Kazinotë më të mira të reja online me Kazino me kriptomonedha

Bota e kazinove në internet në 2023/2024 po rritet çdo ditë. Me interesin masiv për kriptovalutat, gjithnjë e më shumë kripto-kazino të reja po shfaqen.

Kombinimi i kriptos dhe kazinove ofron një eksperiencë të jashtëzakonshme për çdo bastues. Natyrisht, çdo kazino e re e kriptove ka pikat e forta dhe të dobëta, duke ofruar lojëra të ndryshme kazino, oferta bonus, gjithashtu duke ofruar opsione të ndryshme të kazinosë celulare, kështu që mund të jetë pak sfiduese për secilin lojtar që të zgjedhë platformën më të mirë në internet për vete.

Qëllimi i rishikimit të thelluar të sotëm është të prezantojë faqet më të reja të kripto-kazinove në internet që lojtarët nga e gjithë bota mund të kënaqen duke luajtur. Lista gjithëpërfshirëse do të përbëhet nga kazinotë më të mira të reja të kriptove që kombinojnë sa më shumë përfitime për lojtarët që të jetë e mundur, të cilët kërkojnë përvoja të reja dhe më emocionuese të basteve kripto.

Kazinotë më të mira të reja online me Kazino me kriptomonedha
Aarav Menon
ExpertAarav MenonExpert
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Kazinotë më të mira të reja kripto

Kazinotë më të mira të reja kripto

Kazinotë e reja të kriptove shfaqen pothuajse çdo ditë, duke ofruar mundësi të ndryshme për bastorët e saj. Për të ndihmuar secilin lojtar, ekipi i CasinoRank.com përpiloi një listë të kazinotë më të mira të reja të kriptove në internet, duke përfshirë si kazinotë e reja ashtu edhe ato që sapo prezantuan pagesat me kripto.

Kazinotë më të mira të reja kripto
Si teston CasinoRank kazinotë e reja kripto

Si teston CasinoRank kazinotë e reja kripto

Procesi për ekipin CasinoRank për të zgjedhur se cilat janë faqet më të mira të reja të kazinove kripto në internet është i gjatë dhe i fokusuar në shikimin e çdo aspekti të platformës së re të basteve. Këtu janë disa nga kriteret e rëndësishme që ne kërkojmë për të shtuar ndonjë kazino në listën kryesore të kripto-kazinove.

Licencimi dhe rregulloret

Gjëja e parë që kalon ekipi CasinoRank për të gjetur nëse ia vlen ndonjë kazino e re kripto, është licencimin dhe rregulloret që ka. Nëse kazinoja e kalon këtë test, është një hap më afër hyrjes në listën e faqeve kryesore të reja të kriptove.

Eksperienca e perdoruesit

Është shumë e rëndësishme që çdo kazino të ketë një platformë miqësore për përdoruesit, e cila ofron navigim të lehtë dhe lojë të qetë, kështu që kjo është gjëja tjetër që testohet.

Lojërat e kazinosë

shumëllojshmëri lojërash kazino është një tjetër faktor thelbësor. Lojtarët janë vazhdimisht në kërkim të lojërave të reja që kanë një lojë emocionuese dhe pagesa të larta.

Oferta bonus

Kazinotë kripto janë të njohura për to oferta bujare bonus, por disave ende u mungon ndonjë prej tyre. Pra, ekipi i CasinoRank kalon me kujdes çdo ofertë bonus të disponueshme dhe gjithashtu përmes rregullave dhe kërkesave të tij për të kontrolluar nëse ato janë të mundshme të përmbushen.

Aplikacionet celulare

Në ditët e sotme, të gjithë lojtarët përdorin pajisje celulare për të luajtur lojëra kazino, kështu që kriteri i të paturit të aplikacioneve të duhura celulare është i domosdoshëm për çdo kazino të re kripto-përdorur në internet.

Mbështetja e Klientit

Gjëja shumë e rëndësishme për çdo kazino të re në internet është mbështetja e klientit që ofron, në mënyrë që çdo lojtar të mund të kontaktojë lehtësisht dhe të marrë përgjigje për të gjitha pyetjet e tij.

Monedhat që janë përdorur në të vërtetë

Një tjetër gjë që CasinoRank po teston përpara se të shtojë ndonjë kazino të re në top listën, është ajo se çfarë kriptosh pranohet në të vërtetë. Kazinotë me kriptove në modë që shumica e njerëzve tashmë i kanë janë të preferuara, pasi nuk kërkohet shkëmbim ose blerje monedhash të reja.

Çfarë e bën kazinonë të dallohet nga të tjerët

Dhe këtu është diçka që mund të luajë një rol të madh. A ka ndonjë opsion të kufizuar, lojëra ekskluzive ose bonuse, apo ndonjë gjë tjetër që mund të trajtohet si një arsye për të ndjekur pikërisht këtë kazino?

