Melbet

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Melbet

MelBet është një kazino e fuqishme për baste në një mori ligash, lojëra kazinoje dhe ngjarje sportive. U lançua në vitin 2012 nga Tuktia Limited dhe operohet nga Pelican Entertainment Limited. Faqja ka një kombinim të shkëlqyer të të verdhës, të bardhës dhe të zezës si temë, duke i dhënë asaj një dizajn tërheqës dhe një sfond simpatik të lezetshëm.

Games

Biblioteka e lojërave të MelBet ka mbi 2400 lojëra kazino. Lojtarët mund të bastojnë para të vërteta në lojërat e tavolinës, lojëra elektronike , video poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Slotet e njohura përfshijnë Crystal Mania, Fruit Zen dhe Sugar Glider. Adhuruesit e lojërave të tavolinës mund të luajnë poker, blackjack, baccarat dhe ruletë ndërsa variacione të ndryshme të video-pokerit si Deuces Wild dhe Double Joker ekzistojnë. MelBet ka lloje të kazinove celularë, të menjëhershëm dhe të drejtpërdrejtë. MelBet Casino ka një pajtueshmëri të shkëlqyer celular dhe lojtarët mund të përdorin çdo shfletues për të hyrë në kazino celulare MelBet dhe për të luajtur. Nga App Store, lojtarët mund të marrin aplikacionin celular të kazinosë për IOS dhe versioni i MelBet Mobile Casino për Android është i disponueshëm për shkarkim në faqen e tyre.

Withdrawals

Lojtarët mund të bëjnë tërheqje duke përdorur transferta bankare përmes institucioneve financiare të zgjedhjes së tyre, në varësi të vendit ku jetojnë. Ata gjithashtu mund të përdorin Perfect Money, Paykasa Voucher, MTS, Jeton, Beeline, Tele2, Siru Mobile, ECOBANQ, Neteller, MegaFon, Sticpay dhe Payeer. Pranohen gjithashtu kriptomonedha si Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Bitcoin Gold, Ripple, Verge, Dash.

Bonuses

Kazino MelBet ka bonuse mbresëlënëse për të gjithë lojtarët. Me një paketë të bollshme mirëseardhjeje, të ardhurit gëzojnë 50% Bonus ndeshjeje dhe 30 rrotullime falas me hapjen e llogarive të lojërave. Lojtarët e rregullt trajtohen me oferta të bollshme mujore, kthim parash VIP, bonuse për ditëlindje, bonuse depozitash dhe rrotullime falas. Ekziston edhe një program besnikërie për lojtarët besnikë.

Languages

MelBet pranon gjithashtu më shumë se 30 gjuhë të përdorura në mbarë botën. Anglishtja, gjermanishtja, spanjishtja dhe frëngjishtja janë gjuhë të njohura evropiane të përdorura në vende të ndryshme anembanë globit. Lojtarët që nuk njohin gjuhët e mësipërme mund të përdorin portugalisht, kinezisht, rumanisht, ukrainas, norvegjeze, hungarisht, estonez, persisht, koreanisht, finlandisht, rusisht, greqisht, bjellorusisht, azerbajxhanisht letonisht, tajlandisht, vietnameze dhe uzbekisht. Lojtarët mund të vendosin llogaritë e tyre MelBet në monedhën e tyre të dëshiruar. Grupi i pasur i monedhave për të zgjedhur formën përfshin dollarë australianë, juan kinez, dollarë kanadezë, korona norvegjeze, euro, zloty polake, korona suedeze, rubla ruse — këto janë vetëm disa nga monedhat e shumta të disponueshme në MelBet. Pranohen gjithashtu kriptomonedha si Bitcoin, Ethereum, Dogecoin dhe Litecoin.

Software

Salla e lojërave MelBet është shtëpia e një morie zhvilluesish të vlerësuar dhe të njohur mirë. Microgaming ka lojëra emocionuese si Jurassic Park, Double Xposure dhe Mega Moolah ndërsa NetEnt argëton me Wild Reels, Cascading Reels, Starburst, Swirly Spin dhe më shumë. Pragmatic Play sjell lojërat e kërkuara të John Hunter dhe Sweet Bonanza. Betsoft, Wazdan dhe Play'n GO janë gjithashtu të akomoduara.

Support

Lojtarët që përjetojnë sfida gjatë lojës në sajt nuk do të kenë nevojë të shqetësohen. Ekziston një sistem mbështetës i përgjegjshëm dhe mund të kontaktoni ekuipazhin mbështetës në mbështetjen e MelBet përmes emailit. Ekzistojnë gjithashtu biseda të drejtpërdrejta dhe lojtarët që kërkojnë përgjigje në kohë mund të kontaktojnë ekipin përmes numrit të telefonit të dhënë.

Deposits

MelBet ofron opsione të përshtatshme depozitash . Pagesat me karte si MasterCard dhe Viza përpunohen brenda shtatë ditëve, por pagesat super të shpejta përmes Paykasa dhe AstroPay përpunohen brenda 15 minutave. Opsione të shumta të portofolit elektronik si Neteller , Paratë e përsosura , ecoPayz , Jeton dhe Qivi portofolin pranohen. Siru Mobile, MegaFon, Beeline dhe Tele2 janë opsione të shkëlqyera me siguri të lartë për lojtarët tepër të kujdesshëm.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan