Kazinotë më të mira të reja online me Credit Cards

Kartat e kreditit janë një mënyrë shumë e popullarizuar pagese në të gjithë botën. Ka shumë pak shitës me pakicë në internet që nuk pranojnë kartat e kreditit si një mënyrë pagese. Pavarësisht nëse i përdorni për të paguar për depozitat e reja të kazinosë në internet ose vetëm pak terapi me pakicë, ato mund të jenë shumë të dobishme.

Jo të gjithë mund të kenë një kartë krediti. Shumë do të varen nga statusi personal, por duke qenë se është një nga metodat më të përdorura të depozitave që pranojnë kazinotë, mund të jetë me vlerë të merret në konsideratë. Vlen të bëni një kërkim të vogël për të mësuar rreth kartave të ndryshme të disponueshme.

Kazinotë më të mira të reja online me Credit Cards
Depozitë me Karta KreditiÇfarë janë kartat e kreditit?
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Ndër kazinotë e reja më të mira të bitcoin është BetWinner, një kazino në internet në pronësi të HARBESINA LTD, dhe e drejtuar nga PREVAILER BV. Një gjë e mrekullueshme për BetWinner është se ajo ka një kazino dhe një libralidhës.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino me reputacion që ka qenë në industrinë e lojërave të fatit që nga viti 2003. Është në pronësi dhe operuar nga Bayton Ltd sipas rregullores nga Autoriteti i Lojërave Malteze. Faqja e kazinosë ndihet moderne dhe përfshin disa gurë të çmuar dhe kube rozë. Faqja është e besueshme, e besueshme dhe mbështetet nga eCOGRA.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kompani në pronësi dhe operuar nga TechSolutions Group NV, i njëjti operator lojrash pas National Casino dhe 22Bet. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Një gjë në lidhje me 20Bet Casino është se ajo përfshin gjithashtu një libralidhës për adhuruesit e basteve sportive.

Deri në 500 euro + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Deri në 500 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino ka qenë një hit që nga fillimi i tij në 2004. Është një degë e Mansion Ltd dhe konsiderohet ndër operatorët më të mëdhenj të kazinove në MB. Rezidenca funksionon me licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Ajo vjen me një dizajn të thjeshtë që ofron shpërqendrime minimale. Ai gjithashtu ka një aplikacion të shkarkueshëm.

Deri në 975 dollarë + 300 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots Casino është një faqe lojërash e gjeneratës së re të teknologjisë së lartë që kombinon Bitcoin Gaming me kumarin në monedhë fiat për t'u dhënë lojtarëve të ditëve moderne një përvojë të gjithanshme. Dama NV menaxhon operacionet sipas një licence nga ligjet e Curaçao. Kazinoja është krijuar duke pasur parasysh interesat e lojtarëve. Si i tillë, anëtarët marrin shpërblime të mrekullueshme të regjistrimit, metoda të besueshme bankare, mbështetje të disponueshme për klientët dhe më shumë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino ofron një përzgjedhje masive të mbi 600 lojërave kazino nga liderët e industrisë në kërkesë, Microgaming. Ne ofrojmë siguri superiore dhe respektojmë standardet e ndershme të lojërave. Dhe, ne ofrojmë një koleksion të besueshëm të metodave bankare me përdorim të shpejtë për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Spin Casino e merr seriozisht sigurinë, lojën e ndershme dhe ligjshmërinë. Kjo është arsyeja pse ne jemi krenarë për miratimin tonë nga mbikëqyrësi i nderuar në internet, eCOGRA.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

  Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  BetMaster.io është një platformë kumari që lejon klientët të bastojnë në eSports, sporte virtuale, sporte përveç lojërave të kazinosë. Pas kësaj kazinoje është një kompani e madhe iGaming me bazë në Qipro, e njohur si Reinvent Ltd. Operacionet në BetMaster rregullohen nga qeveria e Curacao. Faqja përmban një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi që është shumë e lehtë për t'u naviguar.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Bettilt është një faqe kumari që vepron si një kazino dhe një librari sportive. Ajo u krijua në 2016 nga Abudantia BV Kjo kazino operon me licencë nga Curacao. Bettilt është një kazino e sigurt. Faqet e saj të internetit vijnë me enkriptim SSL 2048-bit për të siguruar sigurinë maksimale të lojtarit. Në përgjithësi, kazino premton një përvojë të pastër dhe argëtuese të lojërave.

   300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

   100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Megapari.com është një libralidhës krejt i ri i themeluar në vitin 2019, që vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një Curacao liçensë. Platforma e librave sportiv është mirësjellje e BetB2B dhe lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe lehtë përmes emailit, verifikimit të telefonit ose mediave sociale. Libri i sporteve Megapari ofron shanse të shkëlqyera, më shumë se 300 baste alternative në ngjarjet kryesore, transmetim të drejtpërdrejtë dhe tërheqje pothuajse të menjëhershme. Seksioni i basteve sportive të Megapari ofron 60.000 ngjarje para ndeshjes çdo muaj nga më shumë se 45 sporte, ndërsa lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 300+ baste ekzotike në lojërat më të mira dhe 200+ në ato të voglat. Basketbolli dhe tenisi vijnë me shumë pengesa alternative. Rekuizitat e lojtarëve mund të gjenden gjithashtu, së bashku me shumë baste të drejtpërdrejta, gara me kuaj, zagarë dhe baste të reja.

    100% deri në 300 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Jackpote ditore
    • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
    • 1000+ lojëra elektronike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Jackpote ditore
    • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
    • 1000+ lojëra elektronike

    E themeluar në vitin 2000, BetVictor është ndër platformat më të mira të lojërave të fatit në internet sot. Kazinoja është në pronësi të BetVictor Limited, e cila është e licencuar dhe e rregulluar në disa juridiksione, duke përfshirë Britaninë e Madhe, Irlandën dhe Gjibraltarin. Ndërsa filloi si një libër sportiv, BetVictor tani e ka lojërat e kazinosë në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë gjithashtu.

    200 € + 200 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 20+ opsione pagese
    • Depozita minimale e ulët
    • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 20+ opsione pagese
    • Depozita minimale e ulët
    • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

    E themeluar në vitin 2020, Megaslot është ndër sipërmarrjet më të reja në pronësi të N1 Interactive Ltd, një operator i njohur i kazinove malteze. Kjo është e njëjta kompani që drejton SlotWolf Casino, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino, dhe DuxCasino . Megaslot është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

    Bonus deri në 50% mbi 300 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Kazino e re në internet
    • Më shumë se 6000 lojëra
    • Seksione të shumta të lojërave elektronike

    JV Spin Casino është një faqe interneti e re në pronësi të Zavbin Ltd. Ajo u prezantua së fundi në treg me mbi 7000 lojëra për të zgjedhur. Sajti ka disa veçori dhe oferta mahnitëse të tilla si rrotullime falas pa depozita. Është i aksesueshëm për lojtarët e kazinove në mbarë botën, me seli në Qipro dhe një licencë nga Curacao.

    Deri në 250 € + 20 rrotullime dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

    Machance.com është një kazino ekskluzive në internet; apel për të gjithë lojtarët ndërkombëtarë në mbarë botën. Ky profesionist; Kazino online e sofistikuar dhe elegante u ofron entuziastëve të lojërave të të gjitha niveleve, mahnitjen dhe verbimin e Parisit dhe emocionet dhe emocionet e Las Vegasit.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Depozitë me Karta Krediti

    Depozitë me Karta Krediti

    Në pjesën më të madhe, depozitimi në një nga kazino të reja në internet do të jetë shumë e lehtë. Një kartë krediti funksionon në të njëjtën mënyrë si një Kartë debiti. Përdoruesi ka një llogari me ofruesin e kartës së kreditit - zakonisht një bankë - dhe më pas ose do ta regjistrojë kartën në kazinonë online në mënyrë që të mund të përdoret për të bërë depozita të shpejta dhe të lehta. Ose, mund të përdoret si një një herë transaksion, kështu që detajet e kartës nuk ruhen. Do të varet shumë nga mënyra se si funksionon kazinoja në internet.

    Përdoruesit do t'i kërkohet të konfirmojë transaksionin dhe disa banka ose ofrues kanë një hap shtesë sigurie për transaksionet në internet, ku mbajtësit të llogarisë mund t'i kërkohet të fusë disa karaktere nga një fjalë kyçe ose fjalëkalim në mënyrë që ofruesi të mund të verifikojë se është mbajtësi i llogarisë që kryen transaksionin. Shuma kreditohet në llogarinë e kazinosë dhe përdoruesi mund të fillojë të luajë lojra kazino me ato fonde.

    Mund të jetë gjithashtu e lehtë të tërhiqesh nga një kazino e re në internet në një kartë krediti, por ia vlen të kontrollosh për t'u siguruar që karta do të pranojë këtë lloj transaksioni.

    Depozitë me Karta Krediti
    Çfarë janë kartat e kreditit?

    Çfarë janë kartat e kreditit?

    Kartat e kreditit janë një mënyrë për të bërë pagesa që janë të lidhura me një llogari krediti. Kjo është një llogari ku mbajtësi i llogarisë nuk depoziton para për të shpenzuar, por ofruesi pranon që ata mund të shpenzojnë një shumë të caktuar me kredi, të cilat më pas duhet t'i paguajnë. Ata do të marrin një deklaratë mujore që tregon se çfarë kanë shpenzuar dhe sa duhet të paguajnë.

    Llogaria e kartës së kreditit nuk duhet të paguhet plotësisht çdo muaj, por pagesa minimale zakonisht do të jetë një përqindje - si 5% - e shumës së borxhit. Interesi zakonisht paguhet nëse shlyhet vetëm një pjesë e shumës së borxhit, dhe në shumicën e llojeve të llogarive, mund të ndodhë që nëse shuma e marrë hua shlyhet plotësisht, nuk ka interes.

    Llogaritë e kartës së kreditit do të varen nga statusi - nëse aplikanti ka një vlerësim të dobët të kreditit, ai mund të mos lejohet të ketë një kartë. Megjithatë, të gjithë ofruesit janë të ndryshëm dhe kanë kritere të ndryshme për huadhënie. Një kartë krediti është një mundësi e shkëlqyer për pagesat e menjëhershme në internet. Si një nga më të mirët metodat e depozitimit, kazinotë do të pranojnë lloje të ndryshme kartash dhe përdoruesi do të duhet të kontrollojë se cilat mund të përdoren.

    Çfarë janë kartat e kreditit?