Ekipi i CasinoRank është gjithmonë duke u siguruar që të kontrollojë çdo detaj të vetëm në lidhje me çdo faqe të re kripto-kazinoje në internet. Kalimi i çdo rishikimi të kazinosë do t'i ndihmojë lojtarët të vendosin nëse kazinoja është zgjedhja e përsosur për ta dhe pse ata në të vërtetë duhet t'i bashkohen.

Si teston CasinoRank kazinotë e reja kripto
Lista kontrolluese përpara se të luani në kazinotë e reja Crypto

Lista kontrolluese përpara se të luani në kazinotë e reja Crypto

Procesi që CasinoRank të gjejë faqet më të mira të kripto-kazinove është gjithëpërfshirës dhe i gjatë. Sidoqoftë, çdo lojtar duhet gjithashtu të marrë parasysh të ketë një listë kontrolli përpara se të hapë një llogari në çdo kazino të re kripto në internet.

 • Çdo lojtar duhet t'i hedhë një sy rishikimit të kazinosë të CasinoRank, i cili ofron informacion të detajuar në lidhje me kazinonë specifike,
 • Lojtarët duhet të përgatisin një portofol për të qenë në gjendje të depozitojnë në kazinonë e zgjedhur të kriptove,
 • Kjo portofol kripto duhet të financohet, në mënyrë që lojtari të jetë në gjendje të depozitojë në kazinonë kripto,
 • Rregulloret e kriptove janë një tjetër gjë për t'u marrë parasysh. Secili vend ka disa ligje specifike në lidhje me zotërimin dhe përdorimin e kriptove, madje edhe për lojërat e fatit, kështu që është e rëndësishme që secili lojtar t'i hedhë një sy këtyre rregullave për vendin ku jeton
 • Njohuritë e teknologjisë së bllokimit nuk janë shumë të lehta për t'u kuptuar, por çdo lojtar që dëshiron të fillojë një udhëtim në kripto-kazino duhet të dijë bazat e kësaj teknologjie për të gjurmuar me sukses transaksionet,
 • Kripto është para, kështu që duhet trajtuar si para. Çdo lojtar duhet të vendosë kufij, pavarësisht nëse ai luan me kripto.
Lista kontrolluese përpara se të luani në kazinotë e reja Crypto
Si të krijoni një portofol kripto për një kazino të re kripto

Si të krijoni një portofol kripto për një kazino të re kripto

Një nga hapat e parë që duhet të bëjë një lojtar për të filluar të luajë në çdo kazino në internet është të krijojë një llogari në portofolin kripto dhe ta financojë atë. Kriptovalutat janë asete dixhitale që mund të mbahen vetëm brenda kuletat dixhitale. Në fakt, ato janë të ngjashme me kuletat elektronike dhe kuletat e zakonshme, qëllimi i të cilave është të mbajnë fonde, në këtë skenar, kriptomonedha.

Për fat të mirë, procesi i krijimit të një llogarie të portofolit kripto dhe financimi i tij është shumë i thjeshtë dhe mund të zgjasë vetëm disa minuta.

Këtu janë hapat për të vendosur një portofol kripto:

 1. Zgjidhni ndonjë nga kuletat më të mira të kriptove,
 2. Hyni në faqen e saj zyrtare dhe shkoni te formulari i regjistrimit,
 3. Shkruani të gjitha detajet e kërkuara për llogarinë,
 4. Verifikoni portofolin e kriptove duke shkuar në e-mail dhe duke klikuar butonin e aktivizimit,
 5. Mbushni portofolin kripto duke përdorur çdo llogari bankare, kartë debiti/kredi ose ndonjë tjetër mënyra e disponueshme e pagesës.

Shumëllojshmëria e kripto-portofoleve është e madhe këto ditë. Në thelb ka qindra kripto-portofolë që mund të përdoren në çdo vend të vetëm. Pra, kur një lojtar zgjedh një portofol, ai duhet të kërkojë disa faktorë kryesorë.

Taksat

Kuletat më të mira të kriptove kanë taksa të ulëta për transaksionet, shkëmbimet dhe mbajtjen e kriptove. Pra, është thelbësore që secili lojtar të zgjedhë një portofol kripto me taksa të ulëta.

Siguria

Siguria duhet të jetë gjithmonë përparësia e parë kur kërkoni një portofol kripto. Ai duhet të jetë në nivelin më të lartë të mundshëm dhe të ketë mbrojtje të fortë për të dhënat personale dhe fondet e lojtarëve.

Përputhshmëria

Lojtarët duhet të zgjedhin kuletat kripto që mbështesin shumë monedha, dhe gjithashtu mund të përdoren në pajisje të shumta, gjë që shumica e njerëzve zakonisht harrojnë ta kontrollojnë.

Si të krijoni një portofol kripto për një kazino të re kripto
Luaj lojëra në kazinotë e reja Crypto

Luaj lojëra në kazinotë e reja Crypto

Kripto-kazinotë e reja zakonisht janë të pajisura me lojërat më të reja dhe më emocionuese të kazinosë. Pra, ndonjë nga faqet e kazinove në internet në listën kryesore do t'u sigurojë lojtarëve mundësinë për të zgjedhur midis një përzgjedhjeje të gjerë të lojërave të mahnitshme të kazinosë.

Si të filloni të luani në kazinotë e reja kripto?

Procesi i fillimit të një udhëtimi në një kazino të re kripto mund të bëhet brenda pak kohësh, duke ndjekur hapat e mëposhtëm:

 1. Zgjidhni ndonjë nga faqet më të mira të kazinosë në internet,
 2. Krijoni një llogari dhe aktivizoni atë.
 3. Bëni depozitën e parë duke përdorur një portofol kripto,
 4. Sigurohuni që të përfitoni nga ofertat bujare të bonusit,
 5. Hyni në seksionin e kazinosë dhe filloni të luani.
Luaj lojëra në kazinotë e reja Crypto
Oferta bonus në kazinotë e reja Crypto

Oferta bonus në kazinotë e reja Crypto

Një nga avantazhet më të mëdha të anëtarësimit në kazinotë e reja të kriptove janë ofertat e bonusit. Zakonisht, kazinotë e reja kripto janë të gatshme të ofrojnë oferta më bujare për të tërhequr më shumë lojtarë.

Ofertat më të njohura që mund të shihen në kazinotë e reja të kriptove janë ofertat e mirëseardhura, të cilat u ofrojnë lojtarëve një përqindje të caktuar të rimbushjes së llogarisë së parë si bonus. Ka disa kazino që mund të shuma të mëdha bonusi, vetëm për të bërë një depozitë.

Oferta bonus në kazinotë e reja Crypto
Strategjitë fituese në kazinotë e reja kripto

Strategjitë fituese në kazinotë e reja kripto

Është thelbësore për çdo lojtar që të zgjedhë një strategji për të luajtur për të maksimizuar shanset e tij për të qenë fitimprurës në afat të gjatë.

Këtu janë disa nga këshillat më të rëndësishme për t'u mbajtur mend rreth basteve në një kazino të re kripto:

 • Përfitoni gjithmonë nga ofertat e bonusit, por sigurohuni që të lexoni kushtet e plota të ofertës,
 • Vendosni kufijtë e fitoreve/humbjeve, bëni një pushim kur keni një seri humbjesh, por edhe një seri fitoresh,
 • Vendosni kufijtë e sesioneve dhe mos luani kurrë për një kohë të gjatë, pasi të gjitha fitimet mund të humbasin në vetëm pak minuta,
 • Gjithmonë vendosni një buxhet për javën/muajin.

Çdo lojtar ka një mënyrë të ndryshme bastesh, kështu që gjëja më e mirë për të bërë është të provoni atë që funksionon më mirë dhe ta zbatoni atë bëni një strategji fituese.

Strategjitë fituese në kazinotë e reja kripto
Përfitimet e anëtarësimit në një kazino të re kripto në internet

Përfitimet e anëtarësimit në një kazino të re kripto në internet

Të luash në kazinotë e reja në internet gjithmonë vjen me shumë përfitime që shumica e bastorëve as nuk i dyshojnë. Në fakt, bashkimi me një kazino të re është gjithmonë një ide më e mirë për çdo lojtar, në vend që t'i përmbahesh të njëjtës për vite me rradhë.

Këtu janë disa nga përfitimet që vijnë nga bashkimi në kazino të reja në internet për të mbështetur këto fjalë:

 • Anëtarësimi në kazinotë e reja Crypto do të vijë gjithmonë me oferta të reja bujare bonus,
 • Kazinotë e reja kripto janë zhvilluar me teknologjitë më të fundit,
 • Lojërat dhe përvojat e reja vijnë me kripto-kazino të reja,
 • Faqet e reja kanë mbështetje më të mirë dhe ofrojnë një përvojë më të mirë të përdoruesit,
 • Ka më pak kufizime për lojtarët.

Megjithatë, ka disa të meta që vijnë me bashkimin në kazino të reja:

 • Më pak kriptovaluta për t'u përdorur si pagesa,
 • Disa defekte mund të ndodhin në fazat e hershme,
 • Nuk ka asnjë koment nga lojtarët e tjerë.
Përfitimet e anëtarësimit në një kazino të re kripto në internet

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Si funksionojnë kazinotë e reja kripto?

Kazinotë kripto janë kazino në internet që përdorin kriptomonedhën si opsion aksionesh dhe pagese. Madje ka disa kazino që punojnë me monedhat e tyre që mund të këmbehen me para të Fiat-it ose kripto.

Cila kazino e re kripto është më e mira?

Ka shumë kripto-kazino të reja që shfaqen pothuajse çdo ditë. Për të zgjedhur faqen më të mirë të kazinosë kripto, çdo lojtar duhet të vendosë kërkesat e tij dhe t'i përputhet me kazinonë. Disa nga kriteret më të rëndësishme që duhen parë janë bonuset, shumëllojshmëria e lojërave, licencimi dhe rregulloret, gjithashtu mbështetja e klientit dhe përvoja e përdoruesit.

A janë fitimprurëse kazinotë e reja kripto?

Industria e kripto-bixhozit ka treguar rritje masive gjatë viteve të fundit, gjë që është një tregues i qartë se më shumë lojtarë po i bashkohen këtyre kazinove dhe po u besojnë atyre për të pritur udhëtimin e tyre në kazino.

A janë të ligjshme kazinotë e reja kripto?

Çdo kripto kazino ka nevojë për një licencë për të funksionuar ligjërisht. Pra, ka shumë kazino të reja kripto që janë të ligjshme, por licenca është diçka që çdo lojtar duhet të shikojë përpara se të bashkohet me ndonjë platformë të re kazinoje.

A tatohen kazinotë e reja kripto?

Tema e taksimit të kripto-kazinove është ende e diskutueshme, pasi ende nuk ka një mënyrë të menduar se si ta bëjmë këtë. Disa vende kanë vendosur tashmë ligje për taksat e përdorimit të kriptove, kështu që çdo lojtar duhet të shikojë nëse ka ndonjë rregull në lidhje me taksat e kazinove kripto.

Si të mblidhni bonuse të reja të kazinosë kripto?

Ofertat më të njohura të bonusit që mund të shihen në kazinotë e reja të kriptove janë oferta të mirëseardhura. Ato u jepen lojtarëve të sapo regjistruar për të bërë depozitimin e tyre të parë. Zakonisht, ata ofrojnë një përqindje të caktuar të depozitës si bonus.

Pse të bashkoheni me kazinotë e reja kripto?

Anëtarësimi në kazinotë e reja të kriptove vjen me shumë përfitime, si opsioni për të mbledhur oferta të reja bujare bonus, të jesh anëtar i një platforme kazinoje të ndërtuar me teknologjitë më të fundit, përvojë më të mirë të përdoruesit dhe mbështetje ndaj klientit, si dhe shijimi i basteve me më pak kufizime.

A janë të sigurta kazinotë kripto?

Po, shumica e kripto-kazinove janë të sigurta dhe të sigurta për lojtarët. Këto kripto-kazino përdorin teknologji të lartë të kriptimit për të mbrojtur të dhënat personale të klientëve të tyre, duke siguruar gjithashtu sigurinë e fondeve të tyre.

Cila është strategjia më e mirë për të luajtur në kazinotë e reja kripto?

Kazinotë e reja nuk janë të ndryshme nga ato që ekzistojnë tashmë, kështu që lojtarët duhet të ndjekin të njëjtat strategji të vendosjes së kufijve të fitoreve/humbjeve, vendosjes së një buxheti, mbledhjes së bonuseve dhe gjithmonë duke luajtur lojëra kazino me RTP më të larta. Shumë rregulla mund t'i shtohen strategjisë së një lojtari, gjatë udhëtimit të tij të basteve.

A kanë kazinotë e reja Crypto Apps Mobile?

Shumica e kazinove të reja të kriptove në internet kanë aplikacione specifike celulare për pajisjet iOS dhe Android, pasi ato përdorin teknologjitë më të fundit dhe përpiqen të ofrojnë përvojën më të mirë të përdoruesit për lojtarët që janë të gatshëm të krijojnë llogari.

Si të depozitoni në kazinotë e reja kripto?

Për të bërë një depozitë në çdo kazino të re kripto, lojtari duhet të ketë një portofol kripto, i cili duhet të përdoret për depozita dhe tërheqje të ardhshme. Disa kazino ofrojnë depozita me karta krediti, por shumica do t'i përmbahen kuletave kripto.

Si të tërhiqni fitimet nga një kazino e re kripto në një portofol personal kripto?

Për të transferuar çdo fitim nga një kazino e re kripto në një portofol personal, lojtari duhet të futë portofolin e tij kripto dhe të shkojë te "Merr". Pastaj do të shfaqet një kod që duhet kopjuar. Më pas, në seksionin e tërheqjes së llogarisë së kazinosë, kodi duhet të ngjitet dhe brenda minutave të ardhshme, fitimi do të transferohet.