqë shijet e lojtarëve të ndryshëm.

Support

Për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të qetë të lojërave, Megaslot ka investuar në një infrastrukturë të fuqishme të shërbimit ndaj klientit. Ekziston një bisedë e drejtpërdrejtë, e cila garanton reagime të menjëhershme. Përveç bisedës live, Megaslot ka një seksion të detajuar FAQ që ndan disa nga pyetjet më të zakonshme të bëra nga lojtarët dhe përgjigjet e tyre.

Deposits

Për të fituar para të vërteta, lojtarët duhet të vendosin para të vërteta. Opsionet e depozitave të disponueshme përfshijnë Skrill, Neteller, Transfertë Bankare, ecoPayz, QIWI, Klarna , MasterCard, VISA, Yandex, Zimpler, Interac Online, Trustly, dhe AstroPay , vetëm për të përmendur disa. Për rekord, ekziston një kufi minimal i depozitave prej 20 € dhe një kufi maksimal depozitimi prej 5,000 €.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (2)
Curacao
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Baccarat
Bast në Futboll
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean StudCrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Kazino HoldemPai GowPoker
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Credit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
GiroPay
Interac
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
Yggdrasil Gaming