Kazinotë më të mira të reja online me Maestro

E lançuar në vitin 1991, Maestro është një nga markat më të njohura të kartave të debitit dhe të parapagimit të MasterCard. Ai u mundëson përdoruesve të tërheqin para në ATM dhe të bëjnë pagesa online. Nëse dikush dëshiron një kartë debiti Maestro, ai duhet të vizitojë një bankë bashkëpunëtore për ta marrë atë, dhe ata duhet të japin detajet e llogarisë aktuale bankare për ta bërë këtë.

Nga ana tjetër, një llogari bankare është e panevojshme për ata që marrin karta me parapagesë Maestro. Shumë përdorues ngatërrojnë Maestro me MasterCard, por ato janë të ndryshme. Kjo e fundit mund të lëshohet si kartë krediti ose debiti. Megjithatë, nuk ka karta krediti Maestro.

Popullariteti i Maestro është rritur aq shumë me kalimin e viteve, saqë është ndër metodat më të preferuara të depozitimit për kazinotë e reja në internet.

Kazinotë më të mira të reja online me Maestro
Depozitë me MaestroÇfarë është Maestro?
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino ka qenë një hit që nga fillimi i tij në 2004. Është një degë e Mansion Ltd dhe konsiderohet ndër operatorët më të mëdhenj të kazinove në MB. Rezidenca funksionon me licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Ajo vjen me një dizajn të thjeshtë që ofron shpërqendrime minimale. Ai gjithashtu ka një aplikacion të shkarkueshëm.

Deri në 975 dollarë + 300 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots Casino është një faqe lojërash e gjeneratës së re të teknologjisë së lartë që kombinon Bitcoin Gaming me kumarin në monedhë fiat për t'u dhënë lojtarëve të ditëve moderne një përvojë të gjithanshme. Dama NV menaxhon operacionet sipas një licence nga ligjet e Curaçao. Kazinoja është krijuar duke pasur parasysh interesat e lojtarëve. Si i tillë, anëtarët marrin shpërblime të mrekullueshme të regjistrimit, metoda të besueshme bankare, mbështetje të disponueshme për klientët dhe më shumë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino ofron një përzgjedhje masive të mbi 600 lojërave kazino nga liderët e industrisë në kërkesë, Microgaming. Ne ofrojmë siguri superiore dhe respektojmë standardet e ndershme të lojërave. Dhe, ne ofrojmë një koleksion të besueshëm të metodave bankare me përdorim të shpejtë për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Spin Casino e merr seriozisht sigurinë, lojën e ndershme dhe ligjshmërinë. Kjo është arsyeja pse ne jemi krenarë për miratimin tonë nga mbikëqyrësi i nderuar në internet, eCOGRA.

Bonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  GratoWin është një kazino e re dhe me reputacion në internet që fokusohet në tregun francez. Kjo përfshin të gjithë entuziastët e lojërave me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Është lançuar zyrtarisht në vitin 2019. Ajo vazhdon të pozicionohet si një kazino me rritje të shpejtë me shanse për t'u dalluar si një kazino e madhe në internet për sa i përket të ardhurave.

  300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

  Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shpërblime VIP
  • Kazino me letra me gërvishtje
  • Ofrohen çmime të rastësishme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shpërblime VIP
  • Kazino me letra me gërvishtje
  • Ofrohen çmime të rastësishme

  Nëse jeni duke kërkuar për një kazino e re në internet që ka marrë shumë vëmendje, duhet patjetër të shikoni Cookie Casino. Është krijuar në vitin 2020, por tashmë ka mbledhur një numër të madh pjesëmarrësish. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë Cookie Casino licencën dhe rregulloren e plotë (MGA).

  Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Politikë transparente
  • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
  • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

  LevelUp është një kazino online themeluar në vitin 2020 dhe në pronësi të Dama NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Faqja ofron lojëra, promovime dhe turne. Duke bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh, LevelUp krenohet me 2000+ tituj nën portofolin e tij. Vendi është megjithatë i paarritshëm në shumë vende të Evropës Lindore dhe Azisë.

  Deri në 1000 € + 255 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Trajtim VIP
  • Bonuse bujare
  • Metodat e pagesës së menjëhershme

  DuxCasino mund të jetë një nga kazinotë e reja në treg, por padyshim që di ta fshehë mirë. Kjo platformë e licencuar e lojërave të fatit, që drejton N1 Interactive Ltd, përmban mijëra lojëra me lojëra fantastike. Ai gjithashtu promovon përgjegjësinë e lojërave të fatit për të mbrojtur anëtarët e tij, të cilët duhet të jenë mbi 18 vjeç, nga varësia ndaj lojërave të fatit.

  Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Sot, Mr.play është ndër kazinotë më të mira të reja. Ajo u lançua në 2017 si një kazino përpara se të shtonte një libër sportiv në 2019. Sipërmarrja është në pronësi të Marketplay LTD dhe operohet nga Aspire Global International LTD, një operator kazinoje i licencuar në juridiksionin e Maltës. Kazinoja është gjithashtu e licencuar në MB dhe Irlandë.

  Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Platformë e sigurt dhe e besueshme
  • Qindra lojëra zbavitëse
  • Kazino me temë femrash
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Platformë e sigurt dhe e besueshme
  • Qindra lojëra zbavitëse
  • Kazino me temë femrash

  E themeluar në vitin 2020, Queenplay është ndër kazinotë më të mira të reja dhe është përshkruar si "ku sundojnë zonjat". Për rekord, këtu mund të luajnë edhe meshkujt. Kazinoja drejtohet nga Aspire Global International LTD, një manjat i njohur që drejton mbi 40 kazino online. Queenplay është licencuar në Maltë, MB dhe Irlandë.

  Deri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset me rrota të larta
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Bonus VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset me rrota të larta
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Bonus VIP

  Regent Play është një kazino mjaft e re në internet e themeluar në vitin 2018 në juridiksionin e Maltës nga Aspire Global International LTD. Ajo është e licencuar në Maltë dhe operon sipas një licence të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA/CRP/148/2007). Kazinotë simotra të Regent Play përfshijnë Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino dhe ExtraSpel Casino.

  Deri në 400 € + 200 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Programi VIP
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  • Programi VIP

  N1 Casino është një kazino ambicioze në internet. N1 (që nënkupton numrin 1) është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazinoja në internet ka mbi 2000 tituj slotesh për të zgjedhur dhe 40 tavolina të drejtpërdrejta me tregtarë. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të respektuar të softuerit në biznes, duke përfshirë BetSoft, Evolution, Lojërat e Kazinosë Live dhe Lojëra me Tigër të Kuq . N1 është i kompletuar me më të fundit lojëra elektronike, lojëra jackpot dhe klasike tavoline për t'ju magjepsur. Në këtë përmbledhje, ne do të hedhim një vështrim në fushat kryesore të faqes për t'ju ndihmuar të zgjidhni faqen tuaj të ardhshme të kazinosë për të luajtur.

  Deri në 400 € + 150 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7
  • Shumë monedhë
  • Prodhuar ne Gjermani
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbështetje 24/7
  • Shumë monedhë
  • Prodhuar ne Gjermani

  DasIst Casino është një operator i ri kazinoje që u lançua në vitin 2017. Megjithatë, kjo kazino online duket sikur ekziston prej vitesh. Duke shfaqur disa nga bonuset dhe promovimet më shpërblyese, DasIst Casino do të jetë joshëse për lojtarët e rinj. Kazinoja ka bashkëpunuar me ofruesit më të mëdhenj të softuerit në industri dhe ofron një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të lojërave celulare. Kazino DasIst përmban video lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra jackpot dhe tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë që do të kënaqnin lojtarin më të hollë të kazinosë.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Kushtet e kthimit të parave
  • Kushtet e depozitimit
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Kushtet e kthimit të parave
  • Kushtet e depozitimit
  • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

  Kazino Samosa është themeluar nga N1 Interactive Ltd në vitin 2020. Ajo ofron shërbime të lojërave online nën një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Sipas faqes së uljes së faqes, kazinoja rekomandohet nga casinonutanspelpaus.eu për përfshirjen e pagesave të sigurta dhe arkëtimeve të shpejta. Për më tepër, faqja u ofron lojtarëve një koleksion të gjerë lojërash dhe tituj të pajtueshëm me platformat e lojërave celulare dhe PC.

  Deri në 1000 dollarë + 50 rrotullime 🍀
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuset 2 x javë
  • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
  • Kazino me temë surfimi
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuset 2 x javë
  • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
  • Kazino me temë surfimi

  SurfCasino është një kazino ambicioze e drejtuar në fund të 2017 nga Dama NV, dhe programi i saj i filialeve i përket Ocean Affiliates. Është një vëlla me Kazino DLX dhe kazino TTR. SurfCasino ka 1000+ lojëra në shumë kategori pasi më shumë se dhjetë ofrues bashkëpunojnë me to. Ka shumë kategori lojërash. Për të përmendur disa: lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra elektronike, lojëra jackpot dhe një blerje bonus. Në Surf Casino mundeni luaj lojëra elektronike , baccarat , blackjack dhe me shume. Çfarëdo që ju pëlqen, do ta gjeni në Surf Casino pasi numri i lojërave që ato ofrojnë është i madh.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse bujare
  • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
  • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse bujare
  • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
  • Një përzgjedhje e gjerë lojërash

  Kazino DLX u lançua në vitin 2020 si një faqe simotër e kazinosë TTR dhe Surf Casino. Ajo funksionon në soft Swiss si pjesë e grupit të filialeve të oqeanit. Ajo është në pronësi të Direx NV. Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Ai synon t'u ofrojë lojtarëve një alternativë të besueshme në tregjet shumë të rregulluara në Evropë dhe rajone të tjera. Lojtarët gëzojnë oferta tërheqëse, një mori lojërash dhe shërbim të përkushtuar ndaj klientit në sit.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Lojëra të reja dhe të përditësuara
  • PNP në Finlandë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Oferta Bujare Bonus
  • Lojëra të reja dhe të përditësuara
  • PNP në Finlandë

  Turbico Casino, e themeluar në vitin 2019 dhe në pronësi të N1 Interactive Ltd, është një nga faqet më të reja në bllok, duke ofruar një perspektivë unike se si duhet të drejtohet një kazino. Qëllimi kryesor i faqes është të tërheqë lojtarët në lojëra në vend që t'i bombardojë me oferta dhe promovime të ndjeshme ndaj kohës, të cilat ata pretendojnë se bëjnë më shumë dëm sesa mirë.

  Shfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Depozitë me Maestro

  Depozitë me Maestro

  Kumarxhinjtë duhet së pari të konfirmojnë se kanë financa të mjaftueshme në llogaritë e tyre bankare të lidhura për të depozituar te Maestro. Më pas, duhet të eksploroni kazino të ndryshme të reja në internet dhe të zgjidhni platformën më të mirë që e pranon këtë kartë debiti si metodë depozitimi. Më pas, ata mund të depozitojnë shumën që dëshirojnë të shpenzojnë në varësi të buxheteve të tyre aktuale të lojërave të fatit.

  Ja çfarë duhet të bëjnë lojtarët kur depozitojnë me Maestro në kazino të reja në internet:

  • Vizitoni seksionin e metodave të depozitimit të një kazinoje dhe zgjidhni Maestro.

  • Specifikoni shumën për të depozituar. Disa platforma të lojërave të fatit mund të kenë vendosur limite minimale dhe maksimale për depozitat e Maestro. Lojtarët duhet të sigurohen që paratë që transferojnë të jenë brenda këtij intervali.

  • Vendosni numrin e kartës së tyre të debitit Maestro dhe kodin CVV të kartës së tyre, zakonisht në pjesën e pasme të saj.

  • Prisni një kod verifikimi SMS (të përdorshëm vetëm një herë) nga Maestro për të konfirmuar se është bërë një depozitë.

  • Futni kodin në faqen ku është ridrejtuar lojtari në mënyrë që banka e tyre të verifikojë transaksionin.

  • Prisni që paratë të transferohen në llogarinë e tyre të kazinosë në internet në mënyrë që ata të fillojnë të luajnë lojërat që preferojnë. Në mënyrë tipike, Maestro përpunon transaksionet brenda pak minutash.

  Depozitë me Maestro
  Çfarë është Maestro?

  Çfarë është Maestro?

  Maestro është ndër metodat më të pranuara të depozitimit të kazinove në internet sot. Lojtarët në 100+ vende globalisht e përdorin atë për të financuar llogaritë e tyre të lojërave të fatit. Disa nga këto juridiksione janë Argjentina, Kili, Shtetet e Bashkuara, Hong Kongu, Austria, Kroacia, Gjermania, Italia dhe Rusia.

  Maestro është një shërbim i shkëlqyer pagese për kumarxhinjtë sepse është i sigurt. Të gjitha transaksionet e përdoruesit përfundojnë vetëm pas verifikimit. Ai gjithashtu përdor politikat kundër mashtrimit dhe privatësisë të MasterCard për të siguruar të gjitha detajet e lojtarëve. Për më tepër, kjo metodë depozitimi vjen me mbrojtje nga kunjat. Punonjësit këshillohen të mos ndajnë kurrë kodet e tyre të kalimit me askënd për të parandaluar aksesin e palëve të treta në llogaritë e tyre.

  Kumarxhinj që preferojnë Maestro ndaj të tjerëve metodat e depozitimit për kazinotë gëzojnë përballueshmërinë. Kjo kartë debiti nuk u ngarkon lojtarëve asnjë tarifë për transaksionet. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se ata nuk do të paguajnë asnjë monedhë për të shijuar shërbimet e Maestro. Bankat dhe kazinotë në internet mund t'i ngarkojnë lojtarët një tarifë të vogël shërbimi sa herë që përdorin këtë sistem pagese. Është më mirë nëse dikush i hulumton këto tarifa për të ditur se sa do të paguajnë për të depozituar para.

  Veçanërisht, përdorimi i Maestro është i pakomplikuar. Por disa fillestarë mund të ngecin kur aplikojnë për karta debiti Maestro ose kur bëjnë depozita në kazino në internet. Për fat të mirë, ata mund të kenë akses në ndihmë përmes shërbimit me reputacion të klientit të MasterCard, i disponueshëm përmes mbështetjes me email, mbështetjes telefonike dhe bisedës së drejtpërdrejtë.

  Çfarë është Maestro